Recommended Posts

Wersja MIUI: 
MIUI - 4.8.29

Posiadany smartfon:
Alcatel OT Pop C7 7041X

Jakim użytkownikiem jesteś? 
Zaawansowany

Opis znalezionego błędu
Gdy próbuję pobrać byle jaką aplikację z "Sklep Google Play", jest przez pewien czas "Pobieranie..." a na pasku zadań widać ikonkę pobierania. Po mniej więcej minucie wyskakuje błąd "490" z dodatkowym komunikatem "Niestety nie udało siępobrać aplikacji {nazwa} - 490 ZOBACZ SUGESTIE" Wszystkie te sugestie wykorzystałem i nic. Raz zatrzymałem parę aplikacji wyczyściłem dane i cache ze sklepu i zrobiłem reboot systemu, wtedy jedna się pobrała. Mam dziwne przeczucie że chodzi o aktualizację, lecz gdy naciskam guzik "Aktualizacje systemowe" wywala mnie do pulpitu :-(

Wersja MIUI: 4.8.22

tel: Xiaomi Mi3

Opis: ten sam problem co u kolegów powyżej. Błąd 490, czasem wyskakuje błąd 492. Przejrzałem różne fora i strony w Internecie - jedyna logiczna rada to wyczyszczenie pamięci podręcznej aplikacji sklepu Google. Nie pomaga.

Wersja ROM: 4.8.22

Tel. MI3

Na moim telefonie udało się rozwiązać ten problem (błąd 490):

Uruchomić Pobrane->Ustawienia i wyłączyć Szybkie Pobieranie (ten manager pobierania xunlei najprawdopodobniej powoduje błędy).

Po tym zabiegu aktualizacja oczekujących apek przebiegła bez problemu (wykonane na połączeniu WiFi).

• Like 2

10 godzin temu, maslako napisał:

Uruchomić Pobrane->Ustawienia i wyłączyć Szybkie Pobieranie (ten manager pobierania xunlei najprawdopodobniej powoduje błędy).

Po tym zabiegu aktualizacja oczekujących apek przebiegła bez problemu (wykonane na połączeniu WiFi).

Tak ! Oficjalnie potwierdzam że instrukcje są "pomocne" ;) U mnie zadziałało chociaż dziwnym trafem teraz korzystam z "Aptoide" które uważałem kiedyś za gówno z reklamami :D Dobrze więc jeśli jest jakiś przycisk do zamknięcia tematu, heh gdzie on jest :P

21 godzin temu, maslako napisał:

Potwierdzam - działa. Dzięki wielkie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this