Skocz do zawartości

Redmi Note 3 Pro - MIUI 8 / 9 Stable


mihail1

Rekomendowane odpowiedzi

Na Global Stable pod 6.0.1 po aktualizacji znika odcisk palca i trzeba dodać od nowa. Po odblokowaniu na odcisk tez dodano krótka wibracje, ze się udało a długa, ze nie.

W aplikacji Muzyka podwoiły się foldery i w podwojonych nie działała żadna piosenka, po odpaleniu aplikacji tez trzeba poczekać z 5 sekund, żeby się załadowało wszystko.

Przy uruchomieniu telefonu na starcie zawsze widzimy uciążliwe powiadomienie, ze podłączono kartę SD.

Na pasku powiadomień skróty teraz się wysuwają na dół, a nie przesuwasz je w bok, przez co nie mieszczą się wszystkie ;/

Trzeba tez w niektórych przypadkach potwierdzać zezwolenie na uprawnienia.

A tak po za tym too jakby system lepiej działał i jest dużo więcej wolnej pamięci ram ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bogusz89 napisał:

Jaka jest data poziomu zabezpieczeń Android w najnowszym stable?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

01.11.2016. Odkąd Android 6.0.1 wyszedł to jeszcze ani razu na Global Dev te zabezpieczenia nie były w pełni aktualne, zawsze jest co najmniej miesiąc do tyłu a bywało że i 2-3 miesiące do tyłu.

Edytowane przez Mark1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bateria na tym andku  6.0.1? Instalował ktoś z tego linku? 

23 godziny temu, drummer44 napisał:

link podany wyżej jest do wersji cn (China) podaję link do wersji global stable 8.1.1.0

http://bigota.d.miui.com/V8.1.1.0.MHOMIDI/miui_HMNote3ProGlobal_V8.1.1.0.MHOMIDI_8e5f6f8e03_6.0.zip

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Ceper napisał:

Jak bateria na tym andku  6.0.1? Instalował ktoś z tego linku? 

 

z tego linka jest global stable, ja instalowałem xiaomi.eu link wyżej

instalowałem na xiaomi.eu dev z 1 grudnia, po instalacji konieczne było zrobienie wipe cache/dalvik/data bo jakiś proces acore się sypał

bateria chodzi podobnie jak na cotygodniowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem aktualizacje z podanego linku do global stable.

W odtwarzaczu od xiaomi wyskakuje komunikat, że format muzyki nie jest obsługiwany. Moje pliki są w formacie mp3 oraz FLAC.  W powerampie wszystko działa choć trzeba było wskazać od nowa foldery z muzyką. 

Screenshot_2016-12-12-00-31-27-501_com.android.settings.png

Screenshot_2016-12-12-00-29-30-100_com.miui.player.png

Edytowane przez Kamil Kupiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Horpah napisał:

z tego linka jest global stable, ja instalowałem xiaomi.eu link wyżej

instalowałem na xiaomi.eu dev z 1 grudnia, po instalacji konieczne było zrobienie wipe cache/dalvik/data bo jakiś proces acore się sypał

bateria chodzi podobnie jak na cotygodniowych

Słuchaj jak zrobić wipe cache/dalvik data bo od dłuższego czasu mam problem z internetem mobilnym i myślę że coś mi się wysypalo i może to by pomogło i czy po tym zabiegu nie trzeba na nowo wgrywać systemu ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Redmi2 napisał:


Jaki masz system? Global? Masz twrp? Jak masz global i brak twrp to factory reset ale usunie Ci wszystkie dane, wiec zrob backup na pc.
Jesli xiaomi.eu i masz twrp, to wchodzisz do twrp-wipe i zaznaczasz tam co chcesz, ale nie zaznaczaj system!

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
 

Dzięki za pomoc mam globala czyli tylko mogę zrobic factory reset. Kurcze już to wcześniej robiłem i nie pomoglo. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2016 o 23:53, R11 napisał:

I jak sobie poradziles? 

No nie poradziłem sobie i wróciłem do starej eu stabilnej 8.0.5.0

Tak jak napisałem już wcześniej po instalacji eu stabilna 8.1.1.0 nie działała ikona ustawienia!

A poza tym z tego co widzę to jest tu straszny bałagan w tematach, myślałem że rozmawiamy tu o wersjach stabilnych i cotygodniowych z naszego forum e od Acida a kolega piszę mi że to co podałem jest do wersji chińskiej.

Acid przerabia właśnie wersję chińską która ma potem dopisek eu a kolega zapodaje linka do globala pobieranego przez ota itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, R11 napisał:

Czemu chcesz wrocic? 

Pytam z ciekawości ;) Zobaczę jak będzie sprawować się ten soft, póki co problemem jest to, że przez wbudowany odtwarzacz nie mogę słuchać muzyki, ponieważ wyskakuje komunikat "plik nie jest wspierany". Czasami gmail i wbudowany klient poczty nie pokazuje powiadomień o nowych wiadomościach, trzeba wejść w aplikację i ręcznie odświeżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kamil Kupiec napisał:

Pytam z ciekawości ;) Zobaczę jak będzie sprawować się ten soft, póki co problemem jest to, że przez wbudowany odtwarzacz nie mogę słuchać muzyki, ponieważ wyskakuje komunikat "plik nie jest wspierany". Czasami gmail i wbudowany klient poczty nie pokazuje powiadomień o nowych wiadomościach, trzeba wejść w aplikację i ręcznie odświeżyć.

W aplikacji muzyka musisz recznie wskazać foldery z których ma czytac piosenki, bo przynajmniej u mnie widział 2 identyczne foldery tylko, ze w jednym nic nie dzialalo a w drugim wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Decybelek napisał:

W aplikacji muzyka musisz recznie wskazać foldery z których ma czytac piosenki, bo przynajmniej u mnie widział 2 identyczne foldery tylko, ze w jednym nic nie dzialalo a w drugim wszystko.

Musiałem zaznaczyć foldery z dziwną  nazwą ścieżki :-) swoją drogą trochę to ciekawe dlaczego po aktualizacji widzi foldery podwójnie.  Dzięki za pomoc! 

A wiesz może dlatego synchronizacja maila działa z opóźnieniem albo w ogóle? Czasami przychodzi powiadomienie kilkanaście minut po otrzymaniu wiadomości, a czasami muszę ręcznie odświeżyć w aplikacji żeby otrzymać wiadomość.  

Screenshot_2016-12-13-00-48-18-605_com.miui.player.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem wersję spod linka podanego przez drummer44 i wsio działa jak należy. 

Dioda powiadomień, odtwarzacz muzyki i pozostałe aplikacje - wszystko bez zmian tylko trochę bardziej kolorowo i responsywnie. 

Jedynie jak ktoś pisał wczesniej trzeba było ponownie skonfigurować odciski + uprawnienia niektórych aplikacji przy pierwszym uruchominieniu po aktualizacji. 

W każdym razie ja polecam.

Aha! Nadgrywałem na 8.0.6.0 'z palca' przez aktualizator wbudowany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Kamil Kupiec napisał:

Musiałem zaznaczyć foldery z dziwną  nazwą ścieżki :-) swoją drogą trochę to ciekawe dlaczego po aktualizacji widzi foldery podwójnie.  Dzięki za pomoc! 

A wiesz może dlatego synchronizacja maila działa z opóźnieniem albo w ogóle? Czasami przychodzi powiadomienie kilkanaście minut po otrzymaniu wiadomości, a czasami muszę ręcznie odświeżyć w aplikacji żeby otrzymać wiadomość.  

Screenshot_2016-12-13-00-48-18-605_com.miui.player.png

Hm na androidzie 6.0 jakoś inaczej nazywa się karta pamięci chyba ;p

A co do gmaila to spróbuj cos poszukać w synchronizacji albo w uprawnieniach, u mnie wszystko normalnie działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Decybelek napisał:

Hm na androidzie 6.0 jakoś inaczej nazywa się karta pamięci chyba ;p

A co do gmaila to spróbuj cos poszukać w synchronizacji albo w uprawnieniach, u mnie wszystko normalnie działa :)

W tym rzecz, że wszystko ustawione jak należy.  Jak korzystałem z aplikacji myMail i BlueMail itd to czasami przychodziły powiadomienia, a czasami nie.  Teraz używam Gmaila i wbudowanego klienta i póki co nie jest źle.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem zainstalować nowy soft : android 6.0 na HMNote3Pro v8.1.1.0 (MHOCNDI) na sofcie 8.0.1.0 (LHOCNDG) - tez stabilna.

Zrobilem to przez ustawienia -> info o tel -> aktualizacja.

Wskazalem plik, wywalilo do twrp i zaczelo instalowac. Restart tel, uruchamia sie andek, odciski palca (jak juz ktos wspominal nie dzialaly), blokada wzorem tak. Po odblokowaniu od razu gasl, za chwile znowu sie rozswietlal ekran na blokadzie ekranu i po chwili restart wraz z kontunuacja instalacji czegos. Za pierwszym razem wolal pin, potem przy samoczynnych restartach juz nie. Po 10 restarcie i probie instalacji czegos (??) wylaczylem i wlaczylem ponownie. To samo.

ok, uruchamiam w twrp, czyszcze dalvika, cache (nowy wyglad twrp), odpalam system - dalej to samo.

znowu twrp, czyszczenie, instalacja jeszcze raz z tego samego pliku juz przez twrp. poszlo, czyscilem jeszcze system. po odpaleniu andka konfiguracja mui 8. wiec jezyk, wifi, konto googla i doszlo do logowania do konta xiaomi. blad przy sprawdzaniu autoryzacji zabezpieczen telefonu. ciagle to samo. zmiana na jezyk en nic nie daje.

restart, znowu czyszczenie cache, dalvika, dalej to samo. restart, czyszczenie systemowe - dalej ten samo blad przy probie uruchomienia wpisania sie do konta xiaomi (blad zabepieczen). restart, czyszczenie wszystkiego poza danymi wew, instalacja od nowa 8.1.1.0 - dalej to samo.

restart, czyszczenie znowu systemowe, instalacja poprzedniej wersji 8.0.1.0 - poszlo bez problemu. jedynie co to pominalem tworzenie konta google, przeszlo do konta xiaomi i poszlo dalej. oczywiscie zero appek, danych itd - czysty system mam teraz.

Moze teraz bedzie chodzil...zapomnialem wspomnieć że powodem byly samoistne restarty tel (gdyby ktos nie zadzwonil na drugi tel albo nie napisal na fb zebym wlaczyl tel to bym sie nie zorientowal do momentu jakbym nie musial skorzystac z niego).

Sprobuje jeszcze raz zainstalowac 8.1.1.0 - tym razem bez konfiguracji konta googla (dodam jak juz odpale andka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...