Skocz do zawartości

Xiaomi.eu stable 8.0.1.0/4.0 - dyskusja


zunio84

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki @BartyS widocznie po angielsku nie potrafię czytać ale to co napisałeś po polsku zrozumiałem. 

Masz rację jest wersja stabilna chińska dla MI4C ale na razie leci OTA, jak się nie mylę to już od tygodnia dostają. Na oficjalnym forum jest info że MIUI 8.0.4.0.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z forum MIUI screeny, można zainstalować stabilna 7.5.4.0 i sprawdzać update ale jakoś regionami to OTA leci więc nie polecam bo można się nie doczekać ;-) Z tego co znalazłem to "indianie" z Indii dostali te wersję 😎

Wysłane z mojego Mi-4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie dziś po naładowaniu rano i odłączniu od ładowarki 12h  SOT 2h23m

coś chyba nie tak z 8.0.1.0 - wracam do v7

Screenshot_2016-08-31-18-01-52-741_com.miui.securitycenter.png

Dobrze wiedzieć , którą wersję mam zainstalować bo słyszałem że z 7.5.4.0 też jest coś nie tak ? Może 7.5.2.0 ?

Wysłane z mojego Mi-4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się pozbyłem i jestem na 6.8.25 ale bateria w mi4c to jakaś lipa w Galaxy S5 była mniejsza, a lepiej sobie radziła z ciągłą synchronizacją i transferem danych, a tu przy wyłączonym telefonie jest ok ale jak tylko włączę to procenty nie o jeden skaczą, a o dwa i to obojętnie na jakim romie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już mam wyłączoną synchronizację i dane i nie ma żadnych programów typu face itp to bateria działa miodzio no ale nie do tego mi smartphone jest potrzebny.

Nie zwracam uwagi na procenty baterii jak mruga na czerwono dioda to ładuje. Zainstalowałem 8.0.4.0 , starają się chłopaki ciekawe co teraz poprawili. 😎

912784c2f4dd92d51682468e9e47c1e2.jpg

Uprzedzając pytanie tak już jest stabilny chiński rom 8.0.4.0

1e56673cea65868e398fdffdbef43ee9.jpg

Wysłane z mojego Mi-4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chlipo, a co źle Ci działa? Jak nie ma problemów to siedź na tej wersji. Tylko czy to xiaomi.eu czy jakieś inne chińskie ustrojstwo?

@slimozis i jak wrażenia z 8.0.4.0? Coś poprawili, dodali?

Nie widzę żadnych problemów , działa płynnie bateria nie wybuchła 😋

Wysłane z mojego Mi-4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2016 o 22:52, slimozis napisał:

 

 

Nie zwracam uwagi na procenty baterii jak mruga na czerwono dioda to ładuje. Zainstalowałem 8.0.4.0 , starają się chłopaki ciekawe co teraz poprawili.

 

912784c2f4dd92d51682468e9e47c1e2.jpg

 

Uprzedzając pytanie tak już jest stabilny chiński rom 8.0.4.0

1e56673cea65868e398fdffdbef43ee9.jpg

Wysłane z mojego Mi-4c

Zablokowało Ci bootloadera?

Mam nadzieje ze xiaomi.eu zupdatuje wersje stabilną z MIUIPolska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zablokowało Ci bootloadera?

Mam nadzieje ze xiaomi.eu zupdatuje wersje stabilną z MIUIPolska.

Więcej czytaj to co jest na forum, tylko oficjalny blokuje BL !!! Tu jest wątek o wersji nieoficjalnej Xiaomi.eu

Wysłane z mojego Mi-4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie mam wrażenie że na tym 8.0.4.0 mniej się grzeje tylna klapka, oczywiście w trakcie podobnego użytkowania, niż na v7 którą miałem jako pierwszą. Bateria też jakby wolniej traciła procenty.

Wysłane z mojego Mi-4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@slimozis toż nie patrzysz na baterię . Może się skuszę na ten stable.

Nie mierze czasu ale zauważyłem że rzadziej pod ładowarkę podłączam a mam dwie karty SIM i zawsze włączone dane pakietowe i Wi-Fi.

Wysłane z mojego Mi-4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, slimozis napisał:

Nie mierze czasu ale zauważyłem że rzadziej pod ładowarkę podłączam a mam dwie karty SIM i zawsze włączone dane pakietowe i Wi-Fi.

Wysłane z mojego Mi-4c

też nie zwracam uwagi na SOT, jednak patrząc na zużycie telefonu identycznie jak w przypadku 7.5 stable, widzę szybszy spadek baterii.

2 godziny temu, slimozis napisał:

 

Na oficjalnej stronie w końcu się pokazał chiński stabilny rom 8.0.4.0. Przypominam że blokuje BL.

 

widzę że identyczna wersja jaka wcześnie się pokazała na xiaomi.eu - dobrze bo nie będę musiał znów zmieniać

Edytowane przez Rafal_eSk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Rafal_eSk napisał:

widzę że identyczna wersja jaka wcześnie się pokazała na xiaomi.eu - dobrze bo nie będę musiał znów zmieniać

Zgadza się ten link co był udostępniony ponad tydzień temu na chińskim forum miui do 8.0.4.0 z jakiegoś wycieku pokrywa się z tym co jest teraz oficjalnie w download MI4C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy xiaomi.eu nie może być wydawane tydzień później po oficjalnym udostępnieniu chińskiej wersji, a nie z wycieków.

Jakie to ma znaczenie ? Źródło jest oficjalne ten sam rom, ten sam plik. To że na stronie pojawił się z poślizgiem może znaczyć że najpierw udostępnili wybranym osobą do testów i pewnie od nich był ten link wcześniej. A jeszcze z innej beczki Ty masz 6.9.1 i jak on się sprawuje ? Można instalować do codziennego użytku ?

Wysłane z mojego Mi-4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...