Skocz do zawartości

Problem z bootloaderem, kartą sim. Redmi 3 Pro


krzysztofszczy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zakupiłem telefon na stronie xiaomi.com.pl (http://xiaomi.com.pl/produkt/telefon-xiaomi-redmi-3-332gb-lte/) i zaraz po otrzymaniu telefonu napotkałem sie z problemami. Pierwszym z nich jest problem z kartą sim. Telefon ją wyszukuje, prosi o pin, ale po wklepaniu nie wyszukuje sieci - nie ma zasięgu. Kartę mam "3 częściową", którą można dostosować do każdego gniazda, sprawdzałem ją i w slocie 1 (micro sim) i drugim (nano sim), i w obu sytuacjach to samo. Drugi problem napotkałem przy próbie odblokowania bootloadera. Otóż dystrybutor instaluje oprogramowanie z językiem polskim, niestety nie aktualne dlatego chciałem odblokować urządzenie (formularz wypełniony, zgoda od Xiaomi otrzymana) jednak napotkałem się z błędem. Według programu konto na telefonie różni się od tego na stronie. Próbowałem zarówno z wersją angielską jak i chińską. Wgranie aktualnego oprogramowania za pomocą innych metod też zakończyło się fiaskiem. Dodam, że przy odpalania telefonu w trybie fast boot występuje ikonka królika majstrującego przy andku co jakoby świadczyło o odblokowanym już bootloaderze natomiast w trybie recovery występuje ikonka zablokowanego bootloadera. Mam nadzieję, że składnie to wytłumaczyłem i proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...