Enzo_84

Xiaomi MiHome - aplikacja CN a google play

Recommended Posts

Witam,

proszę o informacje, czy istnieją różnice pomiędzy chińską aplikacją MiHome a aplikacją z Google Play?

Mi chińska lepiej działa, ta z GP miała problemy z łącznością z urządzeniami, ale z drugiej strony może to po prostu fakt, że chińska wersja jest nowsza.

Aplikacja Mihome z chińskiej instrukcji czy ta z GP mają do wyboru jedynie:

- Chiny

- Hong Kong

- Tajwan

- Singapur

- Indie

Co najlepiej wybrać i czy ma to jakiekolwiek znaczenie?

zainstalowałem wersje Mihome z QR kodu z instrukcji, wybrałem Hong Kong, zalogowałem się do mojego konta Xiaomi i pojawiała się przede mną pusta lista aplikacji. Podłączylem kamerkę do zasilania, dioda pulsowała, więc przycisnąłem w aplikacji w prawym górnym rogu "+" w celu dodania urządzenia. Niestety otrzymałem komunikat "No available devices". Próbowałem za pomocą dodatkowego przycisku "Add manually" ale mam tu tylko do wyboru air purifier 1 i 2 oraz lampka...

Może robię coś nie tak, proszę o pomoc. Może to przez to, że smart gatewaya obecnie nie mam podłączonego w mieszkaniu. Niestety aplikacja yi home nie ma do wyboru kamery xiaomi full HD 360

Edited by Enzo_84

Jak podłączałem gateway to na innej lokalizacji niż Chiny nie chciał mi się poprawnie sparować, więc spróbuj Chiny wybrać

Guest
This topic is now closed to further replies.