Skocz do zawartości

Redmi Note 3 Pro - MIUI 8 / 9 Stable


mihail1

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, diablo23501 napisał:

Ale tam są dwa Redmi Note 3 Qualcomm Global i Redmi Note 3 Qualcomm China który mam pobrać ??

Global 

Stable 8.1.1.0 lub nowszy jak jest

Wrzucasz na tel. Wychodzisz do aktualizacji klikasz na 3 kropki poprawej u góry instaluj z pliku ZIP

Edytowane przez Snajper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.  

Czy usunięcie lub zamrożenie aplikacji takich jak :

Kiosk google play 

Filmy google play 

Muzyka Google Play 

Klawiatura google (używam wyłącznie SwiftKey) 

Wpłynie na stabilne działanie systemu? 

Edytowane przez Kamil Kupiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2017 o 17:11, Kamil Kupiec napisał:

Witam.  

Czy usunięcie lub zamrożenie aplikacji takich jak :

Kiosk google play 

Filmy google play 

Muzyka Google Play 

Klawiatura google (używam wyłącznie SwiftKey) 

Wpłynie na stabilne działanie systemu? 

nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Kamil Kupiec napisał:

@Helio. Dzięki wielkie.  Jakie aplikacje można ogólnie bezpiecznie zamrozić, żeby nie wpłynęły na działanie systemu? 

Musiałbyś poszukać jakieś listy. Ogólnie polecam wyłączyć autostart dla aplikacji. Np za pomocą Sdmaid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kamil Kupiec napisał:

A co sądzicie o wbudowanym antywirusie oraz cleanerze? Jest w porządku, czy lepiej wywalić i zainstalować sd maid + jakiś antywirus? 

Jak się aktualizuje na bieżąco to antywirus jest ok nowa aktualizacja wniesienie skanowanie APK. Z poza sklep Google Play , ogólnie to ci nie obciąża systemu więc jest ok

Sam korzystam z zewnętrznego antywirusa ale ja spotykam wirusy ale i poziom użytkowania niestandardowy więc tobie raczej wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kamil Kupiec napisał:

@Snajper wiadomo kiedy będzie aktualizacja do miui 8.2? Miała być od dzisiaj dostępna.  A co do cleanera to wydaje mi się, że sd maid lepiej sobie z tym radzi.  

Ja tam ogólnie to nie wiem bo teraz jestem na emigracji na lineage os android 7.1.1

Jak będą chcieli to wypuszczą daty nigdy dokładnej nie podają:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używasz czegoś do blokowania reklam w aplikacjach i przeglądarce? Testuje Adguard i jestem zadowolony z blokowania ale pożera dużo Ramu,natomiast adaway nie radził sobie z reklamami tak jak adguard ale za to mnie zasobów potrzebuje.  I jeszcze jedno pytanie, czy jest możliwość blokowania reklam na YouTube? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Helio napisał:

@Snajper Jak bateria się sprawuje na Lineage?

Tak samo jak na miui(7h sot bez oszczędzania) tylko że ja mam wersję Kate więc podmieniłem modem

Ale to ogólnie jeszcze zależy co robię na telefonie normy nie mam więc ciężko dokładny sot podać zadużo zmiennych ale tak samo jak na miui

 

@Kamil Kupiec

Tu ci polecę tylko artykuł APK musisz pod siebie wybrać i testować bo u jednego działa lepiej ta u drugiego inna

https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://www.download.net.pl/5-aplikacji-do-blokowania-i-usuwania-reklam-na-androidzie/n/3095/&ved=0ahUKEwiD57LTrZ_SAhWBLCwKHVZdDrQQFgg6MAQ&usg=AFQjCNH9o2dbnQF1XAlQprZ2YbnhjgEzYw

Edytowane przez Snajper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem co Kolega @diablo23501

 

Wyczytałem na tym forum w innym wątku że po zainstalowaniu tej aktualizacji pojawia się aktualizacja do Androida 6, bo aktualnie nie pokazuje mi się żadna nowa aktualizacja jak sprawdza. 

http://bigota.d.miui.com/6.8.18/miui_HMNote3ProGlobal_6.8.18_d0da79d09e_5.1.zip

Ściągnąłem tą paczkę i próbuję ją zainstalować z poziomu aplikacji przez zip, ale wyskakuje mi błąd że nie można zweryfikować aktualizacji. Wie ktoś może jak to naprawić i czy jest sens instalować Androida 6, jak śmiga na nim telefon, lepiej czy gorzej niż na 5? 

Edytowane przez misza508
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, misza508 napisał:

Mam podobny problem co Kolega @diablo23501

 

Wyczytałem na tym forum w innym wątku że po zainstalowaniu tej aktualizacji pojawia się aktualizacja do Androida 6, bo aktualnie nie pokazuje mi się żadna nowa aktualizacja jak sprawdza. 

http://bigota.d.miui.com/6.8.18/miui_HMNote3ProGlobal_6.8.18_d0da79d09e_5.1.zip

Ściągnąłem tą paczkę i próbuję ją zainstalować z poziomu aplikacji przez zip, ale wyskakuje mi błąd że nie można zweryfikować aktualizacji. Wie ktoś może jak to naprawić i czy jest sens instalować Androida 6, jak śmiga na nim telefon, lepiej czy gorzej niż na 5? 

Która wersje telefonu Kate czy Kenzo sprawdź w aide 64

Na global stable też jest już Android 6.0 tylko coś im system aktualizacji ota kuleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, misza508 napisał:

Wszystko wskazuje na to że Kenzo nr na naklejce 2015112 screen z ustawień taki Aida też mówi że Kenzo 

Screenshot_2017-02-20-21-14-10-879_com.android.settings.png

Screenshot_2017-02-21-09-46-40-938_com.finalwire.aida64.png

Z tego pobierz redmi note 3 qualcomm global

http://en.miui.com/download-301.html

Global stable ma Android 6.0

 

Edytowane przez Snajper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani stable 8.1.2 nie udało się ani dev 7.2.16 - w obu przypadkach blad apki ustawienia.

Dodatkowo po pełnym wipe (system, data, cache, dalvik) też nic nie dało. Dodatkowo na dev problemem bylo zalogowanie sie na mi konto (problem z autoryzacja).

Kolejny full wipe i instalacja od zera stabilnej 8.0.5 - zero problemów.

Ale na czystym systemem telefon juz wyłapał problem z zasięgiem/kartą sim - restart dostepu do karty sim (trzeba wpisac pin). Żadnym innych appek poza systemowymi (więc to system generuje błedy).

 

Jakie sugestie żeby wgrać poprawnie wyższą wersje stabilną?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, misza508 napisał:

 

 

15 minut temu, artmin napisał:

Ani stable 8.1.2 nie udało się ani dev 7.2.16 - w obu przypadkach blad apki ustawienia.

Dodatkowo po pełnym wipe (system, data, cache, dalvik) też nic nie dało. Dodatkowo na dev problemem bylo zalogowanie sie na mi konto (problem z autoryzacja).

Kolejny full wipe i instalacja od zera stabilnej 8.0.5 - zero problemów.

Ale na czystym systemem telefon juz wyłapał problem z zasięgiem/kartą sim - restart dostepu do karty sim (trzeba wpisac pin). Żadnym innych appek poza systemowymi (więc to system generuje błedy).

 

Jakie sugestie żeby wgrać poprawnie wyższą wersje stabilną?

 

6 punkt mifllesh ratowanie telefonu

Tylko poradnik jest dla Kate więc jak masz Kenzo to ściągasz redmi note 3 qualcomm global

10 minut temu, Sebeek napisał:

Czy będzie MIUI 8.2 na nasze tel.?

Wyraźnie xiaomi pisze że od 20 lutego ale kiedy to nikt nie wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, artmin napisał:

Nie da się zrobić aktualizacji na global stable 8.1.6.0.  Wyskakuje błąd weryfikacji.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucony MiFlash'em global dev 7.2.16

Do jutra potestuje czy na nim też będą występować problemy z rozłączaniem karty sim.

Jak wszystko będzie ok twrp i wrzucam stabilna miui polska 8.2.1

 

//edit

Okazało się że zablokował się bootloader więc żeby wgrać twrp musiałem odblokować go (ładnie poszło na 100%).

Po wgraniu twrp problemem okazało się szyfrowanie pamięci systemowej przez andka 6.0

po kilku próbach wymazało mi dane (format z odszyfrowaniem plików) więc miałem czysty telefon bez systemu.

a że pod ręką na karcie sd miałem tylko stabilną 8.1.2 od miui polska więc taka teraz siedzi.

Edytowane przez artmin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...