Skocz do zawartości

Telefon sam chodzi po ekranie głównym, i wchodzi we wszystkie aplikacje.


Yobbien

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, :(:) 

Mój problem wydaje się być dosyć nietypowy, mianowicie,

Zakupiłem mojego Redmi Note 3 Pro w kwietniu tego roku, wszystko działało świetnie, jednakże jakieś dwa tygodnie temu, telefon zaczął działać....sam. Na początku nie było to dosyć trapiące, ponieważ zdarzało się to jakoś raz dziennie przez 2/3 min, ale teraz telefon jest nie możliwy do jakiegokolwiek użytku, Sam wchodzi mi do wszystkich aplikacji, i lata po ekranie głównym jak szalony. Nawet piosenki w Spotify nie mogę przełączyć, telefonowanie do kogokolwiek też jest niemożliwe, ponieważ po pierwsze nie da się wejść w nic. Telefon włącza co chce, i robi co chce.

Na początku myślałem, że to ''typowy'' wirus śmieszek z ''brzydkich stron'' jednakże wydaje mi się, iż problem leży po stronie telefonu, ponieważ przywracanie telefonu do ustawień fabrycznych nie pomogło. ( tak, wiem, Janusz ze mnie, ale w moich poprzednich urządzeniach przywracanie był to lek na wszystko :/ )

Bardzo proszę o pomoc, za wszelkie  porady będę bardzo wdzięczny. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiam tutaj co znalazłem, jak już wspomniałem, jestem telefonowym laikiem. 

14055558_1835451306677137_1567504159_n.png

9 minut temu, wtbn napisał:

Zakładam że masz jakiś inny soft niż xiaomi.eu. Wgraj więc xiaomi.eu...

Soft wgrywał mi bezpośrednio sprzedawca. Miał w swojej ofercie wgrywanie Polskiego Softu, więc skorzystałem. 

To ten sprzedawca  ---> http://allegro.pl/show_user.php?uid=41571776

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, wtbn napisał:

Na stronie głównej  miuipolska (w faq) są poradniki jak wgrywać romy na różne telefony. Jeśli tego nie ogarniasz to daj komuś kto Ci wgra xiaomi.eu, problem raczej się rozwiąże.

Dzięki, na pewno jutro się tym zajmę. Jakoś dam radę. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Yobbien napisał:

 

14138310_1835730309982570_1518599103_n.png

Wygląda na to że rom masz normalny (ostatni global dev 6.8.18) tylko pewności nie mam bo udało ci się dwukrotnie wrzucić tak małe zdjęcie że niewiele na nim widać. Zmiana na 6,8.18 eu chyba nie pomoże. Raczej problem sprzętowy, być może uszkodzony dotyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, FromWP napisał:

Wygląda na to że rom masz normalny (ostatni global dev 6.8.18) tylko pewności nie mam bo udało ci się dwukrotnie wrzucić tak małe zdjęcie że niewiele na nim widać. Zmiana na 6,8.18 eu chyba nie pomoże. Raczej problem sprzętowy, być może uszkodzony dotyk.

Ale to trochę dziwne, bo gościu który wgrywał mi ten ROM musiał odblokowac bootloader aby go wgrać, a ja mam go zablokowanego. Nawet na pulpicie mam forum MIUI Polska, ale czy to o czymś świadczy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...