Skocz do zawartości

Redmi Note 3 Pro - MIUI 8 / 9 Stable


mihail1

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 12.11.2016 o 08:43, mihail1 napisał:

Czy wy na tych telefonach nic nie robicie? 11 h to jest nie możliwe na. Ja mam maks 7 h.
Może kolega ma Redmi 3?

rn3pro
 

 

 

 

No chyba jak to jest SOT to coś musimy jednak robic :) a, I mam note 3 pro :^) 

 

Dnia 12.11.2016 o 08:41, rubajticos napisał:

No ładny wynik. Ja max 6h jestem w stanie wyciągnąć. Mógłbyś powiedzieć jakie masz ustawienia i aplikacje w autostarcie? :)

Powiedz jakie ustawienia chcesz żebym podal :)

Screenshot_2016-11-14-01-07-16-428_com.miui.securitycenter.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kolega dodatkowo ma wszystkie apki które pobierają najwięcej prądu. Takie rezultaty na miui 7 ma Redmi 3 z ekranem 5 cali HD.
Podaj kolego ustawienia jasności, ROM, i ustawienia blokowania apek w tle (tzn. ustawienia/bateria/inteligentne blokowanie.
Może jakims cudem włożyli Ci baterie 6000mah

rn3pro


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2016 o 08:36, kapiS napisał:

No mi na 8.0.6.0 wszystko działa xD wifi cały czas prawie, gdy wifi było wyłączone to dane były włączone (lte) 

Screenshot_2016-11-12-08-34-12-181_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2016-11-12-08-34-04-735_com.miui.securitycenter.png

A dlaczego nie widać Twoich screenów? Czyżby wyniki, które osiagasz były wynikami widmo? :D Chętnie zapoznałbym się z tymi rewelacjami, ale trudno mi odgadnąć co się kryje pod napisami ;)

1 godzinę temu, kapiS napisał:

Prosze bardzo :) zakłódkowane mam: fb, messenger, skype, youtube, steam, gmail. I jeszcze raz mówię ze to jest redmi note 3 pro 3/32. Jasność mam taką zazwyczaj, tylko w nocy na prawie minimalną(to jest statyczna a nie auto) 

Screenshot_2016-11-14-08-12-26-960_com.android.settings.png

Screenshot_2016-11-14-08-12-13-602_com.miui.powerkeeper.png

Screenshot_2016-11-14-08-12-08-612_com.android.settings.png

Screenshot_2016-11-14-08-11-56-350_com.android.settings.png

Screenshot_2016-11-14-08-24-29-191_com.android.chrome.png

W którym miejscu wchodzi się w opcje programistyczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, krzyci81 napisał:

A dlaczego nie widać Twoich screenów? Czyżby wyniki, które osiagasz były wynikami widmo? :D Chętnie zapoznałbym się z tymi rewelacjami, ale trudno mi odgadnąć co się kryje pod napisami ;)

W którym miejscu wchodzi się w opcje programistyczne?

Ssy zniknęły chyba przez backup forum,  więc wrzucę jeszcze raz. Opcje programistyczne są w dodatkowych ustawieniach. 

Screenshot_2016-11-12-08-34-04-735_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2016-11-12-08-34-12-181_com.miui.securitycenter.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przez noc ucieka 60% baterii. O czym my w ogóle rozmawiamy. Mam takie same ustawienia jak KapiS.  Nie mam żadnych facebooków, snapchatów, itd.. Sam Android i Proces Android pożerają ok. 50-80% baterii. To jest dramat. Ten telefon ma najgorszą baterię, z jaką kiedykolwiek się spotkałem..
 
Macie włączoną synchronizację z kontem Xiaomi non stop? I macie aktywną funkcję Find Device?

Nie możesz być tak głupi prawda? Rn3pp ma jedną z lepszych baterii więc nie bluźnij. Kwestia twojego softu. Ja na miui polska Sot 6-8h, a normalne użytkowanie to do półtora dnia, bezczynny do 2-3 dni.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrywałem już 20 razy Globala (Stable i Dev), przywracałem ustawienia fabryczne, cuda wianki robiłem i z moim miesięcznym doświadczeniem jestem pewny, że ten telefon posiada najgorszą baterię ze wszystkich modeli na rynku. Wyjdę z domu na godzinę, i patrzę - baterii uciekło 5%.

Jesteś po prostu nie ogarnięty i nie zwalaj winy na telefon czy baterię nieudolny gałganie. Zamiast się zastanowić co robisz źle to wolisz psioczyć na telefon. Zmieniaj na Samsunga, bo xiaomi nie jest dla gałganów.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to dziwi że jeden i ten sam sam soft potrafi po wgraniu inaczej się zachowywać tak w sumie u mnie było ze stable przeszłem na dev bateria czymała dłużej potem wróciłem na ten sam stable i bateria tak samo czymała co na dev.

O ustawieniach fabrycznych nie wspomnę ile razy przywracałem ale to inne problemy miałem.

Teraz to bateria u mnie jest the best

Edytowane przez Snajper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Matf napisał:
Nic nie robię źle. Postępuję dokładnie według instrukcji z tej strony. Wiem, że oprócz mnie dużo ludzi ma problem z baterią w tym telefonie. Oni mnie poprą, że bateria to dramat. Z Androidem jestem już 5 lat. Setki razy wgrywałem najrozmaitsze romy do wszelakich telefonów i nigdy nie miałem żadnych problemów z baterią.


Nie opowiadaj mi tu głupot, mam rn3pp i bateria chodzi tak jak napisałem. Twój argument z głosem większości jest słaby, bo większość nie oznacza, że ma rację. Bateria jest dobra, to ty masz problem ze sobą i z umiejętnościami wgrywania softu. Jak cie to tak boli to sobie miui polska zainstaluj o ile potrafisz.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Matf napisał:
Ja chcę mieć oficjalne oprogramowanie, które nie ma prawa sprawiać problemów. Widać, że Xiaomi ma w d*pie swoje softy. Nie mogą dopracować ich tak jak wszystkie inne firmy na rynku? Co jest z nimi nie tak?

 

idioto.

Nie, xiaomi nie ma w d*pie swoich softów, po prostu te telefony nie są dla cymbałów. Zresztą miui jest jedną z najlepszych nakładek jaka istnieje, więc nie gadaj bzdur jak guzik się znasz. Twoje oczekiwania spełni szajsung albo ios, tam masz taki świetny soft za kilka tysięcy bez możliwości personalizacji. Czego nie rozumiesz? Sprzedaj i kup inny tak jak kolega wyżej radził. Będzie jednego marude, który tylko narzeka mniej.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kapiS napisał:

Ssy zniknęły chyba przez backup forum,  więc wrzucę jeszcze raz. Opcje programistyczne są w dodatkowych ustawieniach. 

Screenshot_2016-11-12-08-34-04-735_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2016-11-12-08-34-12-181_com.miui.securitycenter.png

O, super - dzięki teraz wszystko widzę ;)

Dnia ‎2016‎-‎11‎-‎12 o 08:53, kamilq05 napisał:

Screenshot_2016-11-02-01-03-58-944_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2016-11-02-01-03-48-304_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2016-11-05-19-56-44-314_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2016-11-05-19-57-00-188_com.miui.securitycenter.png

No widzisz, Ty nigdy więcej Xiaomi, a ja chętnie kupię następne. Dobrze że rynek jest tak rozbudowany, że każdy znajdzie coś dla siebie. 

Moje wyniki tak wyglądają. Pierwszy to jest po całodziennym intensywnym użytkowaniu łącznie z nawigacją i bez przerwy LTE. Drugi to prawie dwa dni użytkowania takiego normalnego. Choć LTE też nie wyłączam.

Mógłbyś wrzucić fotki jeszcze raz? Trudno odczytać cokolwiek z napisów ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Matf napisał:

Kupił siałmi z chińskiego sklepu, wgrał system przez TWRP i myśli, że jest wielkim informatykiem - uczonym. I jeszcze ma farta, że telefon przyszedł mu bez wadliwej baterii, na co miał jakieś 50% szansy. Niezła prowokacja.

Dobra, szkoda na ciebie czasu, bo do tego zakutego łba nic nie dotrze. Dla ciebie nawet wgranie systemu przez twrp byłoby nielada wyzwaniem, natomiast z programowaniem mam dużo wspólnego, operuje w sharpie, javie i phpie więc ci nie pykła prowokacja dziadu.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Matf napisał:

Sprawdzałem, i wiesz co drenuje? Milion dolarów, dla tego, kto powie jak to naprawić.

Zdjęcie:

 

bat.jpg

Co drenuje? Ano jakaś z aplikacji, wymusza pobieranie danych z kalendarza, zegara, GPS'u, jaka? Ciężko stwierdzić. Podepnij Wifi i upewnij się, że chmura sobie wszystko załaduje i pobierze jak powinno, do tego zaloguj się ponownie na konto Xiaomi na telefonie. Mimo wszystko polecam odblokować BL i zainstalować MIUIPolska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Matf napisał:

Myślisz, że chodzi o jakąś aplikację systemową czy taką, którą ja zainstalowałem?

Raczej zainstalowaną dodatkowo, ale może być to też problem z połączeniem z chmurą Xiaomi, wyłączone synchro, przerwy w połączeniu, błędy sieci etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mihail1 napisał:

Osiąga ktoś podobne czasy do Kapisa?

rn3pro
 

 

Wrzucam swoje wyniki po ostatniej aktualizacji i odhaczeniu wczoraj opcji z blokowaniem urządzenia w kieszeni - czy to są dobre wyniki?

Do tego pobrałem ten detector, ale nie mam tak jak kilka postów wyżej Kolega, któremu wyświetla się lista aplikacji - mógłby mi ktoś objaśnić czy z tym deep sleep jest dobrze, czy źle? I o co chodzi z tym SOT-em :D Bo ja zielony, ale zachwycony urządzeniem xD

A, i dodam że zauważyłem po aktualizacji taką prawidłowość: gdy baterię ładuję przy ok. 20% to trzyma krócej do rozładowania, a gdy podłączam przy 1-2% to właśnie mam tak, jak widać na screenach - czy ktoś też tak ma? Czy to dobrze, czy nie dla trwałości baterii?

Screenshot_2016-11-14-18-59-21-689_com.uzumapps.wakelockdetector.noroot.png

Screenshot_2016-11-14-19-02-28-188_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2016-11-14-19-02-33-233_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2016-11-14-19-02-48-715_com.miui.securitycenter.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Matf napisał:

A z ciekawości spytam - Ty masz cały czas włączoną synchronizację z chmurą Xiaomi? Wszystko tam zaznaczyłeś, usługę Find Device też?

Tak, zawsze odpalona, nie bawie się w blokowanie takich rzeczy, bo realnie daje to mizerne wyniki... Mizy 20, a 100% korzystam z tel z "pełną mocą", a po 20% sobie ograniczam już GPS/dane/jasność.

 

43 minuty temu, Matf napisał:

a żeby funkcja find device działała, to musi być gps cały czas włączony?

Tak.

@krzyci81 Jest OK... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2016 o 18:50, Yamakasi napisał:

Muszę się z wami czymś podzielić,bo dzisiaj się bardzo miło zaskoczyłem.Załadowałem telefon do 100% i obserwowałem zużycie baterii i doznałem szoku.

 

Telefon posiadam już kilka miesięcy i zazwyczaj czas pracy na włączonym ekranie wahał się od 5 do 6,5 h...ale dzisiaj padł mój rekord((jeżeli chodzi o sot)

 

 

iH7bVZb.png

VZzxGwv.png

 

 

 

Nie wiem co tak wpłynęło na zachowanie telefonu ale podejrzewam,że ostatnia aktualizacja na 8.0.6.0 global.

Albo też odznaczenie opcji - zapobieganie przypadkowemu użyciu telefonu w kieszeni,która i tak nie działa...

Ja na global dev mam coś takiego jak tryb kieszonkowy. Ma to być włączone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, whiro napisał:

Masz OTA. Wejdź w program aktualizacje i tam pod wi fi sprawdzaj .

no i właśnie jak kliknę aktualizację nic się nie dzieje , jak wejde w prawym górnym i wezmę z Xiaomi.eu to taki czarny pasek na dole że mam naj aktualiniejszą i z ustawień z aktualizacji także wyskakuje że posiadam najnowszą :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Ustawiłem konto xiaomi, wszystko bez oszczędzania energii i aplikacje typu Facebook msg. Mam 77% baterii i ponad 2h sot. Wszystko tj.wifi i dane komorkowe aktywne. Mam nadzieję że będzie te 8h wieczorem.:)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...