Skocz do zawartości

wymiana wyświetlacza mi4 lte 2 GB wybór


defqon1

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinając się do tematu, czy ekran z WCMDA serio różni się od ekranu LTE?

Na dragon-tt można kupić albo z ramką albo bez dla WCMDA jednak dla wersji LTE niestety jest tylko opcja ramką za 70$...

Więc pytanie czy serio nie pasuje ekran z WCMDA do LTE? Po co mam przepłacać za ramkę którą mam jakby się okazało, że pasuje. Wątpię żeby dwie wersje telefonów różniące się modemami aż tyle się różniły w kwestii wyświetlacza?

 

 

Edytowane przez B_Pal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ja zamówiłem ekran z ramką z dragon - Tt i wszystko pasuje. Problem tylko z elektroniką na dole. Nie mogłem znaleźć filmu z demontazem. Ale odkrecilem dwie śrubki,  podwazylem od strony  USB i wyciągnąłem. Sądzę, że wymiana jest wtedy łatwiejsza, bo nie trzeba bawić się z opalarka. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rabik napisał:

Cześć, ja zamówiłem ekran z ramką z dragon - Tt i wszystko pasuje. Problem tylko z elektroniką na dole. Nie mogłem znaleźć filmu z demontazem. Ale odkrecilem dwie śrubki,  podwazylem od strony  USB i wyciągnąłem. Sądzę, że wymiana jest wtedy łatwiejsza, bo nie trzeba bawić się z opalarka. 

Pozdrawiam

Robiłem to już 3 razy z swoim. Opalarka zupełnie nie jest potrzebna (to tak dla przyszłych majsterkowiczów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...