Skocz do zawartości

Wyłączający się Tryb Fastboot


trek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
tak jak w temacie, mam problem z Fastboot. Próbuje odblokować telefon i chce wgrać MIUI 8. Moja wersja telefonu do Xiaomi Mi Max 3/32 z MIUI 7.3 Global (Stabilne). Otrzymałem sms od chińczyka i pobrałem miflash unlock. Telefon wyłączam i właczam tryb fastboot. Aplikacja na komputerze podświetla przycisk Unlock, zaczyna weryfikować urządzenie i staje na 50 %, bo Fastboot się wyłącza.... Fastboot wytrzymuje może 20 sekund i jeżeli jest podłączony kabel do komputera to telefon przechodzi sam w tryb ładowania, a jeżeli nie jest podłączony to po 20 sek się wyłącza. Nie znalazłem żadnej informacji na ten temat i sam nie jestem w stanie sobie z tym poradzić. Pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mam to samo w Xiaomi redmi pro, windows 10. Znalazłeś jakieś rozwiązanie? 
Dodam dodatkowo że w cmd telefon nie reaguje na komende fastboot devices, ale na na adb devices już tak. Sterowniki próbowalem przeinstalowywać, wyglądają że jest ok. Reszta jak w opisie kolegi powyżej. 

Jakieś pomysły?

 

ScreenHunter_11 Jan. 03 20.54.jpgScreenHunter_04 Jan. 03 21.13.jpgScreenHunter_02 Jan. 03 21.11.jpgScreenHunter_01 Jan. 03 21.11.jpg

ScreenHunter_12 Jan. 14 10.56.jpg

ScreenHunter_13 Jan. 14 10.59.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Twój program pomógł w uporzadkowaniu sterowników usb. Wszystkie pousuwałem i potem postąpiłem zgodnie z opisem kolegi Redmi2 z wątku "Problem z fastboot" tj. 

"Jesli masz problem obecnie to podłącz pod pc, tel w trybie fastboot. Wejdz w menadzer urzadzen i usun urzadzenie ktore wykrywa. Odlacz telefon. Wywal miflashe jakie masz, odinstaluj minimal adb oraz wywal unlockera i jak masz mi pc suite.

Restart pc. Pobierz miflash20151028, miflash20160401, minimal adb and fastboot 1.4 oraz unlocker.

Zainstaluj miflash2015, potem miflash2016, potem mininal adb i wypakuj unlocker.

Podczas instalacji miflasha klikaj zainstaluj mimo to.

Odpal miflash20151028 jako admin, tel w fastboot podlac pod pc i kliknij w refresh, wykryje tel, to samo zrob w trybie edl. Zamknij miflash. Od tej pory uzywah miflash20160401 do flasha w fastboot i edl. Zawsze wykryje tel, minimal adb takze a unlocker nie bedzie mial nigdy problemu np z bledem 50%.

Nie potrzeba zadnych dodatkowych sterow, kombinowania z podmiana itp ani zewnetrzych programow."

 

Teraz telefon jest wykrywany w trybie fastboot, i mogłem go komendą fastbood devices w minimalu zatrzymać w tym trybie :) Dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...