Skocz do zawartości

Redmi Note 3 Pro - MIUI 8 / 9 Stable


mihail1

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
Dnia 14.10.2017 o 22:47, mucha117 napisał:

Czy też macie problem z zasięgiem (GSM) na globalu 8.5.6? Korzystam w plusa i gubi czasem zasięg. Lte praktycznie już nie łapie (mieszkam w małej miejscowości ale przed aktualizacja było lepiej)

 

 

Zdarza się, że gubi ale ostatnio jest jakby lepiej. Najnowsza wersja global to 8.5.7 (poprawki bezpieczeństwa z 2017-09-01)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Erlo17 napisał:

Czyli pozostaje czekać aż wyjdzie MIUI 9 wersja stable. Może do końca roku będzie. 

Czemu nie chcesz być nq global dev? Przecież niczym się nie różnią. Ja zawsze siedzialem na dev, póki nie przeszedłem na viperos. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zmienił(a) tytuł na Redmi Note 3 Pro - MIUI 8 / 9 Stable

Cześć,

Jestem szczęśliwym posiadaczem redmi note 3 pro z wgranym MIUI polska 7.3.16 (rwesja 8.3 by xiaomi.eu). 

Ostatnio sciągnąłem najnowszą aktualizacje (7.10.19) i efekt jest taki, ze wejsciu w "aktualizacje" i wybraniu ZIPa telefon sie resetuje (czarny ekran i krecace sie koleczko), a potem włącza, ale dalej ze starą wersją oprogramowania. Jak mogę to naprawic? 

PS podczas ładowania telefon sie dosc czesto rozłącza zeby potem znowu sie ładowac. Probowalem na roznych kablach i niestety brak efektu. Czy ktos sie z tym spotkał?

Pozdrawiam 

 

 

//EDIT

Jest maly problem - sprobowalem to zrobic przez TWRP, wszedlem w recovery i wybrałem w install zipa z aktualizacją - efekt jest taki, ze po resecie telefon sie nie włącza, jest black screen i jedyne co moge zrobic to wejsc w TWRP. Prosze o pomoc :)

 

edit2. do tego komputer nie widzi telefonu 

 

Edit3. Udało mi  się to odratować i wgrać wersję 7.5.4 :) niestety problem pozostaje aktualny - wersje z października (miui 9) są dalej odrzucane, podczas robienia tego przez aplikację aktualizacje telefon się jedynie resetuje, a jak robię to przez TWRP to wywala telefo

 

edit4 rozwiązanie problemu tutaj  https://xiaomi.eu/community/threads/fix-cant-upgrade-to-latest-xiaomi-eu-dev-roms-7-9-21-7-10-12-up.42004/

Edytowane przez Smule
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy stable ROM od xiaomi.eu ma też możliwość zmiany siatki na 5x5?

Interesuje mnie też zmiana tapet na ekranie blokady. W dev są kategorie tapet, które można wybrać, oraz częstotliwość zmian. Czy w stable też tak jest? Generalnie chodzi o to czy to zależy od wersji MIUI?

Jak się ma numeracja xiaomi.eu stable, do China stable? W przypadku devów jest taka sama. W przypadku stable wersja od xiaomi.eu jest niższa. Z czego to wynika?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć wszystkim, dawno mnie tu nie było i ciężko mi się odnaleźć.
Co w końcu z tym miui 9 na rn3p? Rok się skończył, a aktualizacji OTA (rom stable) dalej nie widzę :(.
Drugie pytanie to: jaka ma być docelową wersja androida w miui 9 dla naszego modelu? Z tego co przeczytałem w innych wątkach to będzie to wersja 6? Czy może jeszcze będzie aktualizacja z androidem 7?
Pozdrawiam.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, MariuszB napisał:

Cześć wszystkim, dawno mnie tu nie było i ciężko mi się odnaleźć.
Co w końcu z tym miui 9 na rn3p? Rok się skończył, a aktualizacji OTA (rom stable) dalej nie widzę :(.
Drugie pytanie to: jaka ma być docelową wersja androida w miui 9 dla naszego modelu? Z tego co przeczytałem w innych wątkach to będzie to wersja 6? Czy może jeszcze będzie aktualizacja z androidem 7?
Pozdrawiam.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

Oficjalnego androida 7 w życiu nie zobaczymy na naszych telefonach ale zawsze mamy custom romy :) 

na chwilę obecną już widzę romy w wersji androida 8.1 OREO.

A co do miui 9 jeśli stable nie ma do tej chwili to może być a nie musi, wrzuć sobie wersję DEV skoro chcesz miui 9

Edytowane przez Demon3
taki mały błąd
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Hej, zauważyłem ze od pewnego czasu dostępna jest wersja xiaomi.eu stable 9,2 wiec tu pytanie czy warto sie nia zainteresować? Poki co mam wersje dev ale tam jest problem z wifi i sie zastanawiam czy na tej wersji stable również on występuje i czy warto wgl zmieniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zainstalowałem, działa świetnie. Z Wifi nie ma żadnych problemów. Czas pracy na jednym ładowaniu chyba porównywalny z MIUI 8 global stable, czyli całkiem dobrze. Dev miałem i tam była jednak telefon rozładowywał się szybciej. Póki co zostaję na xiaomi.eu stable. 

BTW. Jak często są aktualizacje xiaomi.eu stable? Bazuje on przecież na wersji chińskiej MIUI, a tam wersja stable jest o jeden numerek do przodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość dodania wybranych kontaktów na pulpit. Jeżeli o to Ci chodzi. 
Nie o to. W jednej z ostatnich aktualizacji global dev dodali opcję, że gdy na klawiaturze wybierania numeru dłużej przytrzymasz klawisz np.2, to wybiera numer do wcześniej zdefiniowanego kontaktu.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, robiq napisał:

Nie o to. W jednej z ostatnich aktualizacji global dev dodali opcję, że gdy na klawiaturze wybierania numeru dłużej przytrzymasz klawisz np.2, to wybiera numer do wcześniej zdefiniowanego kontaktu.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

Nie znalazłem  takiej opcji. Przy klawiaturze fizycznej to była jakaś wygoda. W smartfonie trzeba do tego najmniej dwóch kliknięć. Jeżeli zrobisz sobie skróty najczęściej wybieranych numerów na pulpicie to wystarczy jedno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...