Skocz do zawartości

Dyskusja - inne ROM'y


Mathias

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy czego potrzebujesz z MIUI, jeśli używasz klawisza home dotykowo - nie znajdziesz tego w innych ROMach. Kilku innych funkcji też nie, jak opcje aparatu manualne z poglądem ostrości, włączanie/wyłączanie o określonej godzinie (działające), porządna kontrola uprawnień, etc.

Samo MIUI jest zamulające ale na tym procesorze prawie tego nie widać. Zostań przy MIUI, jeśli chcesz mieć wszystkie dodatki z tego systemu albo zmień, jeśli nie są Ci do niczego potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, sp4ubw napisał:

Zależy czego potrzebujesz z MIUI, jeśli używasz klawisza home dotykowo - nie znajdziesz tego w innych ROMach. Kilku innych funkcji też nie, jak opcje aparatu manualne z poglądem ostrości, włączanie/wyłączanie o określonej godzinie (działające), porządna kontrola uprawnień, etc.

Samo MIUI jest zamulające ale na tym procesorze prawie tego nie widać. Zostań przy MIUI, jeśli chcesz mieć wszystkie dodatki z tego systemu albo zmień, jeśli nie są Ci do niczego potrzebne.

MIUI zamulające? Skoro na X10 nie muli, to ja nie wiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesiadłem się wczoraj pierwszy raz odkąd mam MI5 na coś innego niż MIUI ponieważ kilka aplikacji, z których korzystam źle działały i teraz... wszystko jest idealnie, bateria trzyma mega długo, jestem w szoku, z niczym nie mam problemów. 

Korzystam z tego buildu, CM13:
http://forum.xda-developers.com/mi-5/development/unofficial-private-cyanogenmod-13-builds-t3426349

Polecam, warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2016 o 11:49, nafing napisał:

Przesiadłem się wczoraj pierwszy raz odkąd mam MI5 na coś innego niż MIUI ponieważ kilka aplikacji, z których korzystam źle działały i teraz... wszystko jest idealnie, bateria trzyma mega długo, jestem w szoku, z niczym nie mam problemów. 

Korzystam z tego buildu, CM13:

http://forum.xda-developers.com/mi-5/development/unofficial-private-cyanogenmod-13-builds-t3426349

Polecam, warto.

Sprawdzałeś może PAC-ROM? Ja właśnie pobieram, ciekawe jak się sprawuje.

Edit: jak na razie śmiga świetnie, zobaczymy jaki SoT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem, że zostanę na tym CM aż wyjdzie update MIUI dla MI5 bo ostatnio jest trochę pomijany. 

Podtrzymuję - rom sprawuje się super, nie mam problemów z dropboxem, snapchatem, endomondo czy messengerem w przeciwieństwie do MIUI.

Aczkolwiek MIUI ma i tak ten jeden ogromny plus - wygląd, który wynagradza nawet problemy z aplikacjami lub ich ograniczoną funkcjonalnością :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, nafing napisał:

Postanowiłem, że zostanę na tym CM aż wyjdzie update MIUI dla MI5 bo ostatnio jest trochę pomijany. 

Podtrzymuję - rom sprawuje się super, nie mam problemów z dropboxem, snapchatem, endomondo czy messengerem w przeciwieństwie do MIUI.

Aczkolwiek MIUI ma i tak ten jeden ogromny plus - wygląd, który wynagradza nawet problemy z aplikacjami lub ich ograniczoną funkcjonalnością :P 

Na PAC-ROM'ie też wszystko śmiga idealnie, poza tym.. trochę brakowało mi tego "stockowego" Androida, wcześniej miałem Huawei'a z EMUI, teraz MIUI :D Jak mi się znudzi to wrzucę backup z MIUI i z głowy, ale na razie posiedzę na tym :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.09.2016 o 11:01, nafing napisał:

Oj ten przycisk to straszna męka dla mnie, paradoksalnie jeden z głównych powodów mojego powrotu do MIUI :P 

Ja jeszcze się trzymam, nie przeszkadza mi to aż tak :D Podoba mi się jednak zaangażowanie usera, który wydaje PAC-ROM na Mi5. Całkiem szybko fixuje błędy (np. po tym jak zgłosiłem problem z dźwiękiem, nie wiem czy potrwało to 24 godziny) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2016 o 10:32, nafing napisał:

Postanowiłem, że zostanę na tym CM aż wyjdzie update MIUI dla MI5 bo ostatnio jest trochę pomijany. 

Podtrzymuję - rom sprawuje się super, nie mam problemów z dropboxem, snapchatem, endomondo czy messengerem w przeciwieństwie do MIUI.

Aczkolwiek MIUI ma i tak ten jeden ogromny plus - wygląd, który wynagradza nawet problemy z aplikacjami lub ich ograniczoną funkcjonalnością :P 

ale przecież mess, endo i snap działają na MIUI :o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.09.2016 o 22:14, Nezumi napisał:

ale przecież mess, endo i snap działają na MIUI :o.

Ja np. przy najnowszej wersji Tapatalka co chwilę miałem FC aplikacji, musiałem użyć starszej wersji. Robiłem wszelkiego rodzaju wipe etc. ale nic to nie pomagało, na PAC-ROM'ie wszystko śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Mathias napisał:

Ja np. przy najnowszej wersji Tapatalka co chwilę miałem FC aplikacji, musiałem użyć starszej wersji. Robiłem wszelkiego rodzaju wipe etc. ale nic to nie pomagało, na PAC-ROM'ie wszystko śmiga.

Ja na Inboxie miałem crashe na Mi4, a kuzynka na 2 Mi4 nie, winne miui, apka, telefon? Ciężko stwierdzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...