Yobbien

Redmi Note 3 Pro sam wchodzi w aplikacje, i chodzi po ekranie głównym.

Recommended Posts

Witam, :(:) 

Mój problem wydaje się być dosyć nietypowy, mianowicie,

Zakupiłem mojego Redmi Note 3 Pro w kwietniu tego roku, wszystko działało świetnie, jednakże jakieś dwa tygodnie temu, telefon zaczął działać....sam. Na początku nie było to dosyć trapiące, ponieważ zdarzało się to jakoś raz dziennie przez 2/3 min, ale teraz telefon jest nie możliwy do jakiegokolwiek użytku, Sam wchodzi mi do wszystkich aplikacji, i lata po ekranie głównym jak szalony. Nawet piosenki w Spotify nie mogę przełączyć, telefonowanie do kogokolwiek też jest niemożliwe, ponieważ po pierwsze nie da się wejść w nic. Telefon włącza co chce, i robi co chce.

Na początku myślałem, że to ''typowy'' wirus śmieszek z ''brzydkich stron'' jednakże wydaje mi się, iż problem leży po stronie telefonu, ponieważ przywracanie telefonu do ustawień fabrycznych nie pomogło. ( tak, wiem, Janusz ze mnie, ale w moich poprzednich urządzeniach przywracanie był to lek na wszystko :/ )

Bardzo proszę o pomoc, za wszelkie  porady będę bardzo wdzięczny. :) 

(Wklejam tutaj drugi raz, ponieważ poprzednio dałem ten post w innym modelu) 

1 minutę temu, primek napisał:

Może to przez szkło/folię na ekranie?

Też tak myślałem, miałem takie szkło, już po pękane, ale zdjąłem je, i dalej dzieje się to samo :/ 

2 minuty temu, primek napisał:

Może to przez szkło/folię na ekranie?

30 minut temu, Yobbien napisał:

Witam, :(:) 

Mój problem wydaje się być dosyć nietypowy, mianowicie,

Zakupiłem mojego Redmi Note 3 Pro w kwietniu tego roku, wszystko działało świetnie, jednakże jakieś dwa tygodnie temu, telefon zaczął działać....sam. Na początku nie było to dosyć trapiące, ponieważ zdarzało się to jakoś raz dziennie przez 2/3 min, ale teraz telefon jest nie możliwy do jakiegokolwiek użytku, Sam wchodzi mi do wszystkich aplikacji, i lata po ekranie głównym jak szalony. Nawet piosenki w Spotify nie mogę przełączyć, telefonowanie do kogokolwiek też jest niemożliwe, ponieważ po pierwsze nie da się wejść w nic. Telefon włącza co chce, i robi co chce.

Na początku myślałem, że to ''typowy'' wirus śmieszek z ''brzydkich stron'' jednakże wydaje mi się, iż problem leży po stronie telefonu, ponieważ przywracanie telefonu do ustawień fabrycznych nie pomogło. ( tak, wiem, Janusz ze mnie, ale w moich poprzednich urządzeniach przywracanie był to lek na wszystko :/ )

Bardzo proszę o pomoc, za wszelkie  porady będę bardzo wdzięczny. :) 

(Wklejam tutaj drugi raz, ponieważ poprzednio dałem ten post w innym modelu) 

Aktualnie przez jego działanie, nie mogę nawet założyć konta Xiaomi. :(

Guest
This topic is now closed to further replies.