Sign in to follow this  
MaciMac

Przejście z china dev na starszą wersje stable

Recommended Posts

Witam. 

Kupilem nowego RN3 Pro z odblokowanym bootloaderem i wgranym jakimś syfiastym miui (twrp musiałem wgrać sam bo nie było). Chciałem wgrać miuipolska i uwalilem telefon. Przez miflash wgralem najnowszy china dev. Jak juz telefon zaczal działać to sprawdziłem status bootloadera i teraz pokazuje ze zablokowany. Chce wgrac wersje stable ale nie wyzsza niz 7.2 (podobno od wersji 7.3 xiaomi zablokowali tryb EDL a przez niego udało mi się uratować telefon i tym razem już chce się na maxa zabezpieczyć gdyby znowu poszło coś nie tak). 

I teraz pytania:

- czy jest gdzieś lista z linkami do starszych wersji global stable czy trzeba szukać konkretnej wersji romu i pobierać z niepewnych źródeł? 

- czy jeśli zablokowalo mi bootloader to mogę go teraz jakoś łatwo odblokować czy muszę założyć konto xiaomi spełnić te wszystkie warunki i wystąpić z prośbą o odblokowanie? 

- czy mogę bezproblemowo na najnowszy china dev (miui8) wgrać starszą wersje stable (miui7) czy znowu uwali mi się przez to telefon?  

Jak czytam tematy i poradniki to zawsze w nich jest napisane o przejściu z china dev na najnowszy global dev lub najnowszy global stable (tego nie chce) a nic o powrocie do starszej wersji i boję sie kolejnego bricka lub bootlopa. 

Pozdrawiam

edit:   Prosze moderatora o przeniesienie mojego tematu do działu z Xiaomi Redmi Note 3 Pro 

Edited by MaciMac
Nie ten dział

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this