Jump to content

Instalacja miui.eu z 19.08, bardzo słaba bateria

matheo84

Recommended Posts

Witam,

proszę o opinie dot. czasu działania na tym sofcie. Telefon kupiłem w marcu i działał cały czas na jakimś chińskim sofcie z językiem angielskim. Podkusilo mnie żeby wgrać soft z miui polska i teraz czas działania na baterii spadł drastycznie. Telefon dołączony od ładowarki o 6 rano, trochę neta, trochę rozmów itd i w tej chwili mam 41% baterii, normalnie miałem o tej porze jeszcze z 80%. Czekac na nowy soft bo tak wszyscy mają czy jak? Co o tym sądzicie?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

W ten piątek nie będzie aktualizacji wyjątkowo ale będzie android 6 na 90% w przyszły piątek już. Zainstaluj póki co wersję 6.8.4 lub 6.8.11 (przed instalacją musisz factory reset zrobić przez twrp) one były z pewnością lepsze niż 6.8.18, przed chwilą przeinstalowałem bo u mnie bateria na tym to jakiś dramat był.

• Like 1

1 minutę temu, Pawel978 napisał:

W ten piątek nie będzie aktualizacji wyjątkowo ale będzie android 6 na 90% w przyszły piątek już. Zainstaluj póki co wersję 6.8.4 lub 6.8.11 (przed instalacją musisz factory reset zrobić przez twrp) one były z pewnością lepsze niż 6.8.18, przed chwilą przeinstalowałem bo u mnie bateria na tym to jakiś dramat był.

Super, orientujesz się czy w Global Dev też Android 6 będzie za 2 tygodnie? Global Dev też bez aktualizacji w ten piątek?

4 minuty temu, Mark1991 napisał:

Super, orientujesz się czy w Global Dev też Android 6 będzie za 2 tygodnie? Global Dev też bez aktualizacji w ten piątek?

O global dev nie wiem nic, na pewno nie ma china dev w tym tygodniu, można przypuszczać że global dev również ale głowy nie dam sobie obciąć. Android 6 podobno nadchodzi i mają jakieś opóźnienia i dlatego nie w ten piątek a będzie w następny prawdopodobnie zarówno china jak i global na dev 6.0.

Edited by Pawel978
  • Like 1

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...