Skocz do zawartości

Redmi 3 Pro gdzie kupić, gdzie wy kupowaliście swoje xiaomi ?


dyszlu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kilka dni temu zamówiłem Redmi 3s 3/32 mojemu koledze na GearBest za 139$.
To już nie pierwszy telefon, jaki tam zamówiłem i wszystkie były bardzo dobrze zapakowane i wysłane dość szybko.
Ja sklep polecam!

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, pchelasso napisał:

Cześć, żeby nie zakładać nowego tematu spytam tutaj.

Czy coś z tą ofertą jest nie tak, gdzie tkwi kruczek? Wygląda na bardzo dobrą cenę...

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-3-pro-3-32gb-2-gratisy-od-firmy-gw-i6394179770.html

edit: Doczytując się w opisie sprzedawcy, znalazłem informację, że leci paczka z zagranicy i może być doliczony VAT.

Także nie polecam, post można usunąć, można zostawić ku przestrodze.

pozdrawiam serdecznie. 

 

Niska cena ( dostępne z Polski to ok 950 zł) . Lokalizacja: Sprzedaż Internetowa, nie trzeba się zagłębiać żeby wiedzieć że przesyłka idzie z Chin a co za tym idzie, że może choć nie musi być doliczony Vat. I tu nie ma co ostrzegać ponieważ ten sklep jest znany z Importu i z niczym się on nie kryje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam po raz pierwszy :-)

Redmi 3 pro kupiony na grossoshop.net. Czekałem jakieś 10dni, cena telefonu 191euro z przesyłką.

Dobrze zapakowany.Ale mam pytanie: chciałem sprawdzić orginalność telefonu, no tej zdrapki nie mam, poszło po IMEI i S/N i wyszło po przetłumaczeniu , że to

RED RICE CELL PHONE 3 o co chodzi ? To jest jakaś kodowa nazwa ? I Antutu oficer mówi,że to Redmi 3. Zrobiłem aktualizację mam teraz MIUI 8 GLOBAL 6.11.10 Beta. Beta to  niestabilna będzie ? I nie działa mi ODCISK PALCA. Skanuje, ale nie ma OK aby zatwierdzić.

Pozdrawiam

Edytowane przez Mr.BLUE
Witam. Poprawka przez niewiedzę i brak instrukcji. Odcisk palca działa. Trzeba podotykać kilka razy aby cały odcisk się zeskanował i wtedy pojawi się OK aby zapisać PALEC :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2 lat, telefony kupuję tylko i wyłącznie w k-kom.
Dałem 899 zeta, ale mam pewność pochodzenia i gwarancji.

Pochodzenie to akurat wszystkie mają te same:Chiny :D
Jak dla mnie trochę te 900zl w PL to przesada. Dopłaca się praktycznie 60-70% ceny telefonu żeby mieć gwarancję w PL. To już lepiej na IBG kupić z kurierem

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...