mihail1

Redmi Note 3 Pro - MIUI 8 / 9 Stable

Recommended Posts

Guest fanxiaomi
2 minuty temu, mariusz.ur napisał:

ok , to zostaw ustawienia mms i dodaj apn dla a2mobile i włącz roaming 

Też testowałem, MMS automatyczne pobieranie i zawsze odbieraj w roamingu...

9 minut temu, fanxiaomi napisał:

Też testowałem, MMS automatyczne pobieranie i zawsze odbieraj w roamingu...

Nie wiem, z jakich nadajników korzysta A2mobile, ale upewnij się, że włączony masz przełącznik przy "Roaming danych" w sekcji "Sieci komórkowe i SIM" w ustawieniach. Poza tym nie zaszkodzi na wszelki wypadek sprawdzenie tej karty SIM w innym telefonie, może jakimś cudem w niej tkwi problem.

Guest fanxiaomi

Dla potomnych rozwiązanie problemu: w polu TYP APN dla ustawień drugiego APN dotyczącego Internetu komórkowego: należy wpisać DEFAULT.

cześć , dzis postanowiłem wgrać miui eu 8.2 stable na mojego rn3pro i bootloop... Co teraz mam zrobić? Proszę o pomoc. Dodatkowo wspomnę że aktualizowałem wersję xiaomi eu 8.0 stable.

Edit: Wgrałem najnowszy dev ROM odpala ale wyskakuje "błąd aplikacji ustawienia".

Edit2: Wyskakuje Błąd " Nie można sprawdzić stanu bezpieczeństwa"

Edit 3: udało mi sie wrócić do wersji systemu 8.0.

Powie mi ktoś dlaczego wyskakiwały mi takie głupie błędy przy instalacji nowego oprogramowania ?

Edited by Merlogin

Jak nadal potrzebujesz pomocy to może sprawdź w innych tematach. Ja się nie znam, my tutaj piszemy o globalu

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Zmiany są minimalne, jakieś dwie poprawki. Numer to coś 8.2.3 czyli szału nie ma. Mi tam wszystko chodzi jak wcześniej.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

.Właśnie jestem po najnowszej aktualizacji 8.5.1.0 jak na razie wszystko śmiga tylko co zauważyłem że jak wszedłem na interie to pojawiły mi się jakieś dziwne reklamy z których nie mogłem wyjść musialem zresetować telefon po tym zabiegu jak na razie wszystko ok.

Miałem informacje o aktualizacji na początku tygodnia. chciałem poczekać i zainstalować dziś. A aktualizacji już nie ma, ciekawe czemu..

16 godzin temu, Tass napisał:

Miałem informacje o aktualizacji na początku tygodnia. chciałem poczekać i zainstalować dziś. A aktualizacji już nie ma, ciekawe czemu..

Mi wczoraj pobrało 8.5.2.0

cała lista przecież jest napisana jak się kliknie na numer aktualizacji w samej aplikacji do aktualizacji.
mnie osobiście najbardziej odpowiada pogrubienie cyfr w zegarze na widgecie i tym na ekranie blokady

P.S.

Po restarcie telefonu pojawiła mi się ponownie informacja o aktualizacji

Witam przed aktualizacją do 8.2 miałem pełen zasięg lte w play na kartę lubię to po aktualizacji było już tylko kilka kresek 3g i ciągle przełącza z plusa na t-mobile czytałem różne porady , testowałem i nic się nie zmieniło miałem nadzieję że kolejna aktualizacja to naprawi ale nic z tego.

Punkt dostępu usunąlem i ustawiłem na nowo z instrukcją sms od play i to samo.

Może ktoś mi pomoże ja rozwiązać ten problem.

Hej, mam problem z MIUI Global Stable 8.5.3.0, mianowicie, co chwilę przełącza się sieć i wyłączają dane komórkowe. Przed aktualizacją problem nie występował. Ktoś ma podobny problem? 

Ma ktoś z was może problem z zasięgiem 4G (Play)? Czasem mam 4G a jak mam już 3G czy H+ czy w roamingu to internet dziala tak wolno ze masakra... ping wysoki i upload bardzo niski a download duzy. W czy moze byc problem? Czasem 2-3Mbit/s Pobieranie a wysyłanie 0,05Mbis/s i ping ze 100ms w roamingu i 3G głównie....

Po najnowszych aktualizacjach pojawił się problem z diodą to znaczy przed aktualizacją pojawiała mi się czerwona dioda kiedy bateria była słabą gdzieś tak przy 15 procentach i jak ładowałem telefon to kiedy był naładowany świeciła się zielona a teraz żadna się nie świeci......czy macie też tak samo jak ja ???

20 godzin temu, mara44 napisał:

Po najnowszych aktualizacjach pojawił się problem z diodą to znaczy przed aktualizacją pojawiała mi się czerwona dioda kiedy bateria była słabą gdzieś tak przy 15 procentach i jak ładowałem telefon to kiedy był naładowany świeciła się zielona a teraz żadna się nie świeci......czy macie też tak samo jak ja ???

Powinno być tak:

- niski stan: czerwona (niezależnie od ładowania)

- ładowanie < 90% - żółta

- ładowanie >= 90% - zielona

- brak ładowania (100%) - dioda ładowania wyłączona. (świecenie diody w stanie pełnego naładowania nie daje żadnej informacji)

8 godzin temu, trainiart napisał:

Powinno być tak:

- niski stan: czerwona (niezależnie od ładowania)

- ładowanie < 90% - żółta

- ładowanie >= 90% - zielona

- brak ładowania (100%) - dioda ładowania wyłączona. (świecenie diody w stanie pełnego naładowania nie daje żadnej informacji)

Tak miałem jak ty przed aktualizacją po aktualizacji pojawia mi się dioda kiedy ląduje a jak już się naładuje to się nie świec na zielono no i jak mam niski stan baterii to też mi się nie zapala czerwona dioda .....czy są jakieś ustawienia tego bo może po aktualizacji coś się poprzestawialo 

Witam telefon sam sie zaktualizował do miui global 8.5 stabilna 8.5.6.0 (MHOMIED)

Poziom poprawek 2017-07-05

Edited by Robertwb71

Czy też macie problem z zasięgiem (GSM) na globalu 8.5.6? Korzystam w plusa i gubi czasem zasięg. Lte praktycznie już nie łapie (mieszkam w małej miejscowości ale przed aktualizacja było lepiej)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Dnia 14.10.2017 o 22:47, mucha117 napisał:

Czy też macie problem z zasięgiem (GSM) na globalu 8.5.6? Korzystam w plusa i gubi czasem zasięg. Lte praktycznie już nie łapie (mieszkam w małej miejscowości ale przed aktualizacja było lepiej)

Zdarza się, że gubi ale ostatnio jest jakby lepiej. Najnowsza wersja global to 8.5.7 (poprawki bezpieczeństwa z 2017-09-01)

22 godziny temu, mucha117 napisał:

A skąd masz 8.5.7? Nawet na stronie miui ostatnia jest 8.5.6

Przez OTA kilka dni temu przyszło

Screenshot_2017-10-17-10-42-18-001_com.android.settings.thumb.png.dfcee730ba6569abbce1ac3a31e01807.pngScreenshot_2017-10-17-10-42-41-027_com.android.updater.thumb.png.841e680a4eb5a773f1d533aec3e010be.png

Dnia Wed Oct 18 2017 o 22:26, Acid napisał:

MIUI 9 od dawna jest. And 7 nigdy.

Wysłane z MI6

To dlaczego ja po wczorajszej aktualizacji OTA nadal mam MIUI 8. 5.7.0, a nie MIUI 9 ? Mam xiaomi redmi note 3 pro. 

5 godzin temu, Erlo17 napisał:

To dlaczego ja po wczorajszej aktualizacji OTA nadal mam MIUI 8. 5.7.0, a nie MIUI 9 ? Mam xiaomi redmi note 3 pro. 

Bo Global Stable jest 100 lat za murzynami. W Global Dev jest MIUI 9 od aktualizacji 8 września.