Skocz do zawartości

czarny wyświetlacz do białego xiaomi mi4


defqon1

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Czy będzie pasował ten czarny wyświetlacz http://xiaomi.com.pl/produkt/wyswietlacz-lcd-do-xiaomi-mi4-czarny/ do białej wersji xiaomi mi4 lte ? Czy jest to kompletny zestaw czyli wyświetlacz plus dotyk ? Czy lepiej po prostu zamówić ten http://xiaomi.com.pl/produkt/wyswietlacz-lcd-do-xiaomi-mi4-bialy-2/ ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie pasował ale czemu chcesz czarny do białego? z Xiaomi.com.pl dostajesz ekran bez ramki. Dodatkowo zdjęcia na stronie nie przedstawiają prawdziwego ekranu. Ekran z Xiaomi.com.pl posiada białe przyciski pod ekranem. Wiem bo sam kupowałem. Gdy zadzwoniłem do nich to pani się zarzekała, że ekran mają oryginalny i wszystko podane na stronie się zgadza. Gdy prosiłem o zwrot to powiedziała, że nie przyjmie bo mogłem go sobie wymienić i odesłać im podróbke...

 

Edytowane przez PaolloKK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. powiem tak. Miałem 3  razy wymieniany ekran. Ten ekran jest jak najbardziej ok. Powiedziałbym nawet, że ma większą saturację kolorów. Lecz ma po prostu białe przyciski na dole. JEdnemu pasuje, drugiemu nie. Ja go kupiłem za 199, teraz widzę podrożał..

 

@schreder Potrzebowałem telefon na szybko, wysyłałem na następny dzień do Acida na wymianę. Zaryzykowałem(chociaż były pogłoski, że moge mieć mniejsza rozdzielczość itp.) i nie było tak źle. Tak czy siak, 3 miesiące później znowu rozbiłem ekran i wtedy założyłem oryginał.. xd

Edytowane przez PaolloKK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, PaolloKK napisał:

tzn. powiem tak. Miałem 3  razy wymieniany ekran. Ten ekrróżniąt jak najbardziej ok. Powiedziałbym nawet, że ma większą saturację kolorów. Lecz ma po prostu białe przyciski na dole. JEdnemu pasuje, drugiemu nie. Ja go kupiłem za 199, teraz widzę podrożał..

 

@schreder Potrzebowałem telefon na szybko, wysyłałem na następny dzień do Acida na wymianę. Zaryzykowałem(chociaż były pogłoski, że moge mieć mniejsza rozdzielczość itp.) i nie było tak źle. Tak czy siak, 3 miesiące później znowu rozbiłem ekran i wtedy założyłem oryginał.. xd

Zamowie z xiaomi.com.pl ;) Tylko zastanawia mnie czemu sa 2 wyswietlacza w kolorze bialym Na tej stronie? W opisie niczym sie nie roznia. Dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to szkiełko od diody IR jest na ramce a nie na ekranie. Może Ci o czujnik światła chodzi :P

 

A co do tych dwóch wyświetlaczy to sam nie wiem. Oni tam mają troche burdel i tak, znajomy chciał kupić Redmi 2 kiedyś tam, zamówił a potem zadzwonili, ze jednak nie mają i na stronie nie było jeszcze zaktualizowane...

Edytowane przez PaolloKK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...