Skocz do zawartości

REDMI PRO - instalacja polskiego MIUI


Jacky

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, ricki napisał:

Pozwolenie dostałem dawno już na tym koncie jeden telefon odblokowałem (było to więcej niż 30 dni temu), na telefonie zalogowałem się na to samo konto

To być może cofnięto Ci zgodę

 

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wpadłem do grona użytkowników redmi pro. Bootloadera odblokowali mi po 4 dniach miui polska wrzucone w 40 minut, bez problemów. Chwile używałem go na oryginalnym sofcie i po wgraniu miui polska drastycznie spadła jakość zdjęć. czy również zauważyliście u siebie taką przypadłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, 

Od kilku dni jestem w posiadaniu Redmi Pro od Goldway.

Telefon trafił do mnie z dziwnymvROM-em. Nie działa aplikacja SMS, telefon się restartuje przy użytkowaniu, pobieranie ze Sklepu Play trwa wieczność.. 

Jestem na etapie oczekiwanie na zgodę odblokowania, ale do czasu aż wgram normalny ROM, potrzebuje korzystać z telefonu, a teraz nie mogę. :-(

Po podłączeniu do PC widać telefon, jednak piszę: ADB Interface: Nie można odnaleźć sterownika. 

Pomogło by pobranie czegoś co mogło by ustabilizować pracę urządzenia chociaż na kilka dni ? :( 

 

Screenshot_2017-01-01-22-45-21-503_com.android.settings.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dotarł SMS ze zgodą. :) 

Co zauważyłem, że wejście w tryb recovery wygląda zupełnie inaczej niż w poradnikach.

ADB/Fastboot nie działa poprawnie na moim Win 8. 

W poradniku:  Pobierz instalator ADB/Fastboot, do tego folderu wrzuć także Twrp --- mam wrzucić TWRP do folderu ADB ? 

Nie rozumiem. :?

Edytowane przez lucyfer08
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, lucyfer08 napisał:

A co zrobić z tym fantem ? :shock:

Przy 50%  wywala :(

Program ADB nie pokazuje mojego telefonu :( 

Bez tytułu.jpg

Telefon nie jest poprawnie wykrywany w trybie fasboot przez komputer.

1 Gdy masz podłączony telefon w fasboot wejdź w menadżer urządzeń na PC zobacz czy masz wykrzyknik przy czymkolwiek z Android i spróbuj odinstalować, tak żeby jeszcze raz zainstalował sobie

2 Gdy pierwsza metoda nie pomoże wgraj te sterowniki http://spflashtool.com/download/Driver_Auto_Installer_v1.1236.00.zip    Wypakuj je i kliknij na "Install.bat" żęby zainstalować (włącz debugowanie usb)

 

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lucyfer08 napisał:

Odinstalowałem wszystkie wykrzykniki z Android, wgrałem sterowniki, debugowanie USB jest włączone, ale wciąż mi nie pokazuje mojego telefonu. 

Przy wejściu w fastboot pojawia się ponownie android w wykrzyknikiem. 

Rozumie że te z linka też dograłeś sterowniki ?

Zobacz te sterowniki http://dl.adbdriver.com/upload/adbdriver.zip

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lucyfer08 napisał:

Ufff, udało się! :D 
Co dalej ? 

Bez tytułu.jpg

No teraz szukaj mojego poradnika i dalej :D

 

Redmi Pro wgranie polskiego języka/ Miui

 

Ps. czy te drugie sterowniki pomogły, czy coś innego?

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyfer08 napisał:

Pomogły drugie sterowniki. :) 
A mam rozumieć, że muszę wrzucić na SD chiński ROM, tak ? Czy od razu mogę MIUI.EU ?

Od razu Miui eu, tylko pamiętaj że spakowany ma być

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, lucyfer08 napisał:

Umieściłem miui.eu takie jakie się pobrało, bez wypakownia.

Teraz co mam zrobić bo tego okna w poradniku nie widzę ?

1483354321073-1528772568.jpg

Użyj tego prawego przycisku ( z tych dwóch co są na dole ) żeby zmienić język. Po zmianie języka przesuniesz to strzałki co są na dole z lewej do prawej żeby zezwolić na modyfikację i później robisz tak jak w poradniku.

Opis tak wyglądającego TWRP znajduje się w poradniku w tutorialach sporządzonym przez Redmi 2.

Edytowane przez ara295
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że wniosek został odrzucony. Zapewne wkleiłeś informację z internetu w opisie. Wyraźnie teraz informują, że każdy skopiowany z internetu opis będzie nagradzany odrzuceniem zgody. Wystarczy napisać konkretnie i sensownie swoimi słowami i po kilku dniach będzie akceptacja. Teraz musisz odczekać sporo i napisać na forum, żeby ponownie móc złożyć zapytanie lub założyć nowe konto i z niego wysłać prośbę co jest szybsze i łatwiejsze :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, zaku92 napisał:

ok spróbuje coś ogarnąć

Złóż prośbę na Mamę, Tatę, Brata, Siostrę, na dziewczynę, na kogokolwiek i tak jak pisał @sp4ubw nie kopiuj, wklej. Ja starając się kilka miesięcy temu napisałem prosto, chcę zainstalować Miui Polska/Eu aby mieć język polski w tym modelu, 3 prośby w ciągu miesiąca na 3 różne nr. Wszystkie pozytywnie rozpatrzone :D A ty pewnie skopiowałeś coś jak każdy statystyczny Chińczyk :P

 

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z odblokowaniem. przy 50% jest :couldn't verify current account is differentfrom the account info on the device. jakies rady? moze byc tak ze wlozona jest sim z innym numerem?


Jeśli to win10, to zmień sterownik urządzenia na ver. 7.1


Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, zaku92 napisał:

mam problem z odblokowaniem. przy 50% jest :couldn't verify current account is differentfrom the account info on the device. jakies rady? moze byc tak ze wlozona jest sim z innym numerem?

Jaki masz w tej chwili system? Sim nie ma z tym nic wspólnego

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...