b.n

Global Stable Rom Miui8

Recommended Posts

I jak...próbował ktoś? ja chciałem ale tam piszą, żeby przez instalacją odblokować bootloader, bo może nie zaktualizować albo zrobić bootloop...muszę najpierw wgrać china dev, bo wyskakuje komunikat o braku weryfikacji urządzenia.

Jak ogarnę wszystko, podzielę się informacjami :)

Nie bawiłem się w wgrywanie china żeby wrzucić ten z linka. Dziś pojawiła się aktualizacja OTA dla global stable. Zaktualizuje i dsm znać

Screenshot_2016-08-29-17-00-33_com.android.updater.png

ROM zainstalowany, po przywróciłem całość do ustawień fabrycznych. Póki co wszystko śmiga jak należy, nie ma żadnych błędów.

Jeśli ktoś posiada u siebie wersję global (nie mylić z xiaomi.eu), to polecam zaktualizowanie :))

Jak tylko skonfigurowałem nowy telefon to mnie natchnęło na miui8. Zaktualizowałem przez OTA, nic nie straciłem z danych. Wg. mnie lepiej się na nim pracuje, ale to pewnie kwestia gustu. Bugów też żadnych nie znalazłem, z żadną aplikacją się nie gryzie. Wszystkie aplikacje googla były już wgrane - nawet wrzucone do jednego foldera.

No i warto wcześniej zrobić kopię na koncie xiaomi ;)

Czyli jak mam ''MIUI Global 7.5 stable" to powinienem już dostać update do 8 przez OTA? A jeśli tak to wie ktoś dlaczego nie dostałem? xd

Czyli jak mam ''MIUI Global 7.5 stable" to powinienem już dostać update do 8 przez OTA? A jeśli tak to wie ktoś dlaczego nie dostałem? xd

Bo nie masz global stable tylko syf miui od chińczyka.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Przed chwilą, muszateq napisał:

Bo nie masz global stable tylko syf miui od chińczyka.

To prawda działam dokładnie na tym co dostałem po wyjęciu z pudełka. Ale skąd mam mieć pewność że to nie jest global stable?

6FAF5380-61DE-4970-8EF8-0D5918037AF4.png

Skoro nie masz aktualizacji OTA to już jest wskazówka, druga może być pochodzenie telefonu, tzn od kogo zakupiony, no i wersja miui w nawiasie, ale jak to sprawdzić to już ktoś inny musi podpowiedzieć.

Oke dzięki. A jeszcze jedno pytanie... Mogę po prostu sciagnac paczke z właściwym romem, wrzucić na telefon i zaktualizować przez ustawienia czy musze odblokowywać w tym celu bootloader?

Czeka Cię zapewne MiFlash, a więc BL musi być odblokowany.
Chociaż nie. Jak planujesz wgrać globala to nie musisz odblokowywać BL, chociaż o zgodę warto się postarać.

Wysłane z MI5

• Like 1

haha nie zwróciłem na to uwagi bo wszystko w sumie działało bezproblemowo :P ale dziwna sprawa bo jak wrzuciłem wersje 8.0.2.0 to mi napisało że to "aktualizacja do starszej wersji MIUI"

Przed chwilą, MarekFilip napisał:

gdzies czytalem ze te oryginalne nie maja wiecej jak 4 cyfry

Oryginalne oprogramowanie czy telefony? xd

Mam problemy z obecnym global stable, jak wpisuje pin do karty sim to moge wpisac tylko 3 cyfry zamiast 4, reboot nie pomaga. Przypal Panie.

58 minut temu, phcore napisał:

Mam problemy z obecnym global stable, jak wpisuje pin do karty sim to moge wpisac tylko 3 cyfry zamiast 4, reboot nie pomaga. Przypal Panie.

wyświetlają się 3 natomiast wpisują się 4. Wpisz 4 i odblokuj

• Like 1

a ma ktos solution na to, ze wolno mi sie sciagaja appki z playa i sciagniecie 10 appek to 2 godziny czekania?

i wie jak ktos zrootowac global roma stable w najprostszy sposob bo potrzebuje paru apek na roota?

Guest
This topic is now closed to further replies.