Skocz do zawartości

Redmi Note 3 Pro - MIUI 8 / 9 Stable


mihail1

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, KLP89 napisał:


Podoba mi się to ;) coś modyfikowane było? Root? nowy kernel? Obniżenie taktowania procesora? Czy całkowity stock? Pokaż jeszcze wykres zużycia ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

Telefon otrzymalem od razu z wgranym global stable,  nic nie modyfikowalem. Wykresu nie wrzuce bo naladowalem telefon,  moze jak dzisiaj sie uda tak wykrecic to wtedy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje, że bateria lepiej trzyma, po tym jak wczoraj zainstalowałem aktualizację. Tylko nie wiem czy to faktycznie ma związek z aktualizacją, czy bardziej z tym, że bateria się jeszcze układa (RN3 Pro mam od kilku dni)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy w ogóle używacie swoje Xiaomi, czy wrzucacie tu screeny z wynikami smartfonów leżących na biurku i niedotykanych? Bo chyba coś nie halo, skoro ja używam normalnie, miałem reseta, wyłączone wszelkie możliwe lokalizacje, włączone oszczędzanie baterii w apliakcjach itp. Czyli to, co można zrobić by prądu mało brało. I jaki z tego wniosek? Że góra półtora dnia trzyma mój rn3pro gdy PRAWIE nic nie robię, a na wykresach widać jak się zachowuje po aktualizacji 8.0.5.0...Screenshot_2016-10-06-22-13-54-375_com.miui.securitycenter.pngScreenshot_2016-10-06-22-13-46-205_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2016-10-06-22-13-40-384_com.miui.securitycenter.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blest napisał:

Jak byś używał telefonu jak Nokii 3310 sieć 2g na której przeglądanie neta to katorga też byś miał czasy 3 dni.

Redmi Note 3 pro
 

Wiem, dlatego wierzyć mi się nie chce jak widzę screeny niektórych forumowiczów - wiem jak używam i z wyłączeniem wszystkego co pobiera prąd max 1 i 1/3 dnia to wszystko co można osiągnąć. Inne wyniki to tylko i wyłącznie przy nieużywanym sprzęcie. Takie mam wnioski po moich różnorakich testach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się. Ja używam telefonu do wszystkiego, ale bez przesady nie mam go przyklejonego do ręki i 2 dni można spokojnie uzyskać.
Trochę rozmów, internet włączony cały czas, jasność ekranu na jakieś 30%, przeglądanie portali społecznościowych, trochę słuchania muzyki przez bluetooth.
uploadfromtaptalk1475907253604.thumb.jpguploadfromtaptalk1475907262108.thumb.jpguploadfromtaptalk1475907367193.thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam aktualnie redmi note 3 pro 3/32 i miui 7 w wersji 7.5.2.0 stable czemu nie wyszukuje mi aktualizacji do miui 8? Coś muszę w sutawieniach przestawić? Wrzucić ręcznie? Odblokować bootloader?

 

Update:

Dopiero wyczytałem że są dwie wersje redmi note 3 pro. Ja mam chyba SE z uwagi na lte 800Mhz. Sorry za zamieszanie.

Edytowane przez Soren
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bateria na duży plus ....ale u mnie zaczęły się problemy z internetem mobilnym to znaczy jak stracę zaseg Wi-Fi to nie przełącza mi się automatycznie tylko musze zresetować telefon albo włączyć i wyłączyć tryb samolotowy dzieje mi się tak po nocy i rano musze zresetować telefon i wtedy przez cały dzień jest ok. Czy ktoś ma podobny problem albo wie jak zaradzić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, mara44 napisał:

Bateria na duży plus ....ale u mnie zaczęły się problemy z internetem mobilnym to znaczy jak stracę zaseg Wi-Fi to nie przełącza mi się automatycznie tylko musze zresetować telefon albo włączyć i wyłączyć tryb samolotowy dzieje mi się tak po nocy i rano musze zresetować telefon i wtedy przez cały dzień jest ok. Czy ktoś ma podobny problem albo wie jak zaradzić 

W opcjach programistycznych jest opcja agresywne przełączanie wifi na internet pakietowy więc może spróbuj tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, co może być powodem braku aktualizacji do MIUI 8 ? Tak jak do 8.0.2.0 tak do 8.0.5.0 w moim RN3 Pro aktualizacji brak :/ . Mam tez pytanie co do internetu mobilnego ,przed kupnem ludzie zapewniali, że nie ma szans na LTE z telefonem z chin. A od ~końcówki sierpnia korzystam z 4G na moim telefonie. Jak to z tym LTE/4G jest ?

Edytowane przez jakubby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jakubby To nieoficjalny soft stworzony nie wiadomo przez kogo, nie wiadomo z czego, na nim nigdy nie będziesz miał żadnej aktualizacji. Nie wiadomo czy nie zawiera on jakiś robaków w sobie, nawet jak działa dobrze to i tak ja bym polecał zainstalować oficjalny soft Miflashem i mieć aktualizacje i pewność że nie ma żadnych syfów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...