Sign in to follow this  
lukaschels

Telefon - dobry aparat i bateria

Recommended Posts

Witam.

Moja żona posiada mi3 i jest bardzo zadowolona ale ostatnio zaczął się zawieszać i narzeka na baterię że mogła by trochę dłużej wytrzymać.

Jej warunki to aparat nie gorszy niż w mi3 i bateria która wytrzymuje do końca dnia. A także dobra antena mieszkamy na wsi i słabszy zasięg to minus

Sprawdziłem jej SoT w mi3 i wychodzi że średnio jest 4-5 godzin.

Głównie to Internet i poczta, praktycznie brak apek.

Zastanawiam się nad mi4c bo na pewno ma dobry aparat, nad redmi3 bo ma świetną baterię lub redmi note 3 pro bo łączy to wszystko po środku ale ma 5,5 cala.

Jak sądzicie koledzy co powinienem wybrać?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

W Mi4c a Mi3 raczej nie będzie różnicy w baterii. Jeżeli chodzi o RN3P to z tego co wyczytałdm na forum SoT pomimo 4000mAh wychodzi koło 5-6h. 1080p i taki procek jednak zjada dużo. Na Redmi 3 - lepszy aparat niż w Mi3 i tutaj już około 10h SoT

Tapnięte z Redmi 3

Głupoty, na RN3Pro Sot wychodzi 9-10h (ciągle włączone wi-fi, transfer danych, GPS, LTE 4G, automatyczna jasność, pasek ustawiony na ok. 60%), 6h to co najwyżej z ciągle włączonym bt i podpiętą opaską miband. Ewentualnie jak ktoś siedzi na jakimś dev, bo niektóre wersje rozwojowe mają problemy z baterią, przy czym nie sądzę, by żona tego użytkownika siedziała na dev i co tydzień aktualizowała telefon. Wystarczy wgrać MIUI 7 Stable i problem z baterią znika.

Aparat masz najlepszy w mi4c, przy czym najgorzej z baterią, Redmi 3 najgorszy aparat z tych trzech, bateria powinna chyba trochę lepiej niż RN3Pro działać, w RN3Pro aparat pomiędzy tymi dwoma, a o baterii pisałem wcześniej.
O wydajności nie wspominam, bo do Internetu i poczty każdy z tych trzech wystarczy w zupełności.

Tak na dobrą sprawę musisz zdecydować bądź też Twoja żona czy ważniejszy jest lepszy aparat czy bateria. Sam stałem przed wyborem mi4c i RN3Pro, i wybrałem ten drugi, przy czym wziąłem pod uwagę jeszcze takie pierdoły jak grzanie się telefonu w bardziej wymagających aplikacjach, czytnik linii papilarnych czy slot na kartę pamięci. Dodam, że na dzień dzisiejszy wyboru nie żałuję :)

Edited by PeepingTom

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this