Skocz do zawartości

Smart Home od Xiaomi


Ren

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, milenium17 napisał:

To prośba dopisujcie stacje aby był jak największy wybór :)

Tylko że dodane stacje mogę pojawić się po jakimś czasie, gościu odpisuje praktycznie od ręki. Nie zaszkodzi coś tam mu przelać za robotę jaką w to wkładają. Poprosiłem o dodanie RMF i ZET ale o ile RMF pojawiło się po chwili po jego odpowiedzi to z ZET trzeba poczekać bo ( a nie już jest dodane)

I will reorganize server tomorrow. I will merge ru and international server, and there will be merged playlist. After that we can see how many stations we can add (ffmpeg eat many system resources). You can send it, but i will add it in few day.

 

Nazwy z linkami stacji można przesyłać na maila:

 

[email protected]

Edytowane przez Vergiliusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, milenium17 napisał:

Ja i tak nie mogę używać :( mam problem z rootem w huawei i zmianą dns w routerze huawei.....

Ale możesz zmienic DNS w routerze, ja tak zrobilem i dziala. Nia XIaomi mi nie dziala bo wgralem dodatki od @Acidi pewnie cos zle robie bo dodaje mi hosta do listy blokowanych na telefonie ale z routera dziala pielnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, milenium17 napisał:

No właśnie szukam instrukcji do mojego routera i już mnie bierze wk..........

A co to za router może na https://openlinksys.info/forum/viewthread.php?thread_id=6 

 znajdziesz emulator

 

Edytowane przez Vergiliusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Vergiliusz napisał:

A co to za router może na https://openlinksys.info/forum/viewthread.php?thread_id=6 

 znajdziesz emulator

 

Mam mobilny router Huawei E5372 i chyba nie ma takiej opcji.

Mam też router xiaomi 3 ale działa na razie jako repeater. Musiałbym wgrać inny soft do xiaomi. Zakupić pendrive modem na LTE, podłączyć do xiaomi i wtedy zmienić lub root telefonu i chyba to będzie najszybciej...

Edytowane przez milenium17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Vergiliusz napisał:

A co to za router może na https://openlinksys.info/forum/viewthread.php?thread_id=6 

 znajdziesz emulator

 

Panowie odnośnie radia czy jak zrobię root i wprowadzę dane z ximiraga to smart gateway zapamięta stację bo on łączy się z domowym wifi gdzie nie mogę zmienić DNS w routerze. Testował ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, milenium17 napisał:

Panowie odnośnie radia czy jak zrobię root i wprowadzę dane z ximiraga to smart gateway zapamięta stację bo on łączy się z domowym wifi gdzie nie mogę zmienić DNS w routerze. Testował ktoś?

Chyba MI Home zapamięta w pluginie do obsługi Gatewaya. Ale zobacz jeszcze w ustawieniach tego Huaweia ( modemu) czy nie ma nic od DNS. Może to Ci pomoże: https://support.opendns.com/hc/en-us/articles/228006087-Huawei-Router-Configuration

 

1 godzinę temu, Niejeden z nas napisał:

Czy jest tylko jedna wersja Smart Gateway'a od Xiaomi ?

Są chyba dwie wersje, jedna z nich ta nowsza ma czujnik oświetlenia już wbudowany.

Edytowane przez Vergiliusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.01.2017 o 19:41, Vergiliusz napisał:

@Mielcar @milenium17Jeżeli niezbyt wygórowany np 2 USD to czemu nie, to nie majątek. Ale w naszym kraju zaraz pewnie zacznie się biadolenie że drogo.

Panowie doszło Radio Złote Przeboje.

Za pracę wysłałem 2 USD. W godzinkę wrzucił do listy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, milenium17 napisał:

Yupi :) poszło radio online ze smartem. Poszedł root telefonu.

Aha i już jest RMF FM :)

Vergiliusz - jak pisałeś do kolesi o włączenie stacji to podawałeś tylko nazwę i link a jak dokładnie?

 

Dokładnie link do radia online ale z tego co piszesz to już sobie sam poradziłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły smart gniazdka montowane w ściane :)

Cena 99Y czyli ok 25 $

 

Wiec do szczęścia poza spadkiem cen brakuje mi

full ang

Czujnika CO2

Smart listwy (jest nowa nie pisałem tu duża i z usb) ale z każdym oddzielnym włączeniem i wyłączeniem ma tylko broadlink.

Połączenia mi banda / tel  z smart hoemem.

Czyli np przychodzę do domu wykrywa mi sieć wifi domową. Rozbraja wszystkie alarmy itd. Wynoszę tel uzbraja.

Albo np mi band wykrywa sen to tel coś wysyła i np wyłącza mi czajnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie nie przemawia ta zmiana DNS zbyt to niebezpieczne. Czekam na inną opcję.

1. Wolniejsze działanie netu

2. Możliwość podmieniania stron i kradzieży danych.

 

Maciej wr wejdź do mi home. Na głównej stronie masz.

Edytowane przez homman
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, wlaśnie widzę ehh :/:/ nie ma wejścia na brytyjskie wtyczki. Wielka szkoda... Bo myślałem o wymianie wszystkich swoich gniazdek na uniwersalne np takie http://www.gearbest.com/home-gadgets/pp_187350.html

 

PS. Te gadżety kupujecie bezpośrednio jakos w Mi Store ? Da się wogole czy tylko CN ?

Edytowane przez Maciejwr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...