Skocz do zawartości

Redmi Note 3 Pro - MIUI 8 / 9 Stable


mihail1

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, mariusz.ur napisał:

Każda aktualizacja coś poprawia , zwłaszcza w wersji stabilnej , jeśli nie masz limitu danych to polecam , jeśli ktoś chce zaoszczędzić dane to może sobie darować tą aktualizację

Zaktualizowałem..jedynego czego się obawiam to bateria - na 8.0.5.0 dobrze w miarę trzymała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screenshot_2016-11-02-01-03-58-944_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2016-11-02-01-03-48-304_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2016-11-05-19-56-44-314_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2016-11-05-19-57-00-188_com.miui.securitycenter.png

No widzisz, Ty nigdy więcej Xiaomi, a ja chętnie kupię następne. Dobrze że rynek jest tak rozbudowany, że każdy znajdzie coś dla siebie. 

Moje wyniki tak wyglądają. Pierwszy to jest po całodziennym intensywnym użytkowaniu łącznie z nawigacją i bez przerwy LTE. Drugi to prawie dwa dni użytkowania takiego normalnego. Choć LTE też nie wyłączam.

Edytowane przez kamilq05
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Obecnie mam 8.0.5.0
Jeśli zaaktualizuję do 8.0.6.0 z pozycji update telefonu to wykasuj mi jego zawartosc,
czy wszystko zostanie na swoim miejscu?
8.0.5.0 pobierałem ze strony xiaomi cały soft 1,2GB i wyczyściło mi wszystko (byłem na to przygotowany)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie jakby ten SoT był jakimś wyznacznikiem, a nie jest. To jest bardzo indywidualna sprawa i zależy od wielu czynników od aplikacji w tle do użytkownika. Jedyny pewnik to bateria 4000, a kto jak wykorzysta ją to jego sprawa. Ja tam SoT patrzę dla siebie, raz mam 6, a czasami 9 wszystko zależy jak mi się ułożą dwa dni, w których używam telefonu.

z tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, jestemsuper napisał:

Od czego zależy ten kolor paska sygnału sieci komórkowej? @kapiS ma cały jednolicie zielony, a ja tak jak @kamilq05 mam dużo czerwonego.

no ja mialem caly czas lte, jak masz nie jednolity to znaczy ze tracil zasieg/zmienial 2g/3g/lte

 

1 godzinę temu, norz napisał:

U mnie max 6h...loteria z tymi bateriami :/ chyba zrobię format i nic nie będę instalowal.

Ile kart SIM używacie?
Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

ja uzywam dwie bo przenosze numer, jedna orange i na niej 3g mam i z niej rozmawiam a druga play 4g do internetu :^)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy robicie z tymi telefonami?
Mi bateria wytrzymuje 2 dni jeśli rozmawiam nie więcej niż 15-20 rozmów dziennie, głównie przez słuchawkę bt która jest prawie cały czas podłączona. Cały czas lte, czasem sprawdzam natężenie ruchu drogowego na mapach Google. Codziennie ok 2h przeglądania internetu i pukania w tapatalka, cały czas podłączony do Internetu.
Ale nie rozumiem jak można mieć ekran włączony przez 7 czy nawet 10h, ja się nie dziwię że bateria nie wytrzymuje dłużej.
To nie jest urządzenie do oglądania filmów przez cały dzień czy grania w gry. Jest to telefon. Jeśli ktoś go kupił bo mu szkoda było na ps4 to chyba się pomylił także filmy lepiej ogląda się na tv niż na telefonie.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam telefon od dwóch tygodni i e tym czasie często pojawiają mi się problemy z rozmowami. Trzeszczy tak, że nie słychać rozmówcy. Mam MIUI PL, kupiłem tel w AZE com wszystko inne działa super ale te rozmowy to Masakra. Może być to wina softu? Czy od razu wysyłać na gwarancję z głośnikiem? Karta SIM jest ok.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się z wami czymś podzielić,bo dzisiaj się bardzo miło zaskoczyłem.Załadowałem telefon do 100% i obserwowałem zużycie baterii i doznałem szoku.

 

Telefon posiadam już kilka miesięcy i zazwyczaj czas pracy na włączonym ekranie wahał się od 5 do 6,5 h...ale dzisiaj padł mój rekord((jeżeli chodzi o sot)

 

 

iH7bVZb.png

VZzxGwv.png

 

 

 

Nie wiem co tak wpłynęło na zachowanie telefonu ale podejrzewam,że ostatnia aktualizacja na 8.0.6.0 global.

Albo też odznaczenie opcji - zapobieganie przypadkowemu użyciu telefonu w kieszeni,która i tak nie działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Yamakasi napisał:

Albo też odznaczenie opcji - zapobieganie przypadkowemu użyciu telefonu w kieszeni,która i tak nie działa...

Możesz przypomnieć gdzie jest ta opcja :) ? Może uda mi się wyciągnąć ponad 10h na wyświetlaczu :D

Edit:

Dobra nie trzeba :D miałem odznaczone

Edytowane przez Demon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...