Jump to content

Sklep play nie działa


ertka
 Share

Recommended Posts

Od miesiąca jestem właścicielem xiaomi redmi 3 pro (32GB, Android 5.1.1. Miui Global 7.3, 7.3 (wersja stabilna)). Kupiłam go na allegro, od (wydaje się że) zaufanego sprzedawcy. Wszystko działało sprawnie przez pierwsze dwa tygodnie.

W tej chwili nie działa sklep google play, po kliknięciu na ikonkę ekran na chwilę staję się biały tak jakby aplikacja miała się włączyć po czym wyrzuca mnie do ekranu głównego.

Próbowałam już standardowego czyszczenia danych i pamięci podręcznej. Zainstalowałam także google installer (a także później xiaomi market) by przez niego zainstalować sklep play. Problem jest jednak taki, że aplikacje była wgrana już na telefon gdy go dostałam więc nie mogę jej na nowo zainstalować, zaktualizować lub usunąć. Próbowałam już wszystkich podstawowych opcji, które znalazłam na necie. Chciałabym uniknąć robienia roota bo boję się utraty gwarancji . 

Co robić? Zwrócić się do sprzedawcy, polskiego przedstawiciela xiaomi, czy kombinować samemu?

Edited by ertka
Link to comment
Share on other sites

Na oficjalnej stronie MIUI masz w dziale download wersje oficjalną global dla tego modelu lub skorzystaj z wersji od Xiaomi.eu. tam masz opisane co i jak żeby wgrać ROM.

Wysłane z mojego Mi-4c

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...