Skocz do zawartości

Redmi Note 3 Pro - MIUI 8 / 9 Stable


mihail1

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra a jak zainstaluje miui polska dla swojego rn3p wersje 6.11.3 - to aktualizacje prze TWRP czy ota normalnie? bo w aktualnej wersji drażni mnie że w przeciągu tygodnia 3x tak z d*py bluescreen'a sobie strzelił i to nie że był obciążony czy coś raz w trakcie czytania czegoś na stronie raz jak robiłem coś w exelu i raz  na messangerze :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Redmi2 napisał:

Bzdura! Od kiedy to global lub china wychodzi w niedziele? Nie ma ani china ani global 6.11.13

Nawet bedac w beta team global nie miałby 6.11.13.

Co najwyzej mógł się pomylić z 6.11.3!

No i druga sprawa co ma piernik do wiatraka global beta 6.11.3 do wersji stable 8.0.6.0? Majac dev na tel przez ota nie dostanie stable i odwrotnie tez nie. Zeby przejsc trzeba zrobić update z romu w formacie zip przez updater lub miflash z romem fastboot.

Jaki zwykly rom? A to co beta to jest niezywkła? A jest stable zwykły i niezwykły?

No i nie trzeba miec wifi aby pobrac i zainstalowac ota, jest cos takie jak ustawienia updatera.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Nie rozumiem po co te nerwy. Pultasz się jakbyś miał ból żołądka. Gdzie bzdury.? Nie zwróciłem nawet uwagi że fakt 6.8.3 a tu już nerwy. Ja np nie wiem że 13 to niedziela. Byłem wtedy w pracy. A zwykły niezwykły? Określenie jak każde inne. Niezwykły bo beta? Bo na mm a nie lizaku.? Interpretuj jak chcesz. Ale się nie goraczkuj. A dziwne by było żeby ota zrobiło z dev na stable. Może jeszcze na blackberry os? Ja napisałem że jak ma global to powinien mieć ota nie napisałem nigdzie że ze stable zrobi się dev czy china.

Edytowane przez whiro
Dopisanie mysli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim telefonie mam soft 8.0.5.0, żonie zainstalowałem 8.0.6.0
i dziwną sprawą jak dla mnie jest fakt, że nowsza wersja (8.0.6.0)
ma starszy poziom poprawek zabezpieczenia androida
8.0.5.0 - z 1 października 2016
8.0.6.0 - z 5 września 2016
Ktoś coś na ten temat?

 

01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rubajticos napisał:

Powiedzcie mi Panowie taką rzecz. Widzę u Was na zrzutach, że kiedy wyłączony ekran to telefon nie jest wybudzony. U mnie praktycznie cały czas jest wybudzony. Ustawienia zrobiłem takie jak kolega wyżej polecał. Wszystko napewno jest w porządku?

f6ee799765bd479868f0fb89d371609c.jpg

coś ci wakelockuje. sprawdź wakelock detectorem co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, muszateq napisał:


Po co wgrywać to samo co już masz ?

Wysłane z mojego SM-T800 przy użyciu Tapatalka
 

Bo nie jestem pewny czy nie jest ten aktualny global z malware. Ciągle pobiera mi się instalka apk o nazwie: App_SystemAd.apk

Ponadto w folderach mam opcję wyświetlania reklam/propozycji progamów...

Tak ten system ma wyglądać?

Edytowane przez fanxiaomi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Matf napisał:

musisz się połączyć z pc i postępować według instrukcji, jeśli nie masz roota.

niestety nie umiem po angielsku, a tłumaczenie gogle jest lipne - nic nie mogę zrozumieć o co chodzi, co robić itp. Jest jakieś inne wyjście żeby się dowiedzieć co pożera baterię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, muszateq napisał:

Oryginał , przeinstalowanie nic nie zmieni. Apka systemowa więc ją zostaw w spokoju, reklamy się nie wyświetlają telefon nie zamula, używaj.

Ok, tylko dlaczego samoistnie ściągają się pliki/istalki, Sophos wykrywa to jako zagrożenia.

Ponadto w folderach jest na dole opcje "proponowane programy" jakby coś chciano mi narzucić. Trochę jak malware.

Pewnie każdy Xiaomi tak ma, tylko nie każdy widzi że coś mu się instaluje lub to ignoruje nie wiedząc co to dokładnie... Tak się traci ważne dane i są włamania do banków... szkoda że taka polityka Xiaomi.

Czy na xiaomi.eu też występują opisane powyżej problemy z softem szpiegującym (zainstalujcie Sophos Security aby to potwierdzić)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, coś jednak musi być nie tak- tuż przed snem odłączyłem od ładowania, było 100%. Wszystko powyłączane, a jednak 8% zeżarło :( Nagle, bo do poprzedniego ładowania tak się nie działo. Jak to możliwe, że ot tak sobie coś ma wpływ na taki spadek baterii? I czy ktoś ma po polsku instruktaż, co zrobić aby ten detector zaczął wyświetlać apki zjadające baterie, jak doinstalować to coś?

Screenshot_2016-11-21-07-14-18-205_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2016-11-21-07-14-14-203_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2016-11-21-07-13-41-096_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2016-11-21-07-13-31-565_com.miui.securitycenter.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, rubajticos napisał:

A bateria Ci się nie nagrzewała? Mi po resecie do fabrycznych działał jakiś proces i procesor cały czas mocno pracował i bateria leciała. Pomógł restart telefonu

Hm.. też tak pomyślałem, i zaraz po napisaniu tutaj wyłączyłem i włączyłem smartfona. Zobaczę jak najbliższej nocy będzie się zachowywać bateria, bo sprawa wyjątkowo dziwna...a może Ty wiesz jak się zabrać za wgranie tego dodatku, który pozwoli rozszerzyć działanie wakelocka by pokazał aplikacje które zżerają baterię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...