Skocz do zawartości

Problem: aplikacja muzyki a google now


Elwi28

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Od niedawna jestem szczęśliwą posiadaczką Xiaomi Redmi Note 3 pro, wersja android 5.1.1, wersja MIUI Global 7.5 (bez żadnych moich ingerencji, nie znam się). Telefon praktycznie nie sprawia żadnych problemów, poza jednym: odtwarzacz muzyki. Po włączeniu muzyki na słuchawkach (korzystam z aplikacji systemowej) utwór chwile gra, po czym cichnie i w tym momencie odpala się aplikacja google now (wyświetla się panel wybierania głosowego "mów teraz") - nawet jeśli telefon jest offline. Jest to bardzo uciążliwe, a nie mam pojęcia jak to wyłączyć. Nie sprawdzałam, czy bez słuchawek problem się będzie powtarzał, jednak najczęściej słucham muzyki na słuchawkach. Ostatnio też podczas słuchania muzyki zgasł ekran, telefon przestał reagować na przyciski. W desperacji kliknęłam kombinację na hard reset, pojawiło się okno z obrazkiem naprawianego androida i napisem FASTBOOT (zdjecie poglądowe poniżej, nie jest to moja fota tylko z neta, ale u mnie było to samo). Nic jednak nie dało się zrobić. Po chwili spróbowałam standardowo uruchomić telefon i zadziałał, działa do teraz (2 dni później). Boję się odpalać muzykę, gdyż przeżyłam chwile paniki, gdy nowy telefon nagle padł. Czy można coś z tym zrobić? Nie znam się na grzebaniu w systemie, więc poproszę o wyjaśnienie "jak krowie na rowie".

maxresdefault.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...