Skocz do zawartości

Słuchawki Xiaomi Piston ver. 2


tomasz_kw

Rekomendowane odpowiedzi

Dirac i viper to jakieś nieporozumienie, wszystko mam wyłączone i grają super.

Vipera na nowym stable mam od rana i jeszcze nie ruszałem z uwagi bycia poza domem, ale sprawdzę co to potrafi.

Ogólnie chciałem się po raz drugi odnieść do Twojej opinii.

Wtedy napisałem słuchając na Diracu i opinię wyraziłem porównując do grania bez niego na przyzwyczajonych uszach ;)

Dziś bujałem się po mieście i w autobusie na wyłączonym Diracu, Viperze i płaskim EQ - na pełnej głośności robi fajną robotę, jest czyściutki dźwięk (słuchałem albumu LemOna, a tam są żywe instrumenty), szeroka scena i za***ista separacja instrumentów :D

Jeszcze tylko lekko można podbić dół i jest sieka, a ogólnie zobaczę czym w ogóle jest ten Viper ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwszy raz wziąłem słuchawki, żeby posłuchać sobie muzyki na kilka godzin (wcześniej kilka razy po kilka minut) i po 5 godzinach nagle słyszę drobne trzaski i w obu uszach poczułem prąd! Do wygodnych nie należą chociaż lepiej leżą w uszach niż proalphy. Jakość dźwięku OK, wykonanie widać, że nie należy do wysokich. Oryginalne kupione na ibuygou. Plastik lepiej by się sprawdził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i w obu uszach poczułem prąd!

Ja również czasem doświadczam tego uczucia. Nic przyjemnego i właśnie metalowa obudowa słuchawek jest znacznie podatniejsza na takie przebicia elektrostatyczne :( Generalnie prąd nie jest w tym wypadku niebezpieczny ale taki efekt do przyjemnych nie należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj słuchałem kilka h na mp3 i wszystko było ok, żadnych przebić. Tak jak pisał CrisR, aluminiowa obudowa słuchawek naciska na małżowinę uszną. Póki co liderem wygody jest dla mnie JBL reference 220.

Bas jest niezły, nie jest to sieczka, tylko jest wyraźny i mocny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! Jestem szczęśliwym posiadaczem MI3 z słuchawkami Piston:) Mam do was pytanie jakie ustawienia preferujecie ponieważ mam z tym nie lada problem :/ Mam włączone dekodowanie Dirac i zaznaczona opcje Piston dźwięk jest średni a gdy ustawie opcje Zwykle jest o niebo lepiej myślę ze jest to kwestia ustawienia Equalizera i chciałbym posłuchać waszych opinii na temat jak najlepiej go ustawić :) Dziękuję wszystkim za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! Jestem szczęśliwym posiadaczem MI3 z słuchawkami Piston:) Mam do was pytanie jakie ustawienia preferujecie ponieważ mam z tym nie lada problem :/ Mam włączone dekodowanie Dirac i zaznaczona opcje Piston dźwięk jest średni a gdy ustawie opcje Zwykle jest o niebo lepiej myślę ze jest to kwestia ustawienia Equalizera i chciałbym posłuchać waszych opinii na temat jak najlepiej go ustawić :) Dziękuję wszystkim za odpowiedzi :)

Po co zakładasz nowe tematy zamiast napisać tutaj?

Najlepsze ustawienia jest brak ustawień. Wyłączone wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Lalo wybacz nie wiedzialem ze jest juz taki temat po drugie ta twoja odpowiedz jest ignorujaca nie dotyczy tematu a brak ustawien sam sobie wlacz jezeli Ci pasuje ja zadalem proste pytanie dotyczace equalizera jak go ustawic a nie wylaczyc :)Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Lalo wybacz nie wiedzialem ze jest juz taki temat po drugie ta twoja odpowiedz jest ignorujaca nie dotyczy tematu a brak ustawien sam sobie wlacz jezeli Ci pasuje ja zadalem proste pytanie dotyczace equalizera jak go ustawic a nie wylaczyc :)Pozdro

Myślałem że ustawienie słuchawek to kwestia indywidualna. Myliłem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam problem nie wiem czy moje pistonki są oryginałami :/

Zdjęcie: http://imgur.com/KSppylc Aczkolwiek jest to L i R napisane do tego irytująca góra kuje w uszy :/

Gdyby ktoś się pytał kupywałem stąd:

http://www.aliexpress.com/snapshot/6028882860.html

Raz już od nich kupiłem Jiayu G4.

Ps. Wszystko inne się zgadza z oryginałami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam:

Mam problem nie wiem czy moje pistonki są oryginałami :/

Zdjęcie: http://imgur.com/KSppylc Aczkolwiek jest to L i R napisane do tego irytująca góra kuje w uszy :/

Gdyby ktoś się pytał kupywałem stąd:

http://www.aliexpress.com/snapshot/6028882860.html

Raz już od nich kupiłem Jiayu G4.

Ps. Wszystko inne się zgadza z oryginałami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już Lalo napisał to podróbki z powyższego powodu.

Tes słuchawki mają dedykowany pierścień na prawej z nich i po tym je rozpoznajemy, te powyżej są kopią ;)

W oryginalnym słuchawkach góra jest cudowna.

Ogólnie słuchawki jak i opakowanie pachnie perfumami czy zwykłym plastikiem ?

-- 17 mar 2014, o 19:05 --

Ogólnie zdjęcie rozmazane i z kiepskiej perspektywy, ale również przyczepiłbym się do jakości gumek oraz materiału z którego słuchawki są wykonane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki :/ nie polecam kolesia http://www.aliexpress.com/snapshot/6028882860.html telefon Jiayu G4 ma spoko

Reszta się zgadza perfumy są tzn to coś pachnie i resztę też porównywałem :/

Kłócę się z nim aby mi wysłał oryginalne ale wątpię że coś zdziałam dobrze że kolesiowi wystawiłem jedynkę:]

Zrobię więcej zdjęć, później

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...