Skocz do zawartości

Redmi Note 3 Pro - MIUI 8 / 9 Stable


mihail1

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne czasy osiągacie, mi jeszcze na żadnym romie nie udało się dociągnąć do 7h włączonego ekranu. Nie mam fb ani messengera, co prawda jest whatsapp i ciągle włączona transmisja danych, rzadziej Wi-Fi

Wysłane RN3pro

Transmisja danych z reguły bardziej pożera baterię. Ja sam reguluję jasność (20-50% - naprawdę mi starcza!), mam Facebooka, Messengera, Snapchata, Instagrama, Operę Mini, Google Chrome. Z tych aplikacji chyba najczęściej korzystam.

Wysłane z mojego Xiaomi Redmi Note 3 Pro za pomocą Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja z radością mogę stwierdzić że mój rmn3p działa lepiej :)

generalnie chodzi o bateryjkę.

8 godzin  na GPSie z włączonym ekranem no bo navi :)  wraz z transferem danych i BT i jest jeszcze 35% a rano jak jechałem w trasę było 90%

poprawa jest o dobre 30-40% w stosunku do przed poprawką.

zastanawiałem się nad odblokowaniem i wrzucaniem miuipolska ale teraz jest OK :) i nie ma co się bawić:)

 

Edytowane przez Pete67
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja z radością mogę stwierdzić że mój rmn3p działa lepiej

generalnie chodzi o bateryjkę.

8 godzin  na GPSie z włączonym ekranem no bo navi   wraz z transferem danych i BT i jest jeszcze 35% a rano jak jechałem w trasę było 90%

poprawa jest o dobre 30-40% w stosunku do przed poprawką.

zastanawiałem się nad odblokowaniem i wrzucaniem miuipolska ale teraz jest OK  i nie ma co się bawić:)

 

Złota zasada Xiaomi - jak jest dobrze, to jest dobrze i nic nie grzeb!

Wysłane z mojego Xiaomi Redmi Note 3 Pro za pomocą Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm we wcześniejszej wersji sporadycznie zdarzało się wysunięcie karty sim które dało się naprawić restartem telefonu. Teraz po aktualizacji do miui 8 w ciągu paru minut miałem 3 razy komunikat o braku karty SIM. Telefon wyłączyłem, kartę wyjąłem i włożyłem ponownie jak narazie jest dobrze. Dodatkowo na starszej wersji zauważyłem ze gdy długo korzystam z wifi i przejdę na pakiet danych to się on nie włącza, wymagany jest restart telefonu. Jutro sprawdzę czy wysuwanie się karty sim będzie występowało nadal czy nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, wbba napisał:

Hmm we wcześniejszej wersji sporadycznie zdarzało się wysunięcie karty sim które dało się naprawić restartem telefonu. Teraz po aktualizacji do miui 8 w ciągu paru minut miałem 3 razy komunikat o braku karty SIM. Telefon wyłączyłem, kartę wyjąłem i włożyłem ponownie jak narazie jest dobrze. Dodatkowo na starszej wersji zauważyłem ze gdy długo korzystam z wifi i przejdę na pakiet danych to się on nie włącza, wymagany jest restart telefonu. Jutro sprawdzę czy wysuwanie się karty sim będzie występowało nadal czy nie. 

Witaj ....taki sam przypadek z kartą miałem w telefonie Asus i niestety skończyło się wymiana telefonu bo to podobno była wina płyty glownej.....nie chce cię straszyć ale raczej to nie wina romu.

Edytowane przez mara44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy trzeba wgrać ROM na Android 6.0 żeby otrzymać taki wynik na ekranie? Mam 2h i już 60% baterii zostało...
Dodam że mam fb,fb msg, whatsup. Dane mobilne włączone non stop i dwie karty SIM.

Aktualnie mam taki system.
Screenshot_2016-10-03-21-23-57-274_com.a

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że zaraz dostanę za lenistwo ale na taptalku nie potrafię znaleźć tematu z rozwiązaniem problemu. Czy po pobraniu aktualizacji z linku od grzesiekbu wystarczy że wybiorę instalacje z pliku zip przez menu aktualizacji czy trzeba robić to z pozycji komputera.
Dodam że mam zablokowany bootloader.
Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, norz napisał:

Czy trzeba wgrać ROM na Android 6.0 żeby otrzymać taki wynik na ekranie? Mam 2h i już 60% baterii zostało...
Dodam że mam fb,fb msg, whatsup. Dane mobilne włączone non stop i dwie karty SIM.

Aktualnie mam taki system.
Screenshot_2016-10-03-21-23-57-274_com.android.settings.png

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

Cytat

Dodam że mam fb,fb msg, whatsup. Dane mobilne włączone non stop i dwie karty SIM.

Chyba sam sobie odpowiedziałeś :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy trzeba wgrać ROM na Android 6.0 żeby otrzymać taki wynik na ekranie? Mam 2h i już 60% baterii zostało...
Dodam że mam fb,fb msg, whatsup. Dane mobilne włączone non stop i dwie karty SIM.

Aktualnie mam taki system.
Screenshot_2016-10-03-21-23-57-274_com.android.settings.png

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka



Nie dziw się, że tak bateria ucieka jak masz włączone same zasobożerne rzeczy. To tylko 4k, a nie 10k.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam wszystko fb, msg, wp etc, no poza instagramem i snapem, ale ten cały czas ekranu jest kiepskim wskaźnikiem. Teraz miałem ponad osiem godzin bo w nocy czytałem reddita z dwie godziny. Normalnie mam między 6 a 7. Wszystko zależy jak używany telefonu. Tak czy inaczej na miui 8 nie doswiadczylem zmiany na minus, raczej na leki plus. Z drugiej strony wydaje mi się że apki są bardziej uśpione, fb nie wszystkie powiadomienia mi wyświetla od razu, a często dopiero gdy go sam uruchomienie. P.s. Nie zmieniałem nic w zarządzaniu aplikacjami

z tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej aktualizacji (8.0.2.0) i zmianie APN Plusa widzę znaczącą poprawę. Kilkanaście krótkich rozmów dziennie, streaming muzyki z GPM ok. godziny dziennie, poczta, FB, Instagram, kilka SMS i 2 razy dziennie Yanosik (bez podłączenia do ładowarki samochodowej) po 20 min, bo taki mam czas dojazdu do pracy. Oczywiście GPS, WIFI, dane pakietowe cały czas włączone.

A jak u was jest z regulacją głośności? U mnie w telefonie zmienia się płynnie mniej więcej do połowy skali. Od połowy do końca nie słychać różnicy w poziomie głośności. Natomiast na słuchawkach i radiu samochodowym przez BT głośność działa na całej skali. Wygląda to tak, jakby głośnik nie wyrabiał :(

Screenshot_2016-10-05-07-10-25-940_com.miui.securitycenter.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby jak na global stable zainstalujesz blaze? Jak ten system ma zablokowany bootloader więc nie zainstalujesz twrp, żeby zainstalować blaze

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Przecież wystarczy :

Odblokować bootloader

Wgrać twrp

Wgrać blaze

Wszystko zajmuje pięć minut.

Korzystałem z kilku wersji i zazwyczaj było super. Akurat 6 nie ruszyłem.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KLP89 napisał:

Ten temat dotyczy wersji global stable, odblokować telefon można tylko na wersji dev, instalując global ponownie blokuje nam się BL więc nie przejdzie instalacja twrp

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

mam globala z odblokowanym wiec bzdura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim wypadku oficjalna aplikacja do odblokowania na wersji global stable zatrzymuje się na 50% z inf couldn t bla bla bla. Na dev odblokowanie przechodziło, ta sytuacja miała miejsce około miesiąca temu, więc musiało się cos zmienić skoro na global stable jestes w stanie odblokować

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...