Jump to content

Głośnik Do Muzyki I Rozmów Do Xiaomi Redmi Note 2?


Recommended Posts

Tak jak w temacie kupiłem na olx telefon za 400 zł od gościa który mówił że nie działa głośnik tylni i przedni słabo słychac bo jakies opiłki żelaza mu wpadły podczas pracy , i on tam próbował podeprzeć głośnik do góry żeby wyjać te opiłki  ale oderwał siatke jakiś klej i coś tam jakieś czerwone linie na głośniku śrubokrętem , ogólnie telefon w Bdb stani,  a przedniego nie ruszał ale harczy. I moje pytanie gdzie wogóle kupię i czy trudno to wymienić nic sie nie uszkodzi , a jeśli nie to jaki koszt wymiany ? Interesuje mnie płatnośc Paypalem Lub Przesyłka Kurierska Pobraniowa , Karty jeszcze nie mam żadnej . Z góry będę wdzięczny za pomoc , Jeśli zły dział proszę o przeniesie :)

Link to post
Share on other sites

Jeśli w Polsce, to przedni głośnik kupowałem o tu: http://allegro.pl/glosnik-glosniczek-xiaomi-redmi-redme-note-2-i5744856244.html
Używam kilka miesięcy i działa dobrze, oryginalny padł po dwóch miesiącach. Wymiana jest prosta, podążaj wg. instrukcji z filmiku poniżej, tylko uważaj na połączenia taśm, bo trzeba do nich troszkę cierpliwości.

https://www.youtube.com/watch?v=Gt1WZLovDR0

Tylny też jest dostępny w Polsce, ale nie wiem jak z jakością: http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-2-glosnik-rozmowa-lub-buzzer-i6370340865.html

Możesz szukać na aliexpress, jeśli nie zależy Ci na czasie, pod hasłami "earpiece" i "loudspeaker". Tyle, że koszta są takie jak w PL.

Generalnie to wszystkie i tak są zamiennikami i pewnie wytrzymają dłużej niż oryginał, bo ten jest felerny w tym modelu. Przedni od rozmów siada szybko, teoretycznie można go lekko zassać (np. ustami) lub w drugą stronę, ale i tak pewnie się zepsuje. :)

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...