Skocz do zawartości

xiaomi.eu MIUI 8 stable na Mi5 - dyskusja


RSL

Rekomendowane odpowiedzi

@MysticHussar Generalnie ze stabilnością nie uświadczyłem problemów na żadnej z wersji. Wcześniej jechałem na tygodniowych, teraz jestem na stabilnych.

Z 8.0.12 wróciłem do 8.0.10 właśnie ze względu na większe zużycie baterii.

Po przesiadce na 8 robiłeś wipy?

Tak czy inaczej, na wersji 7 bateria dużo lepiej trzyma.

Edytowane przez art12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MysticHussar ja miałem wersję 8.0.3.0, a potem przesiadłem się na 8.0.10.0 i dla mnie praktycznie bez różnicy. Ani na jednym, ani na drugim romie nie uświadczyłem żadnego z opisanych przez Ciebie problemów. Bateria trzyma z moim mało intensywnym użytkowaniem 2 dni spokojnie. Gdzie kupowałeś Mi5 i jaką masz wersję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja próbowałem wgrać 8.0.5.0 i 8.0.8.0 i TWRP poinformował mnie że nie mam systemu zainstalowanego, mimo tego zrobiłem reboot, po odpaleniu systemu miałem ciągle błąd z launcherem, musiałem wgrać z powrotem backup deva. W TWRP wybrałem wipe cache, dalvik, system ale system nie był na czysto, wszystkie dane były ze starego systemu. Może dlatego wyskakiwał ten błąd. Wy jak wgrywacie na nowo system co czyścicie?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Panowie, chciałem tylko rozwiać kilka nurtujących mnie kwestii, zadając kilka banalnych pytań..

Miesiąc temu zakupiłem MI5 w sklepie banggood.com. Wersja oprogramowania która była zainstalowana to 7.6.11.0 by Xiaomi.eu (tak jak na załączonym obrazku)..

Moje pytanie brzmi: czy jeśli jest to oprogramowanie z Xiaomi.eu to oznacza że bootloader został już odblokowany?

Po drugie: czy jest jakaś opcja, żeby aktualizację do wersji MiUi8 dokonać poprzez program Aktualizator bez bawienia się w podłączanie do PC?

Jeśli pytania są tendencyjne, to z góry przepraszam i proszę o wyrozumiałość:)

Screenshot_2016-11-13-16-43-23_com.android.settings.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam go od wczoraj, w sumie jak na razie ok, tylko już znalazłem jeden błąd, który też był na dev 6.11.10, tzn. po kilku godzinach deep sleep nie dzwoni budzik, dobrze że miałem ustawiony w zegarku bo by mnie dziś nie obudził do pracy. Przez noc 5 %baterii ubyło.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.
Panowie, chciałem tylko rozwiać kilka nurtujących mnie kwestii, zadając kilka banalnych pytań..
Miesiąc temu zakupiłem MI5 w sklepie banggood.com. Wersja oprogramowania która była zainstalowana to 7.6.11.0 by Xiaomi.eu (tak jak na załączonym obrazku)..
Moje pytanie brzmi: czy jeśli jest to oprogramowanie z Xiaomi.eu to oznacza że bootloader został już odblokowany?
Po drugie: czy jest jakaś opcja, żeby aktualizację do wersji MiUi8 dokonać poprzez program Aktualizator bez bawienia się w podłączanie do PC?
Jeśli pytania są tendencyjne, to z góry przepraszam i proszę o wyrozumiałość:)
Screenshot_2016-11-13-16-43-23_com.android.settings.png

Odblokowany telefon powinien mieć takie coś w opcjach developerkisch mi po miesiącu od zakupu wreszcie udało się telefon odblokować MiUnlockiem... 80309d1bdb4e0183f41c033629a6371c.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...