Sign in to follow this  
defqon1

wymiana wyświetlacza mi4 lte 2 GB wybór

Recommended Posts

Oba będą podobne. Znając januszy biznesu z aledrogo nie przyjmą zwrotu ,ani tym bardziej reklamacji ,jeśli coś Ci nie będzie pasowało. Bierz z ali , tam masz pełną możliwość zwrotu jeśli coś nie zabangla .

Podpinając się do tematu, czy ekran z WCMDA serio różni się od ekranu LTE?

Na dragon-tt można kupić albo z ramką albo bez dla WCMDA jednak dla wersji LTE niestety jest tylko opcja ramką za 70$...

Więc pytanie czy serio nie pasuje ekran z WCMDA do LTE? Po co mam przepłacać za ramkę którą mam jakby się okazało, że pasuje. Wątpię żeby dwie wersje telefonów różniące się modemami aż tyle się różniły w kwestii wyświetlacza?

Edited by B_Pal

W wersji z ramką różnią się jednym kołkiem pod płytę główną. Ale kołek można uciąć i pasuje płyta LTE. Natomiast do klejenia LCD pasuje bo wtyczki są te same.

Z Mi5 Pro

Cześć, ja zamówiłem ekran z ramką z dragon - Tt i wszystko pasuje. Problem tylko z elektroniką na dole. Nie mogłem znaleźć filmu z demontazem. Ale odkrecilem dwie śrubki,  podwazylem od strony  USB i wyciągnąłem. Sądzę, że wymiana jest wtedy łatwiejsza, bo nie trzeba bawić się z opalarka. 

Pozdrawiam

1 godzinę temu, Rabik napisał:

Cześć, ja zamówiłem ekran z ramką z dragon - Tt i wszystko pasuje. Problem tylko z elektroniką na dole. Nie mogłem znaleźć filmu z demontazem. Ale odkrecilem dwie śrubki,  podwazylem od strony  USB i wyciągnąłem. Sądzę, że wymiana jest wtedy łatwiejsza, bo nie trzeba bawić się z opalarka. 

Pozdrawiam

Robiłem to już 3 razy z swoim. Opalarka zupełnie nie jest potrzebna (to tak dla przyszłych majsterkowiczów).

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this