Skocz do zawartości

Redmi Note 3 Pro - MIUI 8 / 9 Stable


mihail1

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem tak jak wszyscy radzili czyli przywróciłem ustawienia fabryczne. Efekt? Jest jeszcze gorzej. Po aktualizacji to samo. Sprzedawać to g**no czy jeszcze poczekać?

Poczekaj 2-3 dni, może się unormuje! Jeśli nie to zrób drugi raz hard reset. W przeciwnym razie reklamacja lub po prostu sprzedaj

Wysłane z mojego Xiaomi Redmi Note 3 Pro za pomocą Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, matfit napisał:

Przepraszam za głupie pytanie, ale w tym wątku rozmawiamy o wersji Stable od Xiaomi.eu czy oficjalnej? 

 

Czym one się w ogóle różnią? Stoję przed dylematem, którą wersję zainstalować. 

Ad1 masz odpowiedz w tytule tematu

Ad 2 https://miuipolska.pl/forum/topic/10901-inforom-wyjaśnienie-numeracji/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, blazej203 napisał:

W tytule jest napisane STABLE, ale nie wiem od kogo. Od Xiaomi.eu czy Global Stable? 

To forum to jest jakaś porażka! Zadałem już kilka pytań i jeszcze ani razu nie doczekałem się normalnej odpowiedzi. Za każdym razem moje tematy są usuwane, albo odpowiedzią jest jakiś stary odnośnik do tematu z przed kilku miesięcy, z którego i tak nie dowiem to co chciałbym. Porażka, gorzej niż na elektrodzie..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, matfit napisał:

W tytule jest napisane STABLE, ale nie wiem od kogo. Od Xiaomi.eu czy Global Stable? 

To forum to jest jakaś porażka! Zadałem już kilka pytań i jeszcze ani razu nie doczekałem się normalnej odpowiedzi. Za każdym razem moje tematy są usuwane, albo odpowiedzią jest jakiś stary odnośnik do tematu z przed kilku miesięcy, z którego i tak nie dowiem to co chciałbym. Porażka, gorzej niż na elektrodzie..

Global Stable 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem, oczywiście nie bez problemów drobnych. Sama aktualizacja nie chciała się zainstalować, w twrp wyskakiwał error, po ponownym uruchomieniu tel do pobrania miałem cały system 1,2 GB, zainstalowałem opcją "zainstaluj aktualizację z pliku .zip". Zmian nie widzę w sumie, może troszkę lepiej bateria trzyma, wcześniej nie działało mi sterowanie telefonem przez interkom połączony przez BT, ale nie wiem czy to teraz się naprawiło czy coś źle robiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R11, pobrałem samą aktualizację, miała 38 MB z tego co pamiętam, kliknąłem aktualizuj, wyłączyło mi telefon, włączył się twrp i error 7, właczyłem telefon, wszedłem do aplikacji "aktualizacja" napisane było że aktualizacja nie powiodła się i do ściągnięcia był cały rom 8.0.2.0 wielkości 1,2 GB ściągnąłem to ale nie kliknąłem aktualizuj. Potem znów wszedłem w "aktualizacje" i tam z menu wybrałem "zainstaluj aktualizacje z pliku .zip i wybrałem ten ściągnięty rom z folderu downloaded_rom. Nie wiem czy " Przecież ponoć tylko jest przez ota V8. 0.2.0 " odnosi się że zrobiłem coś niemożliwego czy coś tak oczywistego ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowieku nie masz ota bo masz zly soft wgrywasz ota z en.xiaomi.com i dziala. 

Sprzedawanie tel niby ota to sciema. po prostu wgrywaja wtedy niemodyfikowany oryginalny soft.

Paniau ?

A jak ktos nie moze zrobic update z apki tzn ze ma modyfikowany soft

 

i jw link to nic innego jak en.xiaomi.com i sekcja download. Tam kest global stable i global dev. Nie pisz glupot

8,02 jest tylko przez ota jw. Ale za tydzien dwa jak wyjdzie brak bledow będzie na glownej stronie.

Edytowane przez homman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, z mizernym skutkiem próbuję zaktualizować swój telefon przez aplikacje "aktualizacje". Jest po prostu napisane "aktualizowanie" i cały czas pobieranie na 0%. Co do mojego systemu, zakładka informacje o telefonie podaje Androida 5.1.1 LMY47V a wersja systemu to MIUI Global 7.3    7.3.2.0 (LHOMIDD). Wiecie o co chodzi? Martwi mnie tez jedna rzecz, bawię się telefonem od czwartku i zauważyłem, że ma dosyć kiepski zasięg w galeriach handlowych/ większych sklepach typu biedra. Czasem spada do jednej kreski/zero (ale ciągle z zasięgiem), lecz internet mobilny chodzi jak d*pa, bez znaczenia czy priorytet mam ustawiony na LTE czy 3g, kartę mam w PLAY. 

 

Telefon kupiony z Goldway

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...