Skocz do zawartości

REDMI PRO - instalacja polskiego MIUI


Jacky

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Dnia 23.10.2016 o 14:22, Jendro napisał:

Też przymierzałem się do odblokowania bootloadera i wgrania MiuiPolska, ale przeraziłem się,że coś skopię i dlatego wolę jak zrobią to fachowcy z MiCenter we Wrocławiu.

Mam ten sam problem. Chociaz zobacze moze mi sie zachce i kogos poprosze o prywatna pomoc w razie W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 30.08.2016 o 18:30, Wojto napisał:

Może nie zabrzmi to bardzo profesjonalnie ale jak chcesz to opiszę:

Telefon po zakupie i pierwszym uruchomieniu od razu zresetowałem i pobrałem najnowszy ROM MIUI 8 0.1 chyba, po czym ściągnąłem stąd http://en.miui.com/download-304.html  Developer ROM>Full ROM pack   Version: 6.8.25 (MIUI8  i zaktualizowałem telefon poprzez "Choose update package"

Następnym krokiem była wysłana prośba o odblokowanie telefonu, nie wiem czemu u mnie wziął się inny numer xiaomi w telefonie niż ten w otrzymanym smsie od chińczyka.

W każdym bądź razie jak się już kapnąłem telefon był odblokowany.

Wgrałem TWRP_omega tą metodą:

 

Przy próbie aktualizacji poprzez "Choose update package" wyskakuje mi "Can't verify update. Couldn't verify update package"

Obecnie mam MIUI 8.0.1.0.0 Stable. Mam pozwolenie od chińczyka ale niestety na tym romie nie mogę odblokować bootloadera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mógłby opisać całą operację krok po kroku konkretnie na Redmi Pro???  

Wszędzie są tylko poradniki jak to zrobić poprzez miflash. 

Sterowniki wgrałem według tego : http://forum.xda-developers.com/elephone-m2/help/windows-10-mtk-vcom-usb-drivers-32-64-t3267033

Rom: http://en.miui.com/a-234.html  (wybrałem : Redmi Pro Latest China Developer Version Fastboot

Wersja Flasha: SP_Flash_Tool_v5.1628_Win

Robiąc według tego:

1.            Flashowanie SP Flash Toolem:

2.    Wybierz opcje Download Only.

3.    Naciśnij przycisk Download.

4.    Wyłącz RMN3.

5.    Naciśnij i przytrzymaj wyłącznie przycisk vol- ( zmniejszania głośniości) na RMN3 i w tym samym momencie podłączajac kabel USB.

6.    Pojawi się czerwony pasek w SP Flash Toolu. Teraz możez puścić przycisk vol-.

7.    Zobaczysz zółty pasek w SP Flash Toolu - to oznacza że proces flashowania się rozpoczął. Czekaj aż dojdzie do 100% i pojawi się zielony ptaszek.

8.    Teraz odłącz USB i włącz telefon. Proces uruchamiania się telefonu może trwać ok. 10 min.

 nie uwalę telefonu?

Jeżeli coś źle myślę to proszę o pomoc.

 

Edytowane przez Mordimer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mordimer napisał:

 MIUI 8.0.1.0.0 Stable

Czyli Chińskie badziewie, bo oryginalny soft nie ma pięciu cyfr w oznaczeniu romu, jest szansa że masz odblokowany bootloader, więc zanim zaczniesz z nim kombinować, spróbuj wgrać TWRP, jak się uda to lecieć dalej. Skorzystaj z mojego poradnika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Mordimer napisał:

Już wszystko hula :) 

Bootloader był jednak odblokowany na tym romie. Wgrałem Miui 8 6.11.17 według twojego poradnika i wszystko pięknie chodzi :)

Dziękuje za pomoc.

Witamy kolejnego kolegę w szeregach sekty "Redmi PRO" :P  Zapisy nadal możliwe :D

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników Redmi pro

chciałbym się dołaczyć do tematu  zakupiłem swego redmi pro 3gb/64GB przez Alie. ze sklepu top One przesyłka DHL w 4 dni totalnie mnie zmiotło tą szybką przesyłka.

a wracając do tematu mam zainstalowane MIUI 8.1 by xiaomi .eu , wersja rozwojowa 6,9,22 jak to z tymi aktulizacjami jak to najlepiej ogarnąć. prosze o rozwiazania która metoda najlepsza i najszybsza:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, matt_s napisał:

Jeżeli faktycznie masz zainstalowane TWRP i tapniesz opcję "uruchom w recovery" telefon się zrestartuje i wejdzie do TWRP.

No i jak z niego wyjdzie,  jeżeli nie wie co TWRP :P

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...