Skocz do zawartości

Redmi Note 3 Pro - MIUI 8 / 9 Stable


mihail1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dziś zaktualizowało mi do MIUI9 i w momencie gdy na głównym ekranie przesunę palcem w prawo to otwiera mi się nowa karta, ale nadal są dwie kropeczki świadczące o tym że mam tylko dwie karty z aplikacjami. Wie ktoś z Was, czy można to usunąć? Przejrzałem menu i nie mogę znaleźć żadnej opcji, albo się nie znam ;)

Screenshot_2018-02-02-23-54-22-779_com.android.settings.png

Screenshot_2018-02-02-23-54-09-032_com.miui.home.png

Screenshot_2018-02-02-23-59-50-659_com.miui.home.png

Edytowane przez krzyci81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to ja mam troszkę gorszy problem, po aktualizacji masa aplikacji potrafi całkowicie zmulić nie mówiąc już o tym że np czyszczenie systemu (skanowanie) trwa nawet kilka minut, często trzeba odpalać aplikacje od nowa bo całkiem się zacinają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , po zainstalowaniu wersji 9 zniknęła mi ikonka "aktualizuj" w Narzędzia . Czy Wy również zauważyliście u siebie jej brak ? 

Jeszcze co rzuciło mi się w oczy to, to że jak wysyłam smsy  to nie pokazuje mi godziny o której przyszedł i jak ja wysyłam to również nie pokazuje czasu wysyłki hmmm .Możecie to również sprawdzić .

Wersja MIUI to MIUI Global 9.2.1. Stabilna 9.2.4.0 ( MHOMIEK )

A tak po za tym to śmiga bardzo dobrze ,zobaczymy co dalej w praniu wyjdzie .

Pozdrawiam.

Edytowane przez serbio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie ma już tej ikonki tam. Aktualizacja systemu jest teraz z poziomu ustawień i informacji o systemie. Co do smsów to ja od bardzo dawna mam ten problem który odpisałeś, chyba od początku posiadania telefonu czyli 1,5roku. Co któryś SMS załaduje tylko godzinę. U mnie wszystko śmiga bardzo fajnie i szybko z tym że tak jak pisałem wcześniej, często jakaś aplikacja się zacina lub żeby włączyć ekran przyciskiem power też muszę mieć sporo cierpliwości niekiedy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nowej global stable znalazłem dwa bugi:

1. Zdarza się, że po wybudzeniu ekranu dane mobilne się nie włączają od razu, tylko zajmuje to z minutę. Na Miui8 było ok, dane włączały się od razu.

2. Nie można załadować kopii motywu, którą się wcześniej zapisało. Pojawia się taki sam błąd jak przy próbie zastosowania motywu z zewnętrznych źródeł.

Czy u Was jest tak samo?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze nie mam MIUI 9 stable. 

Mam Xiaomi Redmi Note 3 pro - wersja ze sklepu xkom. Z tego co czytałem to użytkownicy RN3pro mieli update już na początku lutego, a u mnie nadal jest brak aktualizacji. 

Pytanie, czy update'y idą 'falami' i muszę wykazać się cierpliwością czy w moim telefonie jest coś zablokowane? Nie robiłem żadnych modyfikacji z softem, ani nie zmieniałem na dev/beta itd.

 

Moja aktualna wersja to MIUI 8 stable 8.5.

Edytowane przez Plati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Plati napisał:

A ja jeszcze nie mam MIUI 9 stable. 

Mam Xiaomi Redmi Note 3 pro - wersja ze sklepu xkom. Z tego co czytałem to użytkownicy RN3pro mieli update już na początku lutego, a u mnie nadal jest brak aktualizacji. 

Pytanie, czy update'y idą 'falami' i muszę wykazać się cierpliwością czy w moim telefonie jest coś zablokowane? Nie robiłem żadnych modyfikacji z softem, ani nie zmieniałem na dev/beta itd.

 

Moja aktualna wersja to MIUI 8 stable 8.5.

Twój telefon to wersja globalna, ona jeszcze aktualizacji z tego co widzę nie dostała (o ile w ogóle dostanie): http://en.miui.com/download-301.html#449.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj dostałem aktualizacje V9.5.1.0. MHOMIEK, aktualizował już ktoś? Wszystko jest ok czy są jakieś błędy? Pytam ponieważ przy aktualizacji z miui 8 na miui9 miałem błędy z emotkami odbiorca ich nie widział ale to już naprawiłem lecz godzine wysłania lub odebrania wiadomości sms nadal nie pokazuje wszystkich czasami pokaże o której przyszedł sms czasami nie tego nie udało mi się naprawić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2018 o 15:18, adu27 napisał:

Dzisiaj dostałem aktualizacje V9.5.1.0. MHOMIEK, aktualizował już ktoś? Wszystko jest ok czy są jakieś błędy? Pytam ponieważ przy aktualizacji z miui 8 na miui9 miałem błędy z emotkami odbiorca ich nie widział ale to już naprawiłem lecz godzine wysłania lub odebrania wiadomości sms nadal nie pokazuje wszystkich czasami pokaże o której przyszedł sms czasami nie tego nie udało mi się naprawić. 

Można wiedzieć jak naprawiłes ten problem z emotkami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam

mam wersje 2GB z MIUI Global 9.5 Stable 9.5.7.0 (MHRMIFA) ale teraz dokupiłem wersje 3GB z pasmem LTE naszym i na nim mam MIUI 9.6 by xiaomi.eu 8.4.19 (rozwojowa) - oba na snapdragonach z dystrybucji PL.

chciałbym na ten 3GB wgrać to samo Global 9.5 Stable bo mi strasznie pasuje interfejs i wygląd ikon (przyzwyczaiłem się i pokemony dziecku śmigają jakoś lepiej).

 

Skąd to pobierać dla tej wersji 3GB i czego użyć? Widze tutoriale na forum ale nie bardzo mogę dopasować coś do siebie bo mnogość wersji mnie przytłacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...