Skocz do zawartości

xiaomi.eu MIUI 8 stable na Mi5 - dyskusja


RSL

Rekomendowane odpowiedzi

@szymm2 8.9.1..? Srsly? Co to jest i gdzie to widziałeś?

A tu https://www.androidfilehost.com/?fid=673368273298923113


Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

@szymm2 8.9.1..? Srsly? Co to jest i gdzie to widziałeś?

A tu https://www.androidfilehost.com/?fid=673368273298923113


Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wiele problemów z nowym romem na Android 7.0. Wiele z nich ustapilo po użyciu nowego twrp jednak cześć meczacych błędów została więc wróciłem na stable. Na rozwojowej na andku 7 nagrania nie wyglądały poprawnie i było parę innych błędów. Nie mam już ochoty bawić się z rozwojowymi

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was na Androidzie 7.0 też tak beznadziejnie trzyma bateria zarówno na 8.1.7.0 jak i na 8.1.9.0?? To chyba dotychczas najgorsze romy pod tym względem. Wystarczy że włączę internet i bateria leci w oczach :/

Oczywiście nie piszę tego 2h po aktualizacji. Dałem baterii szansę skalibrować się po aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy komus udało sie naprawić GPS? Mi dzisiaj wysiadł na V8.1.7.0. wiec zasysam V8.1.9.0. jak nie bedzie banglać to wracam do 8.1.3.0...

Na czym polega problem z GPS? mam 8.1.9 I nie odczuwam nieprawidłowości

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@morton Jeden z niewielu.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka



Wciąż nie wiem na czym polega ten problem. Nie łączy wam się? Ja u siebie zauważyłem że zawsze gdy przechodze czy z global na Eu czy z Dev na stable i na odwrót to dopiero po pełnym wipe wszystko działa pięknie . Niby mówią że to bez znaczenia a bez wipe jak zrobię przejście na inną wersję to zwykle mam jazdy z tym. Po przejściu na Dev na Nougacie bez wipe nie działał mi internet poprawnie, wysypywaly się aplikacje i inne cuda się działy.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy u was ma 8.1.9 też jest problem  z zarządzaniem ranem? U mnie to jest tragedia. Ciągle wyłącza aplikacje. Messenger ledwo chodzi. Jeśli chce wrócić do 8.1.3 muszę zrobić wipe? 

Nie odczuwam takich problemów ale jak uruchomiłem Facebook, messenger, feedly, squid I parę innych to był spadek wydajności.


Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, skiniu napisał:

Panowie czy u was ma 8.1.9 też jest problem  z zarządzaniem ranem? U mnie to jest tragedia. Ciągle wyłącza aplikacje. Messenger ledwo chodzi. Jeśli chce wrócić do 8.1.3 muszę zrobić wipe? 

No co Ty? Św. Magiczne STABLE? :):):) Weź się przesiądź na dev, jak normalni ludzie i nic takiego się nie dzieje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty? Św. Magiczne STABLE? Weź się przesiądź na dev, jak normalni ludzie i nic takiego się nie dzieje :-)

Ja się zawiodłem na dev trochę. Wolę stable. Tylko zauważyłem że system lepiej działa jak się zrobi full wipe przed instalacją innego Romka

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Właśnie pojawiło się xiaomi.eu MIUI 8.2 stable do pobrania. Ktoś juz testuje?

Xiaomi.eu stable Nie zawiera poprawek i dodatków MIUIPolska dobrze rozumiem? Czytałem dużo na forum ale nie mam pewności co do tego. Czy jest jakaś wersja miuiPolska stabilna?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dobrze.
xiaomi.eu i MIUI Polska to w tej chwili to samo.

Całkiem to samo? Czytałem na tym forum że MiuiPolska nie ma innych języków niż Polski i ma jakieś dostosowania pod Polskę. Czy wersja .Eu też to ma??


Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, devil767 napisał:

Witam. Panowie, po aktualizacji do najnowszej wersji MIUI 8.2, TWRP wywala coś takiego jak na obrazku.. Ktoś wie o co chodzi? System wstaje i działa prawie normalnie..

twrp.jpg

Nic się nie martw, znany "błąd" przy wrzucaniu bety Xiaomi.eu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Całkiem to samo? Czytałem na tym forum że MiuiPolska nie ma innych języków niż Polski i ma jakieś dostosowania pod Polskę. Czy wersja .Eu też to ma??


Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka


A może wybierz się na stronę miuipolska i tam masz link O systemie MIUIPolska. To wyjaśni wszystkie wątpliwości.

Wysłane z mojego MI 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A może wybierz się na stronę miuipolska i tam masz link O systemie MIUIPolska. To wyjaśni wszystkie wątpliwości.

Wysłane z mojego MI 5


Czytałem. Jednak dla mnie te informacje są niejednoznaczne. Wiedziałem że prędzej czy później się tu pojawisz ale i tak się nic więcej nie dowiem. Informacje tam są ogólnikowe a czytałem to kilka razy w ciągu ostatnich miesięcy

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...