Skocz do zawartości

Redmi Note 3 Pro - MIUI 8 / 9 Stable


mihail1

Rekomendowane odpowiedzi

Czyżby tylko u mnie po aktualizacji nieodebrane połączenia wyświetlały się na ekranie blokady? Nikt z Was tego nie ma?

5 godzin temu, Big00s napisał:

@krzyci81 trzeba obserwować jak bateria się ma na 8.0.1. Ja mam ustawione minimalne taktowania dla procesora na 400Mhz w Kernel Adiutor. To trochę pomaga wytrwać dłużej na jednym ładowaniu.

Zupełnie nie wiem co chodzi, ale dzięki za podpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, konturek napisał:

Właśnie sie przesiadłem z MIUI Polska 6.8.18 na tego Global stable i brakuje mi widgetu zegara z pogodą po prawej stronie no i tych ładnych ikonek które były w MIUI Polska. Da się te rzeczy jakoś ręcznie wgrać?

Sprawdź zegarek z motywu "iOS9 Afterglow" - ma pogodę po prawej i jest ładnie animowany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, konturek napisał:

dzięki kolego, poczytałem co tam popisali, i wgrałem tego twrp przez fastboota , pełny wipe i pomogło !! dzięki :DD

Ps. stock recovery dałem disable, bo pewnie znów musiałbym flashować go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Veriael napisał:

Sprawdź zegarek z motywu "iOS9 Afterglow" - ma pogodę po prawej i jest ładnie animowany. 

Dzięki, faktycznie jest bardzo podobny, jednak ten z MIUI Polska był o tyle fajniejszy, że można było z niego bezpośredni przejść do aplikacji pogody albo kalendarza a tu jest tylko zegar :/ . Jeszcze te ikonki, gdzieś czytałem że można je pobrać z imgur ale nic wiecej na ten temat nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pokazało mi aktualizację przez OTA. Jak tam się sprawuje? Pobierać? Nie chciałbym mieć jakiś problemów ze stabilnością lub z baterią. Ktoś może się konkretnie wypowiedzieć na temat tej aktualizacji? Byłbym bardzo wdzięczny :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...