Skocz do zawartości

Redmi Note 3 Pro - MIUI 8 / 9 Stable


mihail1

Rekomendowane odpowiedzi

Było pięknie na Note 3 Pro 3/32 Snap650 z oprogramowaniem:

xiaomi.eu_multi_kenzo_6.3.24_v7-5.1
xposed-v86-sdk23-arm64-MIUI-edition-by-SolarWarez-20160710

Pojawił się problem z BT (wcześniej nie używałem) więc wgrałem:

xiaomi.eu_multi_HMNote3Pro_7.4.13_v8-6.0
i nie zadziałało xposed-v87-sdk23-arm64-MIUI-edition-by-SolarWarez-20161126 ani poprzednie, BT także 

Chciałem wrócić do tego co działało z xposed xiaomi.eu_multi_kenzo_6.3.24_v7-5.1 i wgrałem
Teraz mam mrugnięte logo MI na sekundę i gaśnie.

W telefonie TWRP i SuperSU działały na obu ww wersjach

Proszę o pomoc.
Co mnie czeka? ew. pomoc bezpośrednia Warszawa

Mam na przykład taki poradnik:

https://miuipolska.pl/forum/topic/13646-wgrywanie-miui-polska-na-telefonie-ze-śmieciowym-oprogramowaniem-global-pl-na-przykładzie-redmi-3/

w którym miejscu jestem?

Update:
Odblokowałem. miflash_unlock-en-2.2.406.5
Wgrałem przy pomocy MiFlashSetup wersję _kenzo_global_images_7.4.13_20170413.0000.00_6.0_global_391288ca79.tgz
Znowu odblokowałem.

Chciałem wgrać TWRP i SuperSU żeby mieć root. I dalej do wersji xiaomi.eu_multi_kenzo_6.3.24_v7-5.1

Edytowane przez Friend
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14/04/2017 o 19:56, Friend napisał:

Było pięknie na Note 3 Pro 3/32 Snap650 z oprogramowaniem:

xiaomi.eu_multi_kenzo_6.3.24_v7-5.1
xposed-v86-sdk23-arm64-MIUI-edition-by-SolarWarez-20160710

Pojawił się problem z BT (wcześniej nie używałem) więc wgrałem:

xiaomi.eu_multi_HMNote3Pro_7.4.13_v8-6.0
i nie zadziałało xposed-v87-sdk23-arm64-MIUI-edition-by-SolarWarez-20161126 ani poprzednie, BT także 

Chciałem wrócić do tego co działało z xposed xiaomi.eu_multi_kenzo_6.3.24_v7-5.1 i wgrałem
Teraz mam mrugnięte logo MI na sekundę i gaśnie.

W telefonie TWRP i SuperSU działały na obu ww wersjach

Proszę o pomoc.
Co mnie czeka? ew. pomoc bezpośrednia Warszawa

Mam na przykład taki poradnik:

https://miuipolska.pl/forum/topic/13646-wgrywanie-miui-polska-na-telefonie-ze-śmieciowym-oprogramowaniem-global-pl-na-przykładzie-redmi-3/

w którym miejscu jestem?

Update:
Odblokowałem. miflash_unlock-en-2.2.406.5
Wgrałem przy pomocy MiFlashSetup wersję _kenzo_global_images_7.4.13_20170413.0000.00_6.0_global_391288ca79.tgz
Znowu odblokowałem.

Chciałem wgrać TWRP i SuperSU żeby mieć root. I dalej do wersji xiaomi.eu_multi_kenzo_6.3.24_v7-5.1

Tak jakos mi sie wydaje ze nie w tym watku piszesz i temacie tak ze chyba tu nikt ci nie poradzi bo wszyscy siedza na stable wlacznie ze mna i nie mamy problemow tego typu co ty....pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Friend zainstaluj xiaomi.eu 7.4.13 lub nie / wybór należy do Ciebie , potem supersu 2.76 lub 2.79 potem xposed v87. Ja to sprawdzałem na 7.2.9 i działało , teraz nie mam tego to nie wiem jak z 7.4.13 ale powinno być ok.

Edytowane przez mariusz.ur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam problem który obsługa a2mobile nie jest w stanie rozwiązać:

1) telefon wyczyszczony do ustawień fabrycznych, wkładam kartę sim z a2mobile z pakietem pełnym no limit za 19,90 PLN i nie mam ani internetu komórkowego ani MMS
2) konfiguruje MMS z faq na stronie a2mobile i MMS działają, ale dalej nie działa internet dane komórkowe
3) dodaje drugi APN na internet o nazwie a2mobile.pl, internet wtedy działa, ale MMS już nie działają (nagle przestają)
4) usuwam APN z internetem z pkt.3 i MMS znów działają, ale internet już nie.
 
Podsumowując, albo działa mi internet komórkowy, albo MMS, mogę wybrać tylko jedną z dwóch usług. Posiadam telefon z polskiej dystrybucji Xiaomi Redmi Note 3 Pro i póki co działało mi wszystko na nim w sieciach Orange i Play i to bez żadnych konfiguracji.
 
A można jakoś ustawić żeby były 2 APN aktywne jednocześnie, bo wydaje mi się ze telefon po prostu obsługuje tylko 1 z 2 wpisanych.
 
Soft Global Stable oficjalny.
 
Czy zna ktoś konfigurację / sposób, który zapewni mi działanie 2 usług naraz, tj. Internet komórkowy i MMS?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mariusz.ur napisał:

Apn musi być aby dane mobilne działały . Spróbuj wysłać lub odebrać MMS gdy masz wyłączone dane mobilne .

Mam 1 APN na mms - działają tylko mms, dodaje drugie apn na internet bez włączania danych komórkowych i działają mms, ale jak już raz włączę raz dane komórkowe, mms nie działają, nawet po wyłączeniu danych komórkowych. Jakby nowy apn wypychał stary... testowałem już różne kombinacje, w tym mieszanie ustawień apn wzajemnie, ale dalej ten sam problem. Chyba a2mobile nie jest przygotowany do Xiaomi w działaniu mms+interent naraz.

Nie wiem czy nie zmienię sieci ponownie, ciekawe czy Plusie GSM lub Plush również mają lipę w tej sprawie jak na aero2...

Edytowane przez fanxiaomi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam plusa , wcześniej używałem plusa do połączeń i areo 2 do internetu i nigdy nie miałem problemów z tym .

Nie wiem jak z a2mobile ale tu masz ustawienia dla mms

Konfiguracja dla MMS:
Punkt dostępu (APN): a2mms
Uwierzytelnianie: brak
Nazwa: brak
Hasło: brak
MMSC: http://mms.aero2.pl:8002
Proxy dla MMS: 212.2.96.16
Port MMS: 8080
Odbiór MMSów w roamingu: automatyczny
Typ APN: mms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mariusz.ur napisał:

ok , to zostaw ustawienia mms i dodaj apn dla a2mobile i włącz roaming 

Też testowałem, MMS automatyczne pobieranie i zawsze odbieraj w roamingu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fanxiaomi napisał:

Też testowałem, MMS automatyczne pobieranie i zawsze odbieraj w roamingu...

Nie wiem, z jakich nadajników korzysta A2mobile, ale upewnij się, że włączony masz przełącznik przy "Roaming danych" w sekcji "Sieci komórkowe i SIM" w ustawieniach. Poza tym nie zaszkodzi na wszelki wypadek sprawdzenie tej karty SIM w innym telefonie, może jakimś cudem w niej tkwi problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć , dzis postanowiłem wgrać miui eu 8.2 stable na mojego rn3pro i bootloop... Co teraz mam zrobić? Proszę o pomoc. Dodatkowo wspomnę że aktualizowałem wersję xiaomi eu 8.0 stable.

 Edit: Wgrałem najnowszy dev ROM odpala ale wyskakuje "błąd aplikacji ustawienia".

Edit2: Wyskakuje Błąd " Nie można sprawdzić stanu bezpieczeństwa"

Edit 3: udało mi sie wrócić do wersji systemu 8.0.

 

Powie mi ktoś dlaczego wyskakiwały mi takie głupie błędy przy instalacji nowego oprogramowania ?

Edytowane przez Merlogin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

.Właśnie jestem po najnowszej aktualizacji 8.5.1.0 jak na razie wszystko śmiga tylko co zauważyłem że jak wszedłem na interie to pojawiły mi się jakieś dziwne reklamy z których nie mogłem wyjść musialem zresetować telefon po tym zabiegu jak na razie wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cała lista przecież jest napisana jak się kliknie na numer aktualizacji w samej aplikacji do aktualizacji.
mnie osobiście najbardziej odpowiada pogrubienie cyfr w zegarze na widgecie i tym na ekranie blokady

P.S.

Po restarcie telefonu pojawiła mi się ponownie informacja o aktualizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przed aktualizacją do 8.2 miałem pełen zasięg lte w play na kartę lubię to po aktualizacji było już tylko kilka kresek 3g i ciągle przełącza z plusa na t-mobile czytałem różne porady , testowałem i nic się nie zmieniło miałem nadzieję że kolejna aktualizacja to naprawi ale nic z tego.

Punkt dostępu usunąlem i ustawiłem na nowo z instrukcją sms od play i to samo.

Może ktoś mi pomoże ja rozwiązać ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z was może problem z zasięgiem 4G (Play)? Czasem mam 4G a jak mam już 3G czy H+ czy w roamingu to internet dziala tak wolno ze masakra... ping wysoki i upload bardzo niski a download duzy. W czy moze byc problem? Czasem 2-3Mbit/s Pobieranie a wysyłanie 0,05Mbis/s i ping ze 100ms w roamingu i 3G głównie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po najnowszych aktualizacjach pojawił się problem z diodą to znaczy przed aktualizacją pojawiała mi się czerwona dioda kiedy bateria była słabą gdzieś tak przy 15 procentach i jak ładowałem telefon to kiedy był naładowany świeciła się zielona a teraz żadna się nie świeci......czy macie też tak samo jak ja ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, mara44 napisał:

Po najnowszych aktualizacjach pojawił się problem z diodą to znaczy przed aktualizacją pojawiała mi się czerwona dioda kiedy bateria była słabą gdzieś tak przy 15 procentach i jak ładowałem telefon to kiedy był naładowany świeciła się zielona a teraz żadna się nie świeci......czy macie też tak samo jak ja ???

Powinno być tak:

- niski stan: czerwona (niezależnie od ładowania)

- ładowanie < 90% - żółta

- ładowanie >= 90% - zielona

- brak ładowania (100%) - dioda ładowania wyłączona. (świecenie diody w stanie pełnego naładowania nie daje żadnej informacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, trainiart napisał:

Powinno być tak:

- niski stan: czerwona (niezależnie od ładowania)

- ładowanie < 90% - żółta

- ładowanie >= 90% - zielona

- brak ładowania (100%) - dioda ładowania wyłączona. (świecenie diody w stanie pełnego naładowania nie daje żadnej informacji)

Tak miałem jak ty przed aktualizacją po aktualizacji pojawia mi się dioda kiedy ląduje a jak już się naładuje to się nie świec na zielono no i jak mam niski stan baterii to też mi się nie zapala czerwona dioda .....czy są jakieś ustawienia tego bo może po aktualizacji coś się poprzestawialo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...