Skocz do zawartości

Redmi Note 4


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Sebastian1988 napisał:

 

 

Witam czy oferowany w sklepie Oppomart telefon będzie działał w Polsce? http://www.oppomart.com/xiaomi/redmi-note4/xiaomi-redmi-note4.html

/URL]

 

 

Wysłane z mojego Moto G (4) przy użyciu Tapatalka

Nie, tylko w Niemczech i Czechach.

A serio, link nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie działać, ale moim zdaniem płacić tyle za coś co ma procesor mtk to samobójstwo. Zastanów się lepiej nad redmi Note 3 pro :-).

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Tyle to ile? 2/16 będzie kosztować u resellerow pewnie z 170$, pokaż mi dostępny dla Nas inny smartfon z x20 za tą kasę? To jest świetny procek, ustępuje sd820, ale jest jednak wydajniejszy niż sd650 i 652

Będzie działać, ale moim zdaniem płacić tyle za coś co ma procesor mtk to samobójstwo. Zastanów się lepiej nad redmi Note 3 pro :-).

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Tyle to ile? 2/16 będzie kosztować u resellerow pewnie z 170$, pokaż mi dostępny dla Nas inny smartfon z x20 za tą kasę? To jest świetny procek, ustępuje sd820, ale jest jednak wydajniejszy niż sd650 i 652

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tpawel napisał:

Tyle to ile? 2/16 będzie kosztować u resellerow pewnie z 170$, pokaż mi dostępny dla Nas inny smartfon z x20 za tą kasę? To jest świetny procek, ustępuje sd820, ale jest jednak wydajniejszy niż sd650 i 652

Tyle to ile? 2/16 będzie kosztować u resellerow pewnie z 170$, pokaż mi dostępny dla Nas inny smartfon z x20 za tą kasę? To jest świetny procek, ustępuje sd820, ale jest jednak wydajniejszy niż sd650 i 652

Wydajność to nie wszystko... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cala specyfika serii redmi, wydajnosciowo więcej niż średnia, a reszta przeciętna.

No tak... Przeciętne wykonanie, praca na baterii, audio i wyświetlacz. Nie wiem kto kupuje urządzania z serii Redmi 😜

A tak na serio to telefon jest całkiem spoko. Tylko jestem ciekaw jak będzie trzymać na jednym ładowaniu względem Redmi Note 3 Pro....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej poczekać na Redmi Note 4 PRO czy tam PRIME ( nie wiem czy to jakaś różnica) ? Tu jest artykuł o http://mobilesreview.co.in/xiaomi-redmi-note-4-prime-price-release-date-specifications.html i nie wiem czy dobrze przeczytałem ale czy będzie miał 4GB Ram ?

Na allegro znalazłem Xiaomi redmi note 4 pro ;d http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-4-pro-64gb-lte-2xsim-metal-3xkol-i6445245377.html

Edytowane przez Joker99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Joker99 napisał:

To nie lepiej poczekać na Redmi Note 4 PRO czy tam PRIME ( nie wiem czy to jakaś różnica) ?

 

Zwykle (nie zawsze) było tak, że Prime oznaczało tylko więcej pamięci (więc oczywiście ten sam ROM się instalowało), a PRO to już mógł być całkiem inny telefon, z innym procesorem itp...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że te całe pro i prime wymyślili sprzedawcy (którzy sami się gubili czasem w tych nazwach), żeby zrobić jakieś rozróżnienie modeli, bo na pudełkach tego pro czy prime raczej nie zobaczysz, więc ja tam wolę zerknąć w specyfikację mimo wszystko

Wysłane z Redmi Note 3 Pro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...