Skocz do zawartości

Redmi Note 3 Pro - MIUI 8 / 9 Stable


mihail1

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, KLP89 napisał:

Niestety nie ma tam opcji zrzut ekranu, szkoda bo opcja była by fajna :)

Ps SOT wyszedł 9h i przy 2 % połączyłem ładowarke. Pierwszy raz taki wynik osiągnąłem :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Zrzut ekranu u mnie robi się przez przyciski -vol i klawisz włączenia telefonu oba wciskam i robi zrzut 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Yamakasi napisał:

Czemu nie działa mi czujnik zbliżeniowy podczas rozmów? Próbowałem nawet Konfigurowac go poprzez menu    *#*#6484#*#*lecz dalej to samo...

Boże czy istnieje jakiś rom bez ciągłych problemów....

Chyba nie wszystkie miały ten problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, czujnik zbliżeniowy nie trybi. Restart pomaga na chwile, może 1 2 rozmowy a potem czujnik wiesza się na wartości 5 - bez tego nie da się rozmawiać przez tel - ciągle coś wciskam twarza - mute albo klawisze 1 2 3, porazka. Oprócz tego nocny drain 11% - widać wybudzenia, ale może to Outlook. 747f10e77e10d3f7d06c89ac14c383ba.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, grzesiekbu napisał:

 

Jakby kogos interesowało to tej dostępna beta miui global MM 6.8.30

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=3451322

 

Instalacja poprzez twrp z lazyflasherem.

 

Właśnie wrzuciłem później relacja.

 

Na razie sim, wifi, fp.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

to jest android 6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, drago888 napisał:

@bumbum35 ile czasu czekałeś?

w sumie jakies pół godziny cała aktualizacja albo i dłuzej ale po 100% jeszcze jakies 5 minut.

Dzisiaj natomiast dzwonię do znajomej, dwa słowa i rozmowa się urwała i restart urządzenia. Tak samo z siebie. Zauwazyłem tez ze gorzej działa czytnik linii pailarnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, czujnik zbliżeniowy nie trybi. Restart pomaga na chwile, może 1 2 rozmowy a potem czujnik wiesza się na wartości 5 - bez tego nie da się rozmawiać przez tel - ciągle coś wciskam twarza - mute albo klawisze 1 2 3, porazka. Oprócz tego nocny drain 11% - widać wybudzenia, ale może to Outlook. 747f10e77e10d3f7d06c89ac14c383ba.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Chyba nie wszystkie miały ten problem

U mnie nie ma problemów z czujnikiem zbliżeniowy, przeprowadziłem już kilkanaście rozmów i działa prawidlowo

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem zadowolony z tego softu. Bateria trzyma jak dla mnie bardzo dobrze, o 7.00 do 16.00 zjadło mi 10 % baterii.

Jak na razie nie zauważyłem żadnych bugów, a i optymalizacja jest dobra.

ps. wifi włączone przez cały dzien

Również nie mam nic do zarzucenia, działa całkiem fajnie

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Finn napisał:

Tak się zastanawiam, bo wersja 6.8.18 działa bardzo sprawnie, niestety nie osiągam 10h SOT ale bardzo źle nie jest. Warto przechodzić na Stable?

1 zasada miui jak wszystko ok masz z romem to nie zmieniaj bo na pewno cos się spiepszy

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak profili zasilania to porażka. Poprzedni też miałem skonfigurowane że między godz. 23:00 a 7:00 rano wyłączało sie bluetooth i transmisja danych. W nocy poziom baterii spadał o 1-3%. Teraz jak jest brak profili te dwie rzeczy mam cały czas włączone i po nocy bateria spada o 10-12% Dla mnie to dość duża wada MIUI 8. Można jakoś obejśc brak profili zasilania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, kamilq05 napisał:

@nikersik

W twoim przypadku rozwinąć belkę powiadomień i dwoma dotknięciami wyłączyć bluetooth i transmisję danych :roll:

To wiem. Ale wieczorem odblokować telefon, ściągnąć belkę i kliknąć transmisję danych a potem bluetooth. Rano ponownie to samo i tak codziennie. W pracy dużo jeżdżę autem i używam zestawu głośnomówiącego. Klikanie i pamiętanie codziennie wieczorem i rano. Po co, skoro MIUI 7 miał to w automacie. To takie "cofanie się w rozwoju".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, wojtom napisał:

witam, mam pytanko do użytkowników Redmi Note 3 Pro która wersja polecacie wgrać 6.8.18 ? czy jakąś inną 

pozdro dzięki za radę :)

Tu raczej rozmawiamy o 8 Stable ....Pomyliles tematy. No chyba że chcesz wgrać 8 Stable to polecam ten temat do przeczytania :-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko całkiem spoko, ale nie podoba mi się kolor belki... Na duży minus zjadanie baterii w nocy. Zjadło mi jakieś 8-10% od godz. 22 do godz. 6.00. Wygląda na problemy z wejściem w deep sleep. Bateria wg mnie lepiej trzyma, ale przez ten zjazd w nocy wygląda to słabo...

Wysłane z mojego Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko całkiem spoko, ale nie podoba mi się kolor belki... Na duży minus zjadanie baterii w nocy. Zjadło mi jakieś 8-10% od godz. 22 do godz. 6.00. Wygląda na problemy z wejściem w deep sleep. Bateria wg mnie lepiej trzyma, ale przez ten zjazd w nocy wygląda to słabo...

Wysłane z mojego Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Sprawdź czy w autostarcie nie ma po aktualizacji nowych aplikacji dodanych. U mnie i u kilku osób tak było, dlatego bateria szybciej uciekał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...