Skocz do zawartości

Redmi Note 3 Pro Żyroskop nie działa


lapawwa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w moim Redmi Note 3 Pro niestety nie działa żyroskop. Soft MIUI Global 7.3.6.0.0. Czytałem w internecie że jest to często spotykany problem związany chyba z softem. Znalazłem w internecie rozwiązanie które może działać ale niestety dokładnie nie rozumiem. Macie podobny problem? A może należy wgrywać nowy soft?

everybody i just want to share this file to fix problem gyroscope vendor AKM 09911 
extract the file
Push this file to 
system/vendor/lib64
Set permission rw-r-r. Reboot
Tested by me in MIUI8 
Source
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=3430791

BTW i fix myself by push the libcalmodule_akm.so to /system/vendor/lib64

Pozdrawiam

Edytowane przez lapawwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zastanawia mnie fakt że na dole w informacjach o telefonie mam zakładkę O MIUIPolska i informacje kto tłumaczył itd. Wersja MIUI Global 7.3.6.0.0. (LH0CND). Więc generalnie jak to jest MIUI Polska to chyba powinien być odblokowany? Czy jestem w błędzie... Dodatkowo włączając telefon z VOL UP włącza się download mode , a VOL DOWN tryb FASTBOOT. Nie wiem co te Chińczyki tam wstawiły :)

Edytowane przez lapawwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Od dawna widziałem że źle u mnie działa autoobracanie ale myślałem że Xiaomi tak ma i to wina romu miui polska bo na chińskim było ok. Ale dzisiaj zainstalowałem aplikacje która testuje czujniki i poziomie źle wskazują. Telefon leży na płasko a wskaźniki pokazują zupełnie inaczej. Gdy telefon zrobię pod kątem to jest ok. Przez to źle działa mi też aparat który robi zdjęcia do góry nogami. Ja skalibrować czujnik?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...