Skocz do zawartości

Redmi Note 3 Pro - MIUI 8 / 9 Stable


mihail1

Rekomendowane odpowiedzi

@HemuS666 jakim cudem wykręciłeś taki wynik??

@krzyci81 to masz większy problem z baterią niż ja, mam go ledwo tydzień a przy zwykłym przeglądaniu chociażby ustawień, zżera mi procent baterii średnio co 6 minut a wszystko powyłączane, włączyłem po 12 i po oszczędnym użytkowaniu mam 85% baterii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maryjusz napisał:

 

@krzyci81 to masz większy problem z baterią niż ja, mam go ledwo tydzień a przy zwykłym przeglądaniu chociażby ustawień, zżera mi procent baterii średnio co 6 minut a wszystko powyłączane, włączyłem po 12 i po oszczędnym użytkowaniu mam 85% baterii

Niestety...Najgorzej jest jak podładuję wieczorem, w nocy wszystko wyłączone, rano zaczynam użytkować i w zasadzie wskaźnik poziomu baterii działa jak stoper - tak leci bateria! Wydaje się, że muszę zrobić reset fabryczny, bo kupiłem ten smartfon, by zapomnieć co najmniej na 2 dni o ładowarce, a tu zonk :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, krzyci81 napisał:

Niestety...Najgorzej jest jak podładuję wieczorem, w nocy wszystko wyłączone, rano zaczynam użytkować i w zasadzie wskaźnik poziomu baterii działa jak stoper - tak leci bateria! Wydaje się, że muszę zrobić reset fabryczny, bo kupiłem ten smartfon, by zapomnieć co najmniej na 2 dni o ładowarce, a tu zonk :( 

ja mojego dziś sprawdzałem ile przeżyje bateria przy graniu, trochę był ciepły a teraz gdy go obejrzałem, to zauważyłem, że zrobiło się wybrzuszenie aluminium przy łączeniu z plastikiem na górze.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maryjusz napisał:

ja mojego dziś sprawdzałem ile przeżyje bateria przy graniu, trochę był ciepły a teraz gdy go obejrzałem, to zauważyłem, że zrobiło się wybrzuszenie aluminium przy łączeniu z plastikiem na górze.....

Na szczęście nie mam takiego czegoś, oby tak zostało. Co nie zmienia faktu, że trochę jestem zaniepokojony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś już mogę więcej powiedzieć na ten temat, ale to dopiero drugi cykl ładowania.

Generalnie byłem strasznie zawiedziony baterią po aktualizacji. Chciałem zrobić downgrade systemu, ale znajomy poradził żeby telefon zresetować do ustawień fabrycznych. No i tak zrobiłem. Moje odczucia:

- system lepiej śmiga, jest szybszy,

- bateria w końcu normalnie funkcjonuje i nawet trzyma ciut lepiej w porównaniu do poprzedniej wersji systemu.

Najprawdopodobniej coś się po prostu ze$rało podczas aktualizacji i dlatego był problem.

Nie robiłem żadnej kopii zapasowej aplikacji i ustawień - zgrałem jedynie zdjęcia i filmy na komputer i wszystko później od nowa instalowałem i ustawiałem.

Poniżej screeny z dwóch dni. Jeden z nich (pierwszy) jest średni, ale to wszystko przez słaby zasięg w robocie (telefon co chwilę go gubił i szukał - czyli zjadał baterię), a drugi (dzisiejszy) jest w porządku. Dziś po prostu włączyłem tryb samolotowy (wiem, że wtedy zużycie baterii jest zerowe, ale wkurzało mnie to)

3cce52d50cf8a2e2c37a9502b270105c.jpga90dc68996047e4a807a9b5917b033d8.jpgd52d308fb5b3b0fb04de9649c3fcf40e.jpgf1c9778d4a65384addc0fa3c9a2aca11.jpgd59d0b2bc33507cda8c8a0a358b4adf8.jpga6b26d4ae9476263e31ea4acf057f14d.jpg585feff24b18893f8eda94bbfefc52d2.jpg447a1d5432f7c7cd1ff1c8420bed8d99.jpg0b611a3239a4224aeb16ef046f20fee8.jpg567dc5c9a8eeceaa2d98e8d654d502e7.jpg705816c337e7cfd49ddb4ae82a34969e.jpg

Podkreślam raz jeszcze - to dopiero dwa cykle ładowania. Zobaczymy jak będzie w niedzielę wieczorem, dam jeszcze znać.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, malimalinello napisał:

 

Dziś już mogę więcej powiedzieć na ten temat, ale to dopiero drugi cykl ładowania.

 

Generalnie byłem strasznie zawiedziony baterią po aktualizacji. Chciałem zrobić downgrade systemu, ale znajomy poradził żeby telefon zresetować do ustawień fabrycznych. No i tak zrobiłem. Moje odczucia:

 

- system lepiej śmiga, jest szybszy,

 

- bateria w końcu normalnie funkcjonuje i nawet trzyma ciut lepiej w porównaniu do poprzedniej wersji systemu.

 

Najprawdopodobniej coś się po prostu ze$rało podczas aktualizacji i dlatego był problem.

 

Nie robiłem żadnej kopii zapasowej aplikacji i ustawień - zgrałem jedynie zdjęcia i filmy na komputer i wszystko później od nowa instalowałem i ustawiałem.

 

Poniżej screeny z dwóch dni. Jeden z nich (pierwszy) jest średni, ale to wszystko przez słaby zasięg w robocie (telefon co chwilę go gubił i szukał - czyli zjadał baterię), a drugi (dzisiejszy) jest w porządku. Dziś po prostu włączyłem tryb samolotowy (wiem, że wtedy zużycie baterii jest zerowe, ale wkurzało mnie to)

3cce52d50cf8a2e2c37a9502b270105c.jpga90dc68996047e4a807a9b5917b033d8.jpgd52d308fb5b3b0fb04de9649c3fcf40e.jpgf1c9778d4a65384addc0fa3c9a2aca11.jpgd59d0b2bc33507cda8c8a0a358b4adf8.jpga6b26d4ae9476263e31ea4acf057f14d.jpg585feff24b18893f8eda94bbfefc52d2.jpg447a1d5432f7c7cd1ff1c8420bed8d99.jpg0b611a3239a4224aeb16ef046f20fee8.jpg567dc5c9a8eeceaa2d98e8d654d502e7.jpg705816c337e7cfd49ddb4ae82a34969e.jpg

 

Podkreślam raz jeszcze - to dopiero dwa cykle ładowania. Zobaczymy jak będzie w niedzielę wieczorem, dam jeszcze znać.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

WOW, prawie 16 h i jeszcze 67% baterii to jest to, gratuluję osiągów! W weekend się za to zabieram :D Musi mi też to pomóc! Czyli rozumiem, że nie robiłeś kopii zapasowej przed resetem? I ten reset to jest to co w ustawieniach jest napisane? Ustawienia fabryczne-> Resetuj telefon? Czy coś jeszcze, trzeba, jakiś kod itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW, prawie 16 h i jeszcze 67% baterii to jest to, gratuluję osiągów! W weekend się za to zabieram  Musi mi też to pomóc! Czyli rozumiem, że nie robiłeś kopii zapasowej przed resetem? I ten reset to jest to co w ustawieniach jest napisane? Ustawienia fabryczne-> Resetuj telefon? Czy coś jeszcze, trzeba, jakiś kod itp.?

Ustawienia ➡ dodatkowe ustawienia ➡ kopia i kasowanie danych ➡ ustawienia fabryczne

Nie, nie robiłem żadnej kopii - ani kopii ustawień, ani kopii aplikacji. Zgrałem tylko zdjęcia, filmy, kontakty i wiadomości (te ostatnie zsynchronizowałem z chmurą Xiaomi). Po resecie (trochę to trwa) skonfigurowałem telefon od zera, ustawiłem, zainstalowałem aplikacje, z których korzystam, przywróciłem wiadomości z chmury i wsio. Trwało to może z 1h 20-30 minut.

Polecam taki myk, bo, jak widać, różnica jest ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, malimalinello napisał:

Ustawienia ➡ dodatkowe ustawienia ➡ kopia i kasowanie danych ➡ ustawienia fabryczne

Nie, nie robiłem żadnej kopii - ani kopii ustawień, ani kopii aplikacji. Zgrałem tylko zdjęcia, filmy, kontakty i wiadomości (te ostatnie zsynchronizowałem z chmurą Xiaomi). Po resecie (trochę to trwa) skonfigurowałem telefon od zera, ustawiłem, zainstalowałem aplikacje, z których korzystam, przywróciłem wiadomości z chmury i wsio. Trwało to może z 1h 20-30 minut.

Polecam taki myk, bo, jak widać, różnica jest ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Dzięki, o te ustawienia mi chodziło ;) Na pewno się tym zajmę, cześć!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procesy ubijasz korzystając z "X" w kółeczku w menu otwartych aplikacji. Z tym, że to nie jest dobra praktyka, również pod kątem oszczędności baterii.
Chyba, że założysz kłódki na wszystkie aplikacje, z których korzystasz regularnie - wtedy ok. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, krzyci81 napisał:

U mnie ubijanie X-em chyba pogorszyło sprawę :(

W której opcji menu zakłada się kłódki i gdzie znajduje się opcja zamykania w tle przy uspionym telefonie?

jak otworzysz to menu z X :D i przeciągnij okienko w dół :P przynajmniej tak jest w v7 ^^

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ubijanie X-em chyba pogorszyło sprawę

W której opcji menu zakłada się kłódki i gdzie znajduje się opcja zamykania w tle przy uspionym telefonie?

W ustawieniach bateria i oszczędzanie energii masz takie coś 909f8c1385a2742af776062a4969e41e.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rubajticos napisał:

Panowie, dostajecie wszystkie powiadomienia jak macie zaznaczone to ograniczenie działania aplikacji w tle?

Tak, o ile w Aplikacji oszczędzania baterii mam wskazaną daną aplikację z powiadomieniami jako "Bez ograniczeń" w Zachowanie aplikacji w tle" i "Blokuj" w Lokalizacji w tle. Po prostu dla tych na których mi zależy, by powiadomienia przychodziły nie mam oszczędzania baterii :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam mały problem nie działa pobieranie większych plików po karcie GSM.

Przeczytałem wątki mówiący o problemie ale niestety u mnie w aplikacji pobieranie i w ustawieniach nie ma takich opcji co przedstawiam na poniższym zrzucie ekranu. a9ce9720515411002508870ba3ea4e8b.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 1 stable i na 1 stable xiaomi eu nie jest zle 2dni daje rade. Pierwsze dwa dni to tragedia po 8h dxialania

Uzywam 2 messangerow, wats upa, 2 skypow. Nie chce mi sie robic screna. zostalo 29 proc baterii tel uzywany 1 dni 11h 25min cały czas bt do opaski ekran 7h 15 min.1 stable xiaomi eu

Wiec jw przy normalnym użytkowaniu ladujemy drugiego dnia po 16

Moja dziewczyna ktora gada ponad 2h dziennie i z 2h dziennie gra laduje 1 dnia wieczorem bo zostaje jej niecale 60proc.

I tyle te tel wytzymuja owszem sa roznice ze np nieuzywanym na stable dojdziesz do 3 dni. Ale normalne uzytkowanie daje ladowanie drugiego dnia. Ostre traktowanie gry rozmowy gps ladowanie wieczorem. Bo o ile tel bendzie mial 30 czy 50 proc. To wiekszosc osob i tak podlaczy na noc. Mimo ze rano tez miala by te ponad 30 proc.

 

 

Pobierać przez 3g spokojnie mozna.

Reklamy oczywiscie najlepiej przez root i adblocka

 

Wciaz sa dwa bledy. Godziny ciszy i podswietlenie w bardzo jasnym sloncu kolory zaczynaja byc przepalane. Ale na zadnym miui 8 jeszcze to dobrze nie dzialalo

 

Edytowane przez homman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...