Skocz do zawartości

Redmi Note 3 Pro - MIUI 8 / 9 Stable


mihail1

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Samurajson napisał:

Wejdź w tam gdzie wpisujesz nr i w prawym górnym rogu masz 3 kropeczki, stuknij i będzie "wklej" :-)

Kropeczki były w 7 a w 8 nie widzę  kropeczek. Czy wy macie te kropeczki ??

Edytowane przez mara44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku napisalem ze smieszne bo mozna to wszystko edytowac i 99procent rzeczy pisanych tutaj jest nie prawda. Nawet jak nie chcesz edytowac pomprostu zmien widget.

Baterie drenuje ci jakas apka zapewne messanger. Bo nie kazdy wie ze to najbardziej drenujaca app na tel. Jest nawet facebook lite by ja zastapic. Mi drenuje max 3proc przez noc.

Popatrz na wynik kapisa. Zawsze jak cos drenuje to jest to cos. A  najbardziejndrenujace apki to skype i messanger.

 

Powtarzam jedyna zla rzecza na tym romiw w porownaniu do jakiegokolwiek innego jest kwestia widgetow i zegara. Bo te wmiui polska sa bdb. I pewnie jest jakis sposob by uruchomic. Druga sprawa to reklamy wiec albo twrp i root albo przegladarka. Innych bledow brak A mialem wiele romow i jesynie 6,55byl jako taki

 

I sory za tekst ale mam laptopa rozwalonego i pisze z ekranowki niestety.

Ale jw nie znalazlem ani jednego bledu na tym romie poza tymi ktore sa na kazdym czyli podswietlenie i zyroskop.

 

I nie chce mi sie screenow robic ale

ok 2 dni przy wlaczonym massangerze czyli 2dnia ladujesz opasce mi band i wifi

ok 4 5 dni przy wylaczonym wifi bt i massangerze.

Tyle ten telefon wytrzymuje. I znam mnistwo osob ktore rezygnuja z messa i skypa na rzecz wats upa przez drenaz bateri

 

Znasz inna apke niz skype ktory pptrafi w 4 5 h zjesc cala baterie? Ja nie. Ale uzywam bo musze.

I tego typu teksty w stylu cos sie nie da sa ti niena miejscu jest dzial miui 8i tam znajdziesz wszystko jak cos zmienic. A tu np pytania tylko o redmi note 3 

To ciekawe, bo przed aktualizacją systemu nie było takiego problemu z baterią. Wtedy i teraz mam tą samą wersję messengera, więc to raczej wina systemu, a nie aplikacji:)

Wysłane z mojego Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przeczytałem ten wątek kilka razy i szczerze już nic nie wiem...mam taki rom jaki widać w załączniku i co z tą aktualizacją do 8,mam jakieś szanse przez OTA? tel kupiłem na Allegro z jakiegoś tam sklepu i pewnie ten rom to syf jakiś,Zależałoby mi na aktualizacji bo nie mam całkowitego spolszczenie,nie przeszkadza to ale jak można mieć całość czy w 99% to wolałbym.Opcja wgrania samemu mnie przerasta:-)

Screenshot_2016-09-05-18-03-23_com.android.settings.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afroman napisał:

Witam, przeczytałem ten wątek kilka razy i szczerze już nic nie wiem...mam taki rom jaki widać w załączniku i co z tą aktualizacją do 8,mam jakieś szanse przez OTA? tel kupiłem na Allegro z jakiegoś tam sklepu i pewnie ten rom to syf jakiś,Zależałoby mi na aktualizacji bo nie mam całkowitego spolszczenie,nie przeszkadza to ale jak można mieć całość czy w 99% to wolałbym.Opcja wgrania samemu mnie przerasta:-)

Screenshot_2016-09-05-18-03-23_com.android.settings.png

Jeśli potrzebujesz pomocy, mogę iść z tobą na Skype i po kolei będę mówił co robić :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierz z miui.eu wersję stable global 8.0.1 lub global developer 6.8.18 i wrzuć na telefon w folder downloaded_rom. Później odpal na telefonie aplikacje aktualizacje i spróbuj zainstalować z opcji instalacji z zip. Pobrany plik romu musi mieć rozszerzenie .zip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, whiro napisał:

Pobierz z miui.eu wersję stable global 8.0.1 lub global developer 6.8.18 i wrzuć na telefon w folder downloaded_rom. Później odpal na telefonie aplikacje aktualizacje i spróbuj zainstalować z opcji instalacji z zip. Pobrany plik romu musi mieć rozszerzenie .zip.

 I to jest dla mnie jasne wytłumaczenie;-).Dzięki,spróbuje tak jak piszesz i zobaczę co się będzie działo.tylko dziś już nie mam czasu,ale jutro napisze czy poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj może najpierw wersję global stable bo później bez odblokowania bootloadera w podany wyżej sposób nie przejdziesz na niego z miui 6.8.18 . Obie wersje to miui 8. ja mam global developer 6.8.18. Wszystko z nią ok. Bateria trzyma dobrze, rozwiązał się problem z bugiem na czujniku światła który miałem na miui 7 global stable. Na global developer podobno szybciej jest szansa na wersję opartą na android 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, whiro napisał:

Spróbuj może najpierw wersję global stable bo później bez odblokowania bootloadera w podany wyżej sposób nie przejdziesz na niego z miui 6.8.18 . Obie wersje to miui 8. ja mam global developer 6.8.18. Wszystko z nią ok. Bateria trzyma dobrze, rozwiązał się problem z bugiem na czujniku światła który miałem na miui 7 global stable. Na global developer podobno szybciej jest szansa na wersję opartą na android 6.

No więc,wgrałem taką wersję jak teraz widać,wszystko bez problemów w około 30 min.Co miałem na tamtym romie po angielsku tu już jest ok po polsku także juz jest plus:-)co do reszty zobaczę w trakcie ustawiania całego tel.Mam nadzięję że będzie wszytko dobrze.Wielkie dzięki za tak szybka pomoc i odzew:-)

Screenshot_2016-09-05-19-24-06-790_com.android.settings.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mara44 napisał:

To może teraz mnie uswiadomisz bo mam problem ....jak skopjuje numer telefonu np z sms-a to jak go mam wkleić zęby pod ten numer zadzwonić bo w 7 byly trzy kropeczki w górnym prawym rogu a w 8 nie ma.

Wystarczy ze klikniesz dowolną cyfrę i potem przytrzymasz ją i wciśniesz wklej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które miui 8 masz że drenuje? Ja piszę o 6.8.18 i sot mam ok 8-10 godz przy jednym dniu lub 6-8 przy 3-4 dniach. Bez wyłączania na noc, choć Wi-Fi lub modem załączam jak potrzebuje. Teraz mam 51℅ baterie, sot 4h 20min i czas od załadowania 2 dni 2 godziny. Mam dwie karty SIM i pisze na 4g. Nie używam messengera i Facebook. Jasność auto i suwak na ok 50℅. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po miesiącu otrzymałem w końcu RN PRO 2/16. Był wgrany jakiś niby stable, ale przez Aktualizacje i ręczne wybranie pliku wrzuciłem najnowszy GLOBAL MIUI 8.

Wszystko śmiga, przez noc bateria spadła o 1%. Jestem mile zaskoczony telefonem, niektóre aplikacje włącza szybciej niż Galaxy S6, ale ogólnie jest jednak chyba ciut wolniejszy. Na razie na minus w porównaniu do S6 ekran - jednak amoled to amoled. Telefon jak na 5,5 cala jest wygodny i myślałem, że jest brzydszy - miłe zaskoczenie :)

Wiadomo kiedy będzie GLOBAL STABLE Android 6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, amapi3d napisał:

Wczoraj po miesiącu otrzymałem w końcu RN PRO 2/16. Był wgrany jakiś niby stable, ale przez Aktualizacje i ręczne wybranie pliku wrzuciłem najnowszy GLOBAL MIUI 8.

Wszystko śmiga, przez noc bateria spadła o 1%. Jestem mile zaskoczony telefonem, niektóre aplikacje włącza szybciej niż Galaxy S6, ale ogólnie jest jednak chyba ciut wolniejszy. Na razie na minus w porównaniu do S6 ekran - jednak amoled to amoled. Telefon jak na 5,5 cala jest wygodny i myślałem, że jest brzydszy - miłe zaskoczenie :)

Wiadomo kiedy będzie GLOBAL STABLE Android 6?

Nie wiadomo. Usłyszysz tylko domysły wyssane z palca że w piątek. Pewnie sami developerzy tego nie wiedzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem o miui stable 8.0.1.0, nie mam żadnych wymyślnych ustawień po prostu instaluje system i go używam, niczego nie zmieniam bo mam zablokowany bootloader. System Android w statystykach zajmuje 35-50 % baterii po nocy. Także coś drenuje ją. Może wersje dev są stabilniejsze od mojej. Nie wiem w czym może leżeć problem.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kapiS napisał:

Patrz, u mnie jest taka słuchawka jak zaznaczam numer :)

Screenshot_2016-09-06-09-37-56-437_com.android.chrome.png

No to też to mam ale na przykład jak masz tekst na Allegro i ktoś w ogłoszeniu podaje nr telefonu to jak kopiujesz ten telefon to już ci się nie pojawia ikonka ze słuchawka i nie wiem jak go wkleić zęby zadzwonić pod ten nr telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screenshot_2016-09-06-13-08-34-074_com.a

U mnie na miui 8 jest tak. Kopiuje numer telefonu np. ze strony z przeglądarki, otwieram dialer i pokazuje mi skopiowany numer telefonu. Klikam i dzwonię. W aplikacjach takich jak Allegro, ebay itp tez to działa. Na dodatek mozna tez zwyczajnie tapnąć palcem na numer i system jesli wykryje ze to moze byc numer telefonu to sam wybierze go.

Edytowane przez bumbum35
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bumbum35 napisał:

Screenshot_2016-09-06-13-08-34-074_com.a

U mnie na miui 8 jest tak. Kopiuje numer telefonu np. ze strony z przeglądarki, otwieram dialer i pokazuje mi skopiowany numer telefonu. Klikam i dzwonię. W aplikacjach takich jak Allegro, ebay itp tez to działa. Na dodatek mozna tez zwyczajnie tapnąć palcem na numer i system jesli wykryje ze to moze byc numer telefonu to sam wybierze go.

No faktycznie działa tylko jak się skopjuje to trzeba ten nr telefonu dotknąć i wtedy dopiero przycisnąć zieloną słuchawkę bo inaczej się nie zadzwoni pod ten numer. I jeszcze coś zauważyłem że jak go skopjujesz i coś ci nie wyjdzie z kopiowaniem  to już kolejny raz się nie skopjuje do telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u Cb nie ma tragedii .U mnie 2,5h działania wyświetlacza ,15 h pracy a spadło 70 % baterii. 79% zabrały aplikacje.przed aktualizacją oprogramowania spadło raptem 35% na 3.5h pracy wyświetlacza a było to na MIUI 7. Co teraz mogę zrobić aby takie zużycie powróciło ??

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u Cb nie ma tragedii .U mnie 2,5h działania wyświetlacza ,15 h pracy a spadło 70 % baterii. 79% zabrały aplikacje.przed aktualizacją oprogramowania spadło raptem 35% na 3.5h pracy wyświetlacza a było to na MIUI 7. Co teraz mogę zrobić aby takie zużycie powróciło ??

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

W porównaniu do poprzedniej wersji systemu to jest tragedia

Wysłane z mojego Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...