Skocz do zawartości

Oficjalny MIUI oparty na Marshmallow


meehow81

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, meehow81 napisał:

Przepraszam, jesli wyszlo, ze krzycze! To mialo byc tylko takie neutralnie nacechowane spostrzezenie, tylko wykrzyknik niepotrzebnie dalem! Tez dolacza sie do prosby o info, gdyby cos sie pojawilo! Zastanawiam sie tylko, czy to nie bedzie np dostepne tylko dla ludzi, ktorzy zapisali sie do programu beta-testow!

przecież wiem :D żartuje. Ok już nie spamie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, meehow81 napisał:

Przepraszam, jesli wyszlo, ze krzycze! To mialo byc tylko takie neutralnie nacechowane spostrzezenie, tylko wykrzyknik niepotrzebnie dalem! Tez dolacza sie do prosby o info, gdyby cos sie pojawilo! Zastanawiam sie tylko, czy to nie bedzie np dostepne tylko dla ludzi, ktorzy zapisali sie do programu beta-testow!

Przecież jest napisane że tylko dla beta testerów, publiczne nie będzie. Reszta dostanie za tydzień. Dziś rano jakiś gość na en.miui pokazywał screena z tą aktualizacją, jest Android 6.0.1 z poprawkami bezpieczeństwa Androida z 1 lipca 2016 i była to wersja 6.8.25. Temat jest już skasowany. 

Czekaliśmy tyle czasu to i ten tydzień przeżyjemy, za tydzień każdy będzie zadowolony, osoby z zablokowanym bootloaderem mające Global Dev dostaną aktualizację OTA a ci co mają xiaomi.eu/MIUIPolska zainstalują sobie aktualizację przez TWRP jak zawsze. Tym co mają Global Stable/xiaomi.eu Stable pewnie na nowościach nie zależy, bardziej sobie cenią stabilność niż testowanie nowych rzeczy więc im to obojętne.

Edytowane przez Mark1991
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co mogę wam zdradzić że nie działa póki co tylko volte. Jest szansa że za tydzień wszystko będzie dobrze jak dostaniemy aktualizację. Jestem w china beta i widzę opinie użytkowników którzy mają dostęp do tego romu już dzisiaj. Czekajcie cierpliwie na pierwszy update :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Pawel978 napisał:

Póki co mogę wam zdradzić że nie działa póki co tylko volte. Jest szansa że za tydzień wszystko będzie dobrze jak dostaniemy aktualizację. Jestem w china beta i widzę opinie użytkowników którzy mają dostęp do tego romu już dzisiaj. Czekajcie cierpliwie na pierwszy update :)

mogłbyś podać z którego wersji korzystasz ? link ? ja posiadam aktualnie miui by xiaomi.eu 8.0, dostanę powiadomienie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, pawel924 napisał:

mogłbyś podać z którego wersji korzystasz ? link ? ja posiadam aktualnie miui by xiaomi.eu 8.0, dostanę powiadomienie ?

 Na xiaomi eu dev trzeba czekać chyba do przyszłego piątku a na stable ok. 3-4 tygodni.

http://bigota.d.miui.com/6.8.25/miui_HMNote3Pro_6.8.25_7024bd4efb_6.0.zip

Jak ktoś nie może wytrzymać to link do CHINA DEV.

Edytowane przez Pawel978
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pawel978 napisał:

Jeśli bardzo chcesz to xda developers znajdziesz link do 6.8.25 6.0 miui 8 china dev. Na xiaomi eu dev trzeba czekać chyba do przyszłego piątku a na stable ok. 3-4 tygodni.

http://bigota.d.miui.com/6.8.25/miui_HMNote3Pro_6.8.25_7024bd4efb_6.0.zip

Jak ktoś nie może wytrzymać to link do CHINA DEV.

ok a czym się różni CHINA DEV od systemu który posiadam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, pawel924 napisał:

ok a czym się różni CHINA DEV od systemu który posiadam ?

Nie pisałeś dokładnie co masz, zakładam że xiaomi.eu. Więc china dev nie ma Google play i innych gapps ale jest tutorial jak je dobrać i ewentualnie usunąć chińskie aplikacje. Poza tym dostępny jest tam jedynie język chiński i angielski. Xiaomi eu bazuje na china dev i stable tylko że dodają Google play i języki różne m.in. tak w skrócie dużym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pawel978 napisał:

Nie pisałeś dokładnie co masz, zakładam że xiaomi.eu. Więc china dev nie ma Google play i innych gapps ale jest tutorial jak je dobrać i ewentualnie usunąć chińskie aplikacje. Poza tym dostępny jest tam jedynie język chiński i angielski. Xiaomi eu bazuje na china dev i stable tylko że dodają Google play i języki różne m.in. tak w skrócie dużym.

Taki mam system, dostane powiadomienie ? :D nie kumam tych dystrybucji, mam od wczoraj fona a na sgs4 było całkiem inaczej

Screenshot_2016-08-26-15-32-38-983_com.android.settings.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pawel924 napisał:

Taki mam system, dostane powiadomienie ? :D nie kumam tych dystrybucji, mam od wczoraj fona a na sgs4 było całkiem inaczej

Screenshot_2016-08-26-15-32-38-983_com.android.settings.png

Xiaomi eu nie ma powiadomień, sam musisz ściągać aktualizację. Jak chcesz powiadomienia to zainstaluj global dev lub stable, global dev powinien być w przyszły piątek na 6.0 już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy zobaczyłem ten wątek myślałem że śnie iż RN3P dostanie Marshmallowa, a tu taka niespodzianka. Aktualnie siedze na MIUIPolska.pl/xiaomi.eu MIUI Stable 7.5. Jak dobrze wiem kilka telefonów z serii Mi dostawało aktualizacje z Andka 4.4 na 6.0. Jak wyjdzie MIUI 8 Stable z Marshmallowem odrazu będę chętny by zainstalować sobie! Moje pytanie brzmi. Jak będzie wyglądała aktualizacja z Lollipopa na Marhsmallowa na RN3P? Wystarczy że np. z MIUI 8 Stable na Lollipopie zrobię aktualizacje w TWRP do MIUI 8 Stable na Marshallowa (jak wyjdzie) i to wszystko? Czy aktualizacja wygląda zupełnie inaczej niż tak jak opisałem? Bardzo dziękuje każdemu za odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy zobaczyłem ten wątek myślałem że śnie iż RN3P dostanie Marshmallowa, a tu taka niespodzianka. Aktualnie siedze na MIUIPolska.pl/xiaomi.eu MIUI Stable 7.5. Jak dobrze wiem kilka telefonów z serii Mi dostawało aktualizacje z Andka 4.4 na 6.0. Jak wyjdzie MIUI 8 Stable z Marshmallowem odrazu będę chętny by zainstalować sobie! Moje pytanie brzmi. Jak będzie wyglądała aktualizacja z Lollipopa na Marhsmallowa na RN3P? Wystarczy że np. z MIUI 8 Stable na Lollipopie zrobię aktualizacje w TWRP do MIUI 8 Stable na Marshallowa (jak wyjdzie) i to wszystko? Czy aktualizacja wygląda zupełnie inaczej niż tak jak opisałem? Bardzo dziękuje każdemu za odpowiedzi!

Miejmy nadzieję, że dostaniemy ją przez Aktualizacje i nie będziemy musieli nawet zaglądać do bootloadera

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, pawel924 napisał:

nie kumam tych dystrybucji, mam od wczoraj fona a na sgs4 było całkiem inaczej

 

Od wczoraj masz telefon a już sie bawisz w instalacje jakiś wersji całkowicie eksperymentalnych? o.O

Zaraz będzie że cegła z telefonu, albo wpis że te xiaomi to szhit itp....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jabol napisał:

Od wczoraj masz telefon a już sie bawisz w instalacje jakiś wersji całkowicie eksperymentalnych? o.O

Zaraz będzie że cegła z telefonu, albo wpis że te xiaomi to szhit itp....

tak, bo nie raz rootowalem telefony i wgrywalem rozne romy. A z xiaomi jest identycznie.

ps.xiaomi to za***isty sprzet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...