Skocz do zawartości

REDMI PRO - instalacja polskiego MIUI


Jacky

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, JachuWojtan napisał:

 


Nie, nie trzeba. Ta metoda jest dużo szybsza i prosta, telefon sam aktualizuje. Pamiętaj tylko przy pobieraniu paczki o odpowiednim kodzie, dla Redmi Pro jest to HMPro...
Pozdro

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
 

 

Dzięki! 
ostatnie tylko pytanie :D bo nie wiem za bardzo, jak to pobrać? MIUI 7.3.16 szukam tej wersji, ale widzę tylko pod wersje MI. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, rusisz napisał:
Dzięki! 
ostatnie tylko pytanie  bo nie wiem za bardzo, jak to pobrać? MIUI 7.3.16 szukam tej wersji, ale widzę tylko pod wersje MI. 

 


https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=187945

Tutaj masz najnowszy soft, i pobierasz paczkę:
xiaomi.eu_multi_HMPro_7.6.8_v8-6.0.zip

Jeśli chcesz starsze softy: do wyboru do koloru

https://xiaomi.eu/community/forums/miui-weekly-rom-releases.103/


Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

 

54 minuty temu, davneson napisał:

Chlopaki mam tel z chin z wersja global. Co musze zribic krok po kroku zeby zainstalowac coa swnsowniejszego i aktualniejszego?

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
 

Na Redmi Pro nie ma globala, masz zainstalowany syf od chińczyka pod nazwą global. 

Problem opisywany setki razy, poszukaj.

W skrócie: odblokowanie bootlooadera --> wgranie TWPR --> wgranie normalnego softu (miuiPolska) 

Pozdro

Edytowane przez JachuWojtan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.03.2017 o 13:51, BROWAReq napisał:

Witajcie 

Kupiłem Redmi Pro u Goldway.

Witam!Kupiłem Redmi Pro i mam zainstalowany miui 8.0.4.0 Global.Próbuję zmienić soft na china dev ale ciągle wyskakuje mi taki komunikat.Próbowałem odblokować bootloader ale na drugim punkcie wyskakuje błąd.Chciałbym wgrać miui polska,ale widzę że bez chińskiego romu się nie obejdzie żeby odblokować bootloader.Podpowie ktoś co jeszcze można zrobić? Albo skąd wziąć plik zip. żeby spróbować przez aplikację update? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 13.06.2017 o 12:45, JachuWojtan napisał:

U mnie również obyło się bez wgrywania china dev. Wgrałem miui.eu prosto z miui.syf emoji6.png Telefon od Goldway.
Pozdro

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
 

Mógłbyś napisać coś więcej ? Przez aktualizację w telefonie wywala błąd że nie można zweryfikować aktualizacji. Mam na pewno fake miui i zablokowanego bootloadera. Dzisiaj jeszcze spróbuje że stara wersja miunlock, jak ktoś ma do takiej linka to chętnie :) zgoda jest od xiaomi ale nie mam dev żeby unlock state zaznaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2017 o 23:43, pawelt napisał:

Zanim cokolwiek zrobisz poczytaj. Ja odblokowałem i wgrałem miui eu na miui syf bez wgrywania chińczyka. Mała podpowiedź jak masz zgodę ppszukaj starszej wersji unlocka

sprawdzałem wersje 1.1 i prosi przy 50% o aktualizacje miunlock

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...