Skocz do zawartości

REDMI PRO - Dyskusja ogólna


Jacky

Rekomendowane odpowiedzi

Fotki makro zawsze lepiej wychodzą niż takie krajobrazu.

Zobacz, Lenovo A850 które robiło takie zdjęcia: http://www.mgsm.pl/pl/katalog/lenovo/a850/zdjecia/8144a54231bf49535f3aecf32963f1c4/

potrafiło zrobić takie makro: http://www.mgsm.pl/pl/katalog/lenovo/a850/zdjecia/684e0562fec1cef1d54cb87a3ee13da4/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz gustu, wg mnie makro jednak wygląda lepiej w porównaniu ze zwykłym zdjęciem z tego Lenovo.

 

Znalazłem piękną paczkę modyfikacji, niestety tylko na język rosyjski, po zmianie na inny wywala się:

https://4pda.ru/forum/index.php?s=&showtopic=769505&view=findpost&p=59243583

Szkoda że nie zrobili chociaż żeby po angielsku się wyświetlały te opcje przy innych językach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucone w google translator:

 1) układ Autonomiczny
2) Dodanie akcji na podwójnego dotknięcia i przesuń się na pulpicie (Ustawienia-Desk)
3) Rodzaj panelu przełączników po otwarciu przesłony (Set-alert)
4) Włączanie / wyłączanie zdjęcie na pełnym ekranie (Ustawienia-Aplikacje systemowe-Call-Advanced-photo pełny ekran)
5) Zdjęcia na domyślnej liście kontaktów, nie wpisano nieznany - dodatek do mody włączanie / wyłączanie zdjęcie na pełnym ekranie (Ustawienia-Aplikacje systemowe Call-Advanced Photo-default)
6) ustala się doniesienia o niskim poziomie naładowania baterii (Ustawienia-Sound and Vibration)
7) ręcznego wyboru koloru LED z palety (Ustawienia - zaawansowane LED wskazania)
8) Dodanie dodatkowych ustawień pulpitu (Ustawienia-Desk)
9) dodając „Odbieranie połączenia” na przycisku HOME
10) gest może wynosić od ustawienia sterowania (ustawienie ekran)
11) dźwięku i wibracji podczas łączenia / rozłączania ładowarki (ustawienia, dźwięk i wibracje)
12) Włącz \ Wyłącz LED po pełnym naładowaniu (Ustawienia - Zaawansowane Dioda sygnalizacyjna)
13) Wybór koloru LED stanu baterii (Ustawienia - Zaawansowane Dioda sygnalizacyjna)
14) Ustaw procent naładowania przed wydaniem zawiadomienia (Ustawienia - Akumulator i produktywność)
15) Wybór elementów kolorystycznych wyrzutni (Ustawienia-Desk)
16) Zaawansowane menu wyboru typu sieci (Ustawienia - Mobile Network - Twoja SIM - typ Network)
17) instalacja poziomu naładowania do diody przełączającej koloru zielonego (ustawiający - Advanced wyświetlacz LED)
18) Możliwość ukrywania \ pokazać przycisk w oknie rozmowy (Ustawienia-Aplikacje systemowe-Call-Advanced przycisku podczas rozmowy)
19) Ustaw efekt rozmycia w otwartej kurtyny (Ustawienia-alert)
20) Wskaźnik baterii Ustawienia zaawansowane (ustawienia powiadomień)
21) Możliwość włączyć \ wyłączyć „Blur” W ostatnich MIUI8 i wyłączyć menu w czasie rzeczywistym (Display-settings)
22) Możliwość ukrycia \ bar Pokaż przeszukiwania w kontaktach i dialera (aplikacje systemowe Ustawienia wyszukiwania-call-Advanced-Line)
23) Usuń „Mój profil” z kontaktów
24) Możliwość ukrywania \ wyświetlić pasek wyszukiwania na kurtynę w czasie rzeczywistym (Opcje-alert)
25) Aktywuj ustanawianie: Zwiększona wydajność w grach (Ustawienia-Advanced-To-Increase produktywność deweloper w grach)
26) Dodać „głośność powiadomień” na pasku głośności pop-up (naciśnij rocker głośności)
27) regulacja głośności (Ustawienia dźwięku i wibracji systemu)
28) ustalanie jakości nagrywanie rozmów (Ustawienia-System-Call wyzwania zapisu aplikacji)
29) Włącz ekran po podłączeniu \ ładowania odłączyć (Ustawienia-Screen)
30) Możliwość włączyć \ wyłączyć „Usuwanie szumu” w komorze (Ustawienia-System aplikacja aparatu)
Połączenia 31) ustawienie lampy błyskowej miga szybkiego wybierania (Ustawienia-Aplikacje systemowe Call-przychodzące)
32) inne pomieszczenie definicja
33) Możliwość ukrywania ikony na pasku stanu w czasie rzeczywistym (w Ustawieniach Powiadomienia)
34) Kolor procent baterii (Ustawienia - baterii i wydajność)
35) Wzmocniona PowerMenu szansa, aby ponownie uruchomić rekaveri i fastbut 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można pomyśleć o spolszczeniu tej paczuszki. Tylko trzeba by się zebrać jakąś grupą.

 

Znowu jest jakieś jajo z aktualizacjami. Nie ma wersji 7.4.13 pod naszego RP. Wersja ta wcześnie rano około godziny 5-6 była dostępna i zdążyłem ją pobrać. Na MIUI Polska żadnego info na ten temat. Natomiast na forum miui jest informacja że aktualizacja będzie opóźniona, dla Redmi Pro i kilku innych modeli i będzie wersja 7.4.14.

 

1) Update for Mi 4c, Mi 4S, Mi Note Pro suspended this week due to bugs in Second space.
2) Update for Redmi 1 suspended this week due to stability test.
3) MIUI China Developer ROM 7.4.14 will be released for Mi MIX, Mi Note 2, Mi 5, Mi 5s Plus, Mi 5s, Redmi Note 4X (64G), Redmi Note 4, Redmi 4X, Redmi Pro later today.
4) Update for Redmi Note 4X suspended because we’re working on MIUI based on Android 7.0 for it.

 

Swoją drogą wreszcie mój telefon poczuł się ważny :) Zawsze to te wszystkie MI 4,5 miały opóźnione aktualizacje bo coś tam poprawiali.
 

Edytowane przez @GUTEK@
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, wojtekmarchewka napisał:

Nasz telefon :D

A może aktualizacja spierdzielona, i ją wycofali aby naprawić :)

Coś na pewno było nie tak skoro wycofali. Ja tam wgrałem, tel się uruchomił, trudno na szybko stwierdzić co jest nie tak. Na plus na pewno że dodali brakujące tłumaczenia które zgłaszałem, z tego co jeszcze zauważyłem to nowa ikonka total commandera i nowa apka dziennych tapet blokady - w końcu wersja poprawna, nowa z fajnymi tapetami, nie to dziadostwo co było przez ostatnie 4 wersje.

Edytowane przez @GUTEK@
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Lisel napisał:

U kogoś z was też RP czasem wyłącza sie sam z siebie? U mnie w ciągu tygodnia 4 razy się tak wyłączył, zazwyczaj gdy ma 20-25% baterii. Jakiś sprawdzony sposób na naprawe tego czy po prostu zignorowanie?

Zdarza się i u mnie, ale nie tak często jak u Ciebie, teraz kilka dni nie miałem restartu, nie potrafię stwierdzić dlaczego, i nie ma zależności, jest to losowe i co kilka - kilkanaście dni, dlatego tak mocno się tym nie przejmuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wojtekmarchewka napisał:

Zdarza się i u mnie, ale nie tak często jak u Ciebie, teraz kilka dni nie miałem restartu, nie potrafię stwierdzić dlaczego, i nie ma zależności, jest to losowe i co kilka - kilkanaście dni, dlatego tak mocno się tym nie przejmuję.

Cóż - niby nie przeszkadza bo włączenie nie jest jakieś super długie jak w porównaniu do poprzedników (ip4, Z1) ale sam fakt, dlaczego tak sie dzieje mnie ciekawi - poza tym, jaki najlepszy rom do RP? Zostać przy miui.eu?

Edytowane przez Lisel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Lisel napisał:

Cóż, u mnie to jest dosyć dziwne - niby nie przeszkadza bo włączenie nie jest jakieś super długie jak w porównaniu do poprzedników (ip4, Z1) ale sam fakt, dlaczego tak sie dzieje mnie ciekawi - poza tym, jaki najlepszy rom do RP? Zostać przy miui.eu?

Jasne że zostać przy Miui.eu, co do tego która aktualizacja najlepsza, większość jest zgodna że 7.3.16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, wojtekmarchewka napisał:

Jasne że zostać przy Miui.eu, co do tego która aktualizacja najlepsza, większość jest zgodna że 7.3.16

A jeszcze jedna rzecz - bo nie znam się na MIUI tak jak wy tutaj - w momencie którym ściągne aktualizacje miui.eu i wejde do trybu recovery (który mam cały po chińsku) co musze kliknąć/przesunąć by zrobić aktualizacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim zmień język na polski. Możesz też wgrać nowe Recovery:

 

Co do wyłączania, sprawdź jakie masz napięcie akumulatora przy tych 20% kiedy to się dzieje. Możesz to sprawdzić np. w AIDA64. Ja nigdy nie miałem sytuacji żeby mi się telefon sam z siebie wyłączył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, XiaoRén napisał:

Tak się spytam... Czy to jest aluzja do czegoś, że tak wiele osób pisze 'puki co'? To coś w stylu 'bul'? :D

"Puki co" także zainstalowałem :D, z trudem ponieważ nie chciało dokończyć instalacji i trwała w nieskończoność, już się bałem że, będę musiał stawiać na czysto, a nigdy nie robię kopi, a już mam 60% w "Mario" na DS :D, i nie chciałoby mi się od nowa, ale jednak po nieudanych 3 próbach instalacji, skopiowałem save, pobrałem na nowo aktualizację i poszła. Póki co, to mam wszystko i będę "tetował" aktualizację :)

Edytowane przez wojtekmarchewka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Voltron napisał:

hmm, Super Mario Run nie jest zgodny z moim urządzeniem, ma ktos taki bug? w sumie to nic waznego ale od kiedy mial dzialac to mi nie dziala ;/

Pobrałem właśnie, i zagrałem i jest w porządku :), ale ok 2 tygodnie temu, córka moja już w to grała na Redmi 3, a ja, nadal, nie mogłem pobrać na Redmi Pro, było że nie odnaleziono pliku, mimo iż proponowano pobranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Lisel napisał:

Dobra, znów się wyłączył ale! Wczoraj przy 22% telefon miał napięcie 2,740 V (czy jakoś tak, nie mam screena) a teraz po wyłączeniu miał 3,700 V.. Spróbuję zrobić aktualizacje i zobaczymy.

 

To masz coś uszkodzone. Napięcie na tego typu ogniwach nie może spadać poniżej 3V (albo nawet 3.2V, nie mogę się doszukać jakie jest napięcie progowe dla ogniw ładowanych do 4.4V, ktoś wie?) bo to prowadzi do degradacji ogniwa. Więc albo masz uszkodzoną baterię (zbyt duża rezystancja wewnętrzna), zimne luty (nie kontakty) lub telefon źle mierzy napięcie. Normalnie telefon krzyczy że rozładowany gdzieś przy 3.5-3.6V. Siedzisz na MIUI Polska czy jakimś innym romie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...