Skocz do zawartości

redmi 3s a redmi 3s pro - jaka różnica?


kajuna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

zastanawiam się nad kupnem redmi 3s lub 3s pro. ale na stronach różnie je opisują i tak na prawdę zgłupiałam i zastanawiam się czy ten redmi 3s pro w ogóle jako taki istnieje. I pytanie gdzie najlepiej kupić? czy na allegro dostanę dobry pordukt [ w sensie oryginalny itd.]?

pozdrawiam//

kasia

Edytowane przez kajuna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3s Pro z tego co widać w internetach istnieje. Różnią się jedynie pamięcią wbudowaną oraz pamięcią RAM (3s 16GB/2GB , 3s Pro 32GB/3GB). Czy jest sens brać Pro? Raczej nie, bo 2GB RAM w zupełności wystarcza i zawsze można włożyć kartę pamięci. Na allegro są zaufani sprzedawcy, opinie o nich można poczytać tutaj na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo Xiaomi określa tę wersję jako 3S Prime, nie wiem czemu wszyscy uczepili się tego Pro.

Edit: Z tego co widzę to Redmi 3S 2/16 i Redmi 3S 3/32 różnią się jeszcze obecnością czytnika linii papilarnych. Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić, bo szczerze mówiąc to sam się gubię w tych wersjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne czym różni się 3S od 3S Prime to pamięc, ten peirwszy ma 2gb pamięci RAM oraz 16gb pamięci ROM natomiast drugi 3gb RAM i 32gb ROM. Sam dosłownie dzisiaj zamówiłem ten telefonik w wersji Prime. Dlaczego akurat Prime? Moim zdaniem aktualnie nie ma już sensu pakować się w 2gb ram, androidy wychodzą coraz to nowsze, każdy następny potrzebuje coraz więcej ramu, aplikacje też zjadają go coraz więcej. Z tego co mi się zdaje to w telefonie możesz mieć albo funkcje dual sim z kartą microsim i nanosim albo funkcje microsim+karta sd. Jeśli chcesz pobawić się dualsimem to w tym momencie 16gb pamięci nie jest wystarczającą ilością. Jeśli się mylę to mnie poprawcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lukos124 napisał:

Jedyne czym różni się 3S od 3S Prime to pamięc, ten peirwszy ma 2gb pamięci RAM oraz 16gb pamięci ROM natomiast drugi 3gb RAM i 32gb ROM. Sam dosłownie dzisiaj zamówiłem ten telefonik w wersji Prime. Dlaczego akurat Prime? Moim zdaniem aktualnie nie ma już sensu pakować się w 2gb ram, androidy wychodzą coraz to nowsze, każdy następny potrzebuje coraz więcej ramu, aplikacje też zjadają go coraz więcej. Z tego co mi się zdaje to w telefonie możesz mieć albo funkcje dual sim z kartą microsim i nanosim albo funkcje microsim+karta sd. Jeśli chcesz pobawić się dualsimem to w tym momencie 16gb pamięci nie jest wystarczającą ilością. Jeśli się mylę to mnie poprawcie. 

Gdzie zamówiłeś swój telefon ?? Planuję kupić ten sam model :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, dyszlu napisał:

Gdzie zamówiłeś swój telefon ?? Planuję kupić ten sam model :)

U Goldwaya :) Link 610zł za wersje białą. Jedyne z czym musisz się liczyć to, że nie ma serwisu w Polsce, jeśli coś się zepsuje lub telefon będzie miał wade fabryczną to musisz go wysyłać do chin co trwa około 2 miesiące. Z drugiej strony płacisz tylko 610zł, jeśli boisz się tego serwisu w chinach to możesz kupić z IBuyGou za około 750zł i być ubezpieczonym ponieważ oni mają serwis w Polsce :) 

Edytowane przez lukos124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, lukos124 napisał:

U Goldwaya :) Link 610zł za wersje białą. Jedyne z czym musisz się liczyć to, że nie ma serwisu w Polsce, jeśli coś się zepsuje lub telefon będzie miał wade fabryczną to musisz go wysyłać do chin co trwa około 2 miesiące. Z drugiej strony płacisz tylko 610zł, jeśli boisz się tego serwisu w chinach to możesz kupić z IBuyGou za około 750zł i być ubezpieczonym ponieważ oni mają serwis w Polsce :) 

Dzięki za odpowiedź :) zdecydowałem się na ibuygou :) już kilka osób wypytałem na forum i pójdę w tą stronę :) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2016 o 16:26, cincin27 napisał:

Zawsze można przerobić kartę nanosim tak, aby zmieściła się razem z kartą pamięci (chociażby @bergmen tak robił).

Czyli z R3S można korzystać na dwóch kartach sim i z kartą micro sd? Cóż to za genialny trick? Poproszę o jakiś link lub wskazówkę, gdzie to znajdę na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...