Skocz do zawartości

Redmi Note 3 Pro - MIUI 8 / 9 Stable


mihail1

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj otrzymałem aktualizacje przez OTA do wersji 7.5.4.0 lecz przy około 40% pobierania coś się zepsuło i aktualizacja już nie wyskakuje. Wersja 7.5.4.0 ściągnęła się jednak cała bo znajduje się w pliku downloaded_room lecz gdy chcem ją zainstalować przez zainstaluj z pliku .zip wyskakuje " Nie można zweryfikować pliku aktualizacji ".

Wersja miui 8 stable jest już na xiaomi.eu ale przy instalacji z  pliku .zip wyskakuje to samo " Nie można zweryfikować pliku aktualizacji ". Na forum en.miui niektórzy otrzymali już aktualizacje OTA do miui8 na redmi note 3 pro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, krzyci81 napisał:

a ja zainstalowałem i nie mogę zlikwidować powiadamiania o nieodebranych połączeniach i sms-ach na ekranie blokady ;(

W opcjach mam nieaktywne i w aplikacji Kontakty i Dialer też...ma ktoś może jakiś pomysł?

zainstalowałeś z xiamomi.eu czy dostałeś przez OTA? Masz odblokowanego bootloadera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Big00s napisał:

@Zinn Od xiaomi.eu w 99.9% bo są jakieś dwie pozycje po angielsku, ale to nic wielkiego.

Co do reszty to bug z obracaniem ekranu w ciemności nadal występuje. Bateria trzyma tak samo. Wydajność taka sama, a nawet lepsza.

Nie mogę się zgodzić co do baterii - przed aktualizacją po pełnym naładowaniu w panelu sterowania pokazywało 3 dni działania, teraz po wyjeciu ładowarki 1 dzień i 9 godzin... zobaczymy jak to będzie w praktyce. I jeszcze co mi przeszkadza-na ekranie blokady pojawia się info o nieodebranych polaczeniach. O ile nieprzeczytane sms-y zlikwidowałem przez całkowite wyłączenie powiadomień, o tyle w opcjach dialerach pomimo wyłączenie powiadomień i tak się pojawiają. Mega irytujące jak dla mnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wersje 7.5.3.0  czemu nie dostałem jeszcze aktualizacji przez OTA?

Problem chyba rozwiązany ściągnąłem aktualizację z tąd: http://goo.gl/MYkA7R (ta wersja jest akurat żeby przejść z wersji 7.5.3.0 do miui8)  i zainstalowałem w aktualizacjach z pliku .zip i jak na razie coś się instaluje

Edytowane przez Riscer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Riscer napisał:

Mam wersje 7.5.3.0  czemu nie dostałem jeszcze aktualizacji przez OTA?

Problem chyba rozwiązany ściągnąłem aktualizację z tąd: http://goo.gl/MYkA7R (ta wersja jest akurat żeby przejść z wersji 7.5.3.0 do miui8)  i zainstalowałem w aktualizacjach z pliku .zip i jak na razie coś się instaluje


Też mam MIUI Global 7.5 (stabilna) 7.5.3.0(LHOIMDE) i też brak aktualizacji. Czy po zainstalowaniu z tego linku co wrzuciłeś, był reset wszystkich aplikacji i ich danych? Miałeś jakieś problemy w trakcie instalacji, czy żadnych? I jak rozumiem jest to już android 6.0, czy wciąż 5.1?

Edytowane przez kamilq05
literówka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamilq05 napisał:


Też mam MIUI Global 7.5 (stabilna) 7.5.3.0(LHOIMDE) i też brak aktualizacji. Czy po zainstalowaniu z tego linku co wrzuciłeś, był reset wszystkich aplikacji i ich danych? Miałeś jakieś problemy w trakcie instalacji, czy żadnych? I jak rozumiem jest to już android 6.0, czy wciąż 5.1?

Nie było resetu aplikacji i danych; bez żadnych problemów; android 5.1. Na androida 6.0 ruszają dopiero beta testy i musiałbyś się zarejestrować jeśli chcesz brać w nich udział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma wersję 7.3.7 global stable i wciąż nie dostał aktualizacji - tutaj jest link do ręcznego jej pobrania, aby później wrzucić przez updatera. ;)

Aktualizacja

UWAGA! Prawdopodobnie jest to update dla wersji 3/32GB i może nie zadziałać na 2/16!

Edytowane przez Veriael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Veriael napisał:

Jeśli ktoś ma wersję 7.3.7 global stable i wciąż nie dostał aktualizacji - tutaj jest link do ręcznego jej pobrania, aby później wrzucić przez updatera. ;)

Aktualizacja

dzięki ziąąąą :-D

edit.

Po ponownym uruchomieniu pasek aktualizacji od razu jest na 100 % i tel się resetuje i bootuje normalnie na 7.3.7

Edytowane przez pawel924
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, pawel924 napisał:

dzięki ziąąąą :-D

edit.

Po ponownym uruchomieniu pasek aktualizacji od razu jest na 100 % i tel się resetuje i bootuje normalnie na 7.3.7

Ja ogólnie mam wolny internet i dopiero za jakiś czas spróbuję zaktualizować. Problem może tkwić w tym, że masz model z 2gb ramu i 16gb pamięci wewnętrznej. Za kilkadziesiąt minut napiszę jak przeszła aktualizacja w moim przypadku.

 

@Edit

U mnie śmiga. ;)

Edytowane przez Veriael
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, zinn napisał:

A wie ktoś może czemu wczoraj miałem opcje żeby zaktualizować do 8, a teraz mi pokazuje 7.3.7? Restartowalem tel i parę razy sprawdzalem czy sie nie pokazało :c  Czyzbym zmarnował swoją jedyna szanse? XD

PS:@Big00s dzięki :D

Mam tak samo..Jak to rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Accuface93 napisał:

Było tak jak napisałeś, ale działa :D Mam nadzieję, że będzie lepiej niż gorzej :)

U mnie ponad tysiąc punktów w Antutu więcej, więc pod względem wydajności mogę każdemu polecić. Kwestią względną pozostaje wygląd... Chyba nie przyzwyczaję się do tej belki powiadomień. ;P Jest dziwna... A szczególnie ta szczelina na jej środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Veriael napisał:

U mnie ponad tysiąc punktów w Antutu więcej, więc pod względem wydajności mogę każdemu polecić. Kwestią względną pozostaje wygląd... Chyba nie przyzwyczaję się do tej belki powiadomień. ;P Jest dziwna... A szczególnie ta szczelina na jej środku.

Da się to zmienić w ustawieniach powiadomień.."Wygląd powiadomień i przełączników>oddzielne". Była to pierwsza rzecz, która mnie zirytowała i którą zmieniłem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...