Sign in to follow this  
MaciMac

Przejście z china dev na starszą wersje stable

Recommended Posts

Witam. 

Kupilem nowego RN3 Pro z odblokowanym bootloaderem i wgranym jakimś syfiastym miui (twrp musiałem wgrać sam bo nie było). Chciałem wgrać miuipolska i uwalilem telefon. Przez miflash wgralem najnowszy china dev. Jak juz telefon zaczal działać to sprawdziłem status bootloadera i teraz pokazuje ze zablokowany. Chce wgrac wersje stable ale nie wyzsza niz 7.2 (podobno od wersji 7.3 xiaomi zablokowali tryb EDL a przez niego udało mi się uratować telefon i tym razem już chce się na maxa zabezpieczyć gdyby znowu poszło coś nie tak). 

I teraz pytania:

- czy jest gdzieś lista z linkami do starszych wersji global stable czy trzeba szukać konkretnej wersji romu i pobierać z niepewnych źródeł? 

 

- czy jeśli zablokowalo mi bootloader to mogę go teraz jakoś łatwo odblokować czy muszę założyć konto xiaomi spełnić te wszystkie warunki i wystąpić z prośbą o odblokowanie? 

 

- czy mogę bezproblemowo na najnowszy china dev (miui8) wgrać starszą wersje stable (miui7) czy znowu uwali mi się przez to telefon?  

 

Jak czytam tematy i poradniki to zawsze w nich jest napisane o przejściu z china dev na najnowszy global dev lub najnowszy global stable (tego nie chce) a nic o powrocie do starszej wersji i boję sie kolejnego bricka lub bootlopa. 

 

Pozdrawiam

 

 

edit:   Prosze moderatora o przeniesienie mojego tematu do działu z Xiaomi Redmi Note 3 Pro 

Edited by MaciMac
Nie ten dział

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this