Skocz do zawartości

Słuchawki Hybrid Dual Drivers - prośba o opinie


kamil9

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam możliwość kupna słuchawek Xiaomi Hybrid Dual Drivers za około $10 w GearBest.

Obejrzałem recenzje zagranicznych YouTuberów i jedną polską. 

Czy ktoś miał przyjemność obcować z tymi słuchawkami? Lepiej zakupić Dual Drivery czy Pistony 3? Czym jest spowodowana taka mała ilość polskich recencji następcy Pistonów 3? Czy nadadzą się one do słuchania Heavy Metalu i Rocka? 

Z góry chciałbym podziękować za odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, kamil9 napisał:

 Czy nadadzą się one do słuchania Heavy Metalu i Rocka? 

Zdecydowanie TAK, posiadam obie pary słuchawek, wizualnie bardziej podobają mi się Pistony, jeżeli chodzi o dźwięk także Pistony, dlatego że w Hybrydowych jak dla mnie jest za dużo basu, ale nie zrozum mnie źle to nadal są za.....ste słuchawki a do twojej kategorii muzycznej to idealne. Słucham na przemian ale częściej wybieram Pistony. Polecam Ci zdecydowanie jeszcze w takiej cenie jaką podałeś

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wykonanie i jakość dźwięku bardzo dobre. Mikrofon w słuchawce bardzo czysto zbiera, wszyscy moi rozmówcy chwalą jakość dźwięku. Czasem sterowanie przyciskami (na dowolnym odtwarzaczu) działa...kiedy chce i jak chce, mimo kalibracji przycisków.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gw82 napisał:

Wykonanie i jakość dźwięku bardzo dobre. Mikrofon w słuchawce bardzo czysto zbiera, wszyscy moi rozmówcy chwalą jakość dźwięku. Czasem sterowanie przyciskami (na dowolnym odtwarzaczu) działa...kiedy chce i jak chce, mimo kalibracji przycisków.

Dnia Tuesday, August 23, 2016 o 10:32, wojtekmarchewka napisał:

Zdecydowanie TAK, posiadam obie pary słuchawek, wizualnie bardziej podobają mi się Pistony, jeżeli chodzi o dźwięk także Pistony, dlatego że w Hybrydowych jak dla mnie jest za dużo basu, ale nie zrozum mnie źle to nadal są za.....ste słuchawki a do twojej kategorii muzycznej to idealne. Słucham na przemian ale częściej wybieram Pistony. Polecam Ci zdecydowanie jeszcze w takiej cenie jaką podałeś

Dzięki, słuchawki we wtorek do mnie doszły i w porównaniu z moimi starymi Szajsungami bomba! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...