Skocz do zawartości

Double tap to wake (wybudzenie ekranu poprzez podwójne dotknięcie)


massek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy istnieje jakaś możliwość (rom) żeby była dostępna opcja wybudzania ekranu poprzez podwójne tapnięcie ? Czy może jest taka opcja w planach rozwojowych miui, z góry dzięki za informacje. Szczerze bardzo brakuje mi tej funkcjonalności w telefonie, mała rzecz a jaka pomocna.

Edytowane przez massek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2016 o 19:05, kubau2 napisał:

Widzę że temat już wyczerpany, to tylko dorzucę link do wcześniej wymienianego kernela: http://forum.xda-developers.com/redmi-note-3/development/kernel-khuntien-dt2w-o3-t3425622

Możesz spróbować zapytać deva czy planuje zrobić kernel dla MIUI.

PS. Jbc sam go nie testowałem.

Ja ten kernel testowałem na miui. Niby działa dt2w ale nie da się wejść do menu blokady ekranu w ustawieniach. Robi się FC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2016 o 18:33, massek napisał:

Witam,

czy istnieje jakaś możliwość (rom) żeby była dostępna opcja wybudzania ekranu poprzez podwójne tapnięcie ? Czy może jest taka opcja w planach rozwojowych miui, z góry dzięki za informacje. Szczerze bardzo brakuje mi tej funkcjonalności w telefonie, mała rzecz a jaka pomocna.

Istnieje szansa, że znasz język polski. Popraw więc tytuł wątku (poprzez edycję pierwszego postu). Jesteśmy w Polsce, posługujemy się językiem polskim. W życiu codziennym i na Forum.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...